Skocz do zawartości
SkibaPL

FIFA 17 Squad Building Challenges

Rekomendowane odpowiedzi

O 29.10.2016 o 16:03, stMikolaj napisał:

Nie wiem ile to już było ale tanio dość. Tak pierwszy gwizdek i wychodzisz z gry a nie z meczu. Wtedy nie zalicza porażek

Tak na przyszlosc to zamiast wychodzic wchodzisz w ustawienia internetu i odznaczasz i zaznaczasz opcje "polacz z internetem". Oszczedza sie na czasie zwiazanym z loadingiem gry :24_stuck_out_tongue:

 

Zrobilem wszystkie hybrid nations i liczylem ze cos wydropi bo paczki sa solidne... a tu szrot.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 30.10.2016 o 19:30, dis napisał:

wrzucam jakby ktos potrzebował składy . Dodawałem czasem przypadkowych piłkarzy aby tylko się zgadzały zasady. Z paczek IF Donnarumma i Leno z lepszych. Generalnie szrot do następnych zadań.

http://www.futhead.com/17/squads/1764714/   -szalone osemki

http://www.futhead.com/17/squads/1765872/   -szóstki

http://www.futhead.com/17/squads/1766955/  - piecioligowa hybryda

http://www.futhead.com/17/squads/1791162/  -wyjściowa 11 ( trza było lojalke wbić)

http://www.futhead.com/17/squads/1791858/  - 7 ligowa

http://www.futhead.com/17/squads/1795485/   3 x 3

 Ktoś ma jakieś pomysły na ważne mecze w przyszły weekend?  Bo warto coś zakupić.

Teraz trafilem 2 mecz oprócz tego z RPA..  Skupowałem Ramosa z BVB za 350 to szedł wczoraj za 1400 na ps4. Licze na takie trafy co weekend.

Dzięki wielkie za składy ;) 

Do 3x3 polecam Olivasa z Mallorci zamiast Botii z Olympiacosu- aktualnie jest ponad 3 razy tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robilem zadania z piłkarzy jakich mialem w klubie, starałem sie nie kupować nikogo wieć stąd Botia  czy borysiuk na ataku. Nie zmienialem nikomu pozycji a lojalke wbiłem tylko przy wyjsciowej 11. Nie daje gwarancji , że nie będziecie musieli wbijac lojalki bo tak jak pisałem mam ok 700 kart w klubie więc ktoś zawsze się znajdzie.

Dałem linka bo kiedyś sam skorzystałem ze składu wrzuconego tutaj przez kogos.

Dobra jakie karty kupujecie na ważne mecze ? mam 3 typy-

Arsenal-Spurs

Sevilla- Barca

Porto-Benfica

Ktoś wpadnie jeszcze na jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dis napisał:

Robilem zadania z piłkarzy jakich mialem w klubie, starałem sie nie kupować nikogo wieć stąd Botia  czy borysiuk na ataku. Nie zmienialem nikomu pozycji a lojalke wbiłem tylko przy wyjsciowej 11. Nie daje gwarancji , że nie będziecie musieli wbijac lojalki bo tak jak pisałem mam ok 700 kart w klubie więc ktoś zawsze się znajdzie.

Dałem linka bo kiedyś sam skorzystałem ze składu wrzuconego tutaj przez kogos.

Dobra jakie karty kupujecie na ważne mecze ? mam 3 typy-

Arsenal-Spurs

Sevilla- Barca

Porto-Benfica

Ktoś wpadnie jeszcze na jakiś pomysł?

Olympiakos - Panathinaikos. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Olympiakos - Panathinaikos. 

Zawodnicy tych klubów idą w górę.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany skład pod 

CRAZY EIGHTS

 

tani, najlepiej złoty bo kart są tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zrobiłem z Ligii polskiej, wszyscy za 150c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjechaly nowe wyzwania

 

Jeonbuk vs FC Seoul gdzie 9 plejersow kosztowalo 200 coins a tych 2 zlotych 2 i 2,5k
http://www.futhead.com/squad-building-challenges/squads/135999/

 

Zapomnialem tylko ze to marna paczka jest ale w nazwie brzmi ladnie (zawartosc to 12 kart 4 zlote 4 srebrne i 4 brazowe tylko 1 rare). Wylecial mi jakis noob srebrny inform z 2 bundesligi a juz sie podjaralem bo szara flara wyskoczyla i liczylem na jakas dzika karte :24_stuck_out_tongue:

Na poczatku w tym wyzwaniu wladowalem sie w Koreancow ale jak tam brazowe non rare chodza po 2k to podziekowalem...

