Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Żyjemy i czekamy na jedynie słuszne wyścigi oraz oczywiście ligę - oby w końcu bez problemów online i puncture-ów z dupy ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy można się spodziewać informacji, które kierownice będą kompatybilne? Przymierzam się do zakupu F1 wraz z kierownicą T150, a czy gra będzie ją obsługiwała, to w necie informacji nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to kazda kierownica co jest pod PS4 bedzie dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy F1 2016 bedzie w polskiej wersji jezykowej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Antek napisał:

Pytanie czy F1 2016 bedzie w polskiej wersji jezykowej? 

Dubbingu nie będzie, ale słyszałem, że mają być pl napisy, czyli coś na wzór f1 2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://ppe.pl/news/45417/codemasters-kolejny-raz-prezentuje-kariere-z-f1-2016-gra-otrzyma-sieciowe-mistrzostwa.html

 

"W Multiplayer Championship jednocześnie zagra 22 kierowców, którzy będą rywalizować ze sobą przez cały sezon. Autorzy pozwolą zawodnikom również walczyć w ligach."

 

Czyżby powrót króla? ;)

 

 

 

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Biernacik94 napisał:

Dubbingu nie będzie, ale słyszałem, że mają być pl napisy, czyli coś na wzór f1 2015

Dzięki bo zamówiłem preorder z pl napisami i się zastanawiałem czy będzie dubbing. Swoją drogą 209 zl to chyba całkiem nie drogo, bo jak szukalem to wszędzie 249 zl takie ceny. Co do ligi to też jestem chętny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge prowadzic. Dobrze by bylo aby Patricko tez wrocil... 

 

Jednak co juz wiem na 100% to osoby ktore znamy maja pierwszenstwo. Wydaje mi sie ze bedzie gdzies mozna wystartowac po wakacjach... gdzies w okolicach pazdziernika. Jednak wszystko zweryfikuje gra.

 

ps... 

na naszego Fb zapraszam tam powoli zaczna sie pojawiac pytania zwiazane z potencjlna liga f1.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ach napisał:

http://www.x-kom.pl/p/319743-gra-playstation-4-techland-f1-2016.html

Tu jest fajna cena.Co do ligi,również jestem chętny,byle z gośćmi co wiedzą że można też hamować inaczej niż wjeżdżając ci w tył bolidu :)

Nie wiesz moze czy ta wersja jest z napisami pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ich ofercie jest napisane że wersja angielska,polska więc raczej tak.Zawsze można zadzwonić i dopytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tu nie uda sie aby liga ruszyła bo juz nie te czasy gdy chetnych było na pęczki ,zapraszam tu

http://www.ligaf1ps4.pl/

Nie żeby to była reklama tylko chciałbym żeby uzbierało sie choc na jedna ligę a nie tu troche tam troche i gówno z tego będzie a zapowiada się w miarę dobrze wiec czemu nie ,ja też wróciłem po sezonie przerwy ,czas odkurzyc kierownice 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się między Renault w miejsce Palmera lub Haas F1 Team zamiast Gutierreza. Jednak z pomocą przyszła decyzja Manora o wymianie Haryanto na Ocona. Jako, że w grze Ocona nie będzie, to wskakuję w jego miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie brałem udziału w rozgrywkach f1 on-line ale w innych ścigankach jakieś tam doświadczenie mam.

Gra zamówiona, teoretycznie jutro powinna przyjść. Jak mi gra podejdzie to chętnie spróbuję swoich sił w jakiejś lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy kupiona cyfrowa na eu ma pl napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś może czy kupiona cyfrowa na eu ma pl napisy?

Tak, sa napisy po pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze okrążenia za mną. Na plus menu-jest czytelne i dobrze przetłumaczone. Dla osób nie lubiących dłubać w garażu- przygotowane gotowe opcje ustawień pojazdu. Komunikaty wydobywające z pada-rewelka.

 Na minus-kontrola na padzie.Mam wrażenie , że bez kiery się nie obędzie-pojazd jest jakby nadsterowny-delikatny ruch a bolid skręca jak nienormalny. Coś można pozmieniać w martwej strefie skrętu lub liniowośći reakcji ale mi nie do końca to podchodzi...do tej pory zawsze grałem na padzie i nie było problemu a tutaj mam. Grafika-użytkownikom f1 2015 na pewno nie zapraknie dechu w piersi...

Generalnie pozycja obowiązkowa dla fanów kółek.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy tylko ja mam takie spadki fps w trybie kariery gdzie siedzę przy laptopie i sie rozglądam? Problem mam też mianowicie na torze w Melbourne gdy skrecam i pada światło na bolid mam na całym ekranie ogromne piksele WTF? Wszyscy tak mają czy czego to może być wina? Gram na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie ustawienia macie kierownicy T150? bo dopiero co mam tydzien kierownice i nie wiem co najlepiej ustawic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×