Skocz do zawartości
pablos_83

Forza Horizon

Rekomendowane odpowiedzi

boxartlg.jpg

http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/Forza-Horizon/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d5309c9?DownloadType=Game#LiveZone

 

Games with Gold 1-15 września 2016

 

Zabrałem się za ogrywanie, pierwsze zaskoczenie że jest dubbing, kariera nawet fajnie się zaczyna, przyjemne granie na padzie.

To tyle na początek i wracam do gry... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedźta jak jest w kwestii gameplay/grafa ogólne wrażenia?

 

Gra mocno się zestarzała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamplay jak w każdej Forzie wzorowy. Grafika może być , jak na 360 wygląda nawet bardzo dobrze.

Czytałem wcześniej że wersja na One jest lekko skopana i rzeczywiście też miałem spadki klatek pewnie do 5 ale w jednym wyścigu na razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablos_83 tak, 6 car packów i dodatek z rajdami. Jest kilka bardzo ciekawych wozów, także polecam. Łącznie ok. 50 samochodów, plus mini kampania.

 

@DigitalMan_PL Gameplay się wcale nie zestarzał. Muzyka super, dźwięki samochodów trochę gorzej w porównaniu z najnowszymi Forzami, ale nie ma tragedii jak w Gran Turismo. Grafika nieco się zestrzała, ale to i tak czołówka X360, więc jest w porządku. Jest po prostu dziwnie rozmazana, bo to tylko 720p. Jeśli chodzi o klatki to miałem problemy w pierwszy dzień, ale zrestartowałem konsolę i już śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie ściąga się przez grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzeba pojechać do marketplace na tym rondzie festiwalowym. Trzeba chyba najpierw zdobyć żółtą opaskę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×