Arsenal vs Spurs
http://www.futhead.com/squad-building-challenges/squads/135993/

 

zawodnicy z tych dwoch klubow kosztowali mnie 6k reszta wartosc quick sella

fajna paczka prime (12 zawodnikow 6 rare) i wyleciala kupa niestety ale stratny nie bede
 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem Twój składzik w podobnych pieniądzach i wypadło to.

Dupy nie urywa,ale zabawa fajna. Daj jeszcze ten z Porto składzik

9b7e30bd182e8929f7e58fc24fa66322.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądź tu mądry z wyprzedzeniem toku myślenia jeśli chodzi o planowanie ważnych meczy.

Wtopiłem trochę hajsu w zawodników greckich ( Olympiacos - Pana) i dupa blada.

Ogarnąłem te wyzwania bez trudu, co do ligi portugalskiej pies pogrzebany trzeba było trochę nadszarpnąć budżet , mały wybór paru miałem ale 7 k trzeba bylo wyłożyć na stól.

Nic z paczek nie wpadło... dosłownie nothning... Koreańców ładnie idzie zrobić z ligą polską np.

Tak sobie wybiegłem w przyszłość znów ... 

USA - MEX

ANGLIA - SZKOCJA

BRAZYLIA - ARG

 

ale to pewnie we wtorek nowa zabawa od nowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem  całe to wyzwanie,kosztowało mnie to ok 20 k,ale co tam.  Składy już mam,a zabawa w sbc wciąga jak cholera.

Paczki otworzę sobie w poniedziałek,wraz z darmową od ea. Najbardziej boli wydanie 3k na jakiegoś Koreańczyka i 8 k na argentyńskiego cm :)

Wszystkie składy,poza jednym (ok skiny) z neta  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, unki napisał:

 Daj jeszcze ten z Porto składzik emoji6.png

http://www.futhead.com/squad-building-challenges/squads/138123/

 

Na zlotych zawodnikow poszlo jakies 6k reszta kupiona po 200 coins. Z paczki kupa bo tylko 1 pilkarz rare (wylecial Toprak) ale tak patrze na te ceny zlotych non rare ktorzy wylecieli z paki i wiekszosc chodzi po 500 coins + takze grosz do grosza i przynajmniej nie bede stratny :24_stuck_out_tongue:

+ do kompletu ostatnie wyzwanie zeby otrzymac 7k nagrody

http://www.futhead.com/squad-building-challenges/squads/137670/

 

Ten srebrny cygan niestety kosztowal 8k reszta kupiona za 200 coins (procz brazowych rare oni chyba po 500). Jak ktos chce te wyzwanie robic to szukajcie innych z ekstraklapy bo Ci co sa w tym skladzie kosztuja po 10k a mozna kupic bez problemu za 200 coins. Tak czy inaczej oplacalo sie bo nawet z biednej paczki za 5k wylecial jakis srebrny grajek ktory jest potrzebny do skladu w lidze NOS i kosztuje 3k.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wąsiaty rodrigruez na 30 meczy, koszt nie wielki. Oto jak sobie z tym poradziłem.

Dokupić musiałem srebrnego szwajcara na śo, ale wyniósł mnie 800 monet, ville 850 i lp z śpd ale to też podobny koszt, Resztę kart miałem w klubie. Bramkarz chodzi po 950 więc nie ma co żałować ( przed akcją z tym wyzwaniem)

 

 

FIFA 17 Centrala FUT (w menu)_9.jpg

Edytowane przez Mandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorryy,że post pod postem... drop słaby ale udało się został BRA - ARG ale to jak ogarnę wrzucę @edit ogarnięte... z masakra sam szrot najlepszy to clichy, lucas z psg 

 

FIFA 17 Centrala FUT (w menu)_10.jpg

FIFA 17 Centrala FUT (w menu)_11.jpg

FIFA 17 Centrala FUT (w menu)_12.jpg

FIFA 17 Centrala FUT (w menu)_13.jpg

Edytowane przez Mandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Mandi napisał:

Sorryy,że post pod postem... drop słaby ale udało się został BRA - ARG ale to jak ogarnę wrzucę @edit ogarnięte... z masakra sam szrot najlepszy to clichy, lucas z psg 

 

FIFA 17 Centrala FUT (w menu)_10.jpg

FIFA 17 Centrala FUT (w menu)_11.jpg

FIFA 17 Centrala FUT (w menu)_12.jpg

FIFA 17 Centrala FUT (w menu)_13.jpg

 

Nastepnym razem napisz czy trzeba wbijać im lojalność bo wykupiłem skład USA - Meksyk i nie mam czasu na wbijanie im lojalki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba kolego sympatyczny. Kolejne ligowe wyzwania,zapodawaj jakieś sklady

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slabe te wyzwania gdyby byly paczki z 3 pilkarzami rare to moze bym cos zrobil a takowa jest jedynie w wyzwaniu Pro League Club Brugge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mandi za skład, trochę zmodyfikowałem ale dość tani więc się sprawdził.

Obecnie jest SBC z Villa z MLS dość proste ale mało kart złotych na pozycjach Np. jest tylko 2 obrońców złotych i 3 Lewych pomocników ( miałem i sprzedałem wszystkich). 

Gość nie z mojej ligi i wolny ale ktoś się może skusić a jak nie to można zarobić, sprawdzcie czy nie macie kogoś z MLS.

Typy moje na weekend-

Cracovia- Wisła

Torino - Juve

Boca- River Plate

Anderlecht- Club Brugge

Wiec ktoś kiedy nowe wyzwania hybryd itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wiem że szło te wyzwanko zrobić na zgraniu 95 ( ja je robiłem na szybko i tym co mam w klubie)

 

A co do nowych SBC

Chciałbym Cracovii z Wisłą. Ale czy to realne?

5k mogę wydać i trochę ich podkupić na ryneczku.

Co do wyzwania z Villą, wczoraj sprzedałem 2x śo z belgii za 2k dziś chodzą po 8 (ale kto wiedział)

Boczny obrońca srebrny jeden 67 i 65 poszedł bez niczego za 7k.

Fajna karta, ale sobie ją daruję... nie pasuje mi do koncepcji

Z tydzień temu miałbym cały kompletny składzik a teraz to już musztarda po obiedzie, powodzenia i jak najmniejszej wydanej kapuchy na piłkarzy.

Nigdy nie wiadomo czym nas EA zaskoczy :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Derby Turynu bankowo moim zdaniem, tak samo jak mecz River vs Boca, już zakupiłem po 5 piłkarzy z każdego teamu ;), zobaczę jakie będą nagrody za spotkania  może ogarnę, jak nie to wszystko na sprzedaż ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś to widział, ale wczoraj około 3-4 godziny rano EA się coś sypnęło i przez chwilę były dostępne wyzwanie SBC "Ważne mecze" w którym były 4 mecze które odbędą się chyba za dwa tygodnie.

 

15403793_10205830823649352_3927762589210

 

Dodam również, że taka sytuacja miała już raz miejsce i się to sprawdziło, więc... Ja chyba zaryzykuję przynajmniej z dwoma.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem to wlasnie okolo 2 w nocy, a wczesniej nakupowalem pilkarzy Torino, Juve, Boca i River...ale jak to mi wyskoczylo to zaczalem wystawiac wszystko jak leci. Budze sie rano sprawdzam, a tu te mecze zniknely i nie wiedzialem wlasnie czy juz bylem tak spiacy ze mi sie wydawalo, ze to widzialem czy mi sie snilo :1_grinning:

A wieczorem widze znowu dali mecze i tym razem jest Boca-River...fajnie tylko juz wszystko sprzedalem po minimalnych :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×