Skocz do zawartości
Emir

Naruto: Ultimate Ninja Storm

Rekomendowane odpowiedzi

Łojezu zeby to juz bylo to bym moze przestal szukac odcinkow na necie przez pol roku A tak wogole to kiedy to cudenko ma zawitac na sklepowe polki ?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pyatnie nie wiecie coś o jakiejść grze na podstawie One Pieca ?

Nie, a na grę czekam. Mam nadzieję, że będzie o wiele lepsza niż DB:BL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo do jakiego etapu bedzie gra?? ile postaci?? z tego co widzialem napewno bedzie do pokonania gaary! widze ze bardzo poprawili system walki niz w narutach na ps2 !napewno zainwestuje kasiorke na ta gre:) shikamaru rzadzi:) ps.z tego co zauwazylem w okladce to chyba fabula ogarnie cale naruto:) obym sie nie mylił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na demko wyglada to prawie tak samo jak dragon ball .. poczekamy zobaczymy nie jestem jakims fanem naruto ale dobrych gier na podstawie anime? nigdy zawiele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiadomo do jakiego etapu bedzie gra?? ile postaci??

Akcja gry ma trwać do walki Naruto z Sasuke w Dolinie Końca , czyli cała pierwsza seria bez Shippuudena. A jeśli chodzi o ilość postaci to nie wiem , ale mam nadzieję , że więcej niż w DB:BL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naruto Ultimate Ninja Storm wychodzi już w październiku tego roku. Faktycznie potwierdzono, że będzie tam minimum 25 postaci. Zawitamy do takich miejscówek jak Forest of Death i Konoha Village (miejscówki, które można eksplorować). Poza tym dochodzą świetnie wykonane areny, na których będziemy toczyli walki (w trybie story nawet z kilkoma przeciwnikami na raz). Do przejścia dostaniemy minimum 100 misji (story i questy). Podobno gra ma korzystać też z czujników ruchu pada do PS3.

Nie zapominajmy, że jest to exclusive na PlayStation 3, także gra będzie w pełni zoptymalizowana pod kątem naszej konsolki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie tak jak Haze...

Ale jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Gry z Naruto generalnie wychodzą dobre (może poza nudnawym Uzumaki Chronicles...) więc jest spora szansa na HIT

Kyuubi Here I come!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miejscówki, które można eksplorować

O tym nie słyszałem. Ma być coś jak na X360?

Allu tym razem wygląda, że nie ma się o co martwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o dobrze wiedziec dlugo na to demko czekalem to zasysamy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłęm pograłem i jak dla mnie takie sobie. Mniej dynamiczna od Dragon Ball Burst Limit, za to wizualnie prezentuje sie lepiej, znacznie lepiej wykonany teren walk. Sama walka do mnie nie przemawia, tylko jeden przycisk ataku + shurikeny i ataki z użyciem chakry. Do combosów mozna "zapraszać" przyjaciół. Na razie z bijatyk biore pod uwage tylko Soula ale jak gierka stanieje to być moze na allegro kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare walk dopiero zagralem i w moim odczuciu niestety jest bardzo malo atakow (ale pewno poprostu nie znam wszystkich). Szkoda ze gra nie jest w 1080p i ze nie jest wytlumaczone jak wejsc na sciane nie obrywajac wczesniej po mordzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w każdym Naruto co grałem. 1 przycis odpowiedzialny za pięści to stanowczo za mało. System walki słabo rozbudowany. Taka prosta bijatyka dla relaksu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, system walki bardzo słabo rozbudowany. Bardzo przyjemnie się gra, ale za 200zł to raczej nie kupię. Fajnie że dali demo na 2 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt system walki malo rozbudowany. Mogli zrobic, ze kolko inicjuje kombo a potemuzywa sie reszty w kombinacjach.

Mowicie, ze latwa gra dla relaksu, ale grajac na 2 albo online (jesli jest) to juz tak kolorowo nie bedzie. Druga osoba inaczej bedzie reagowac na ataki.

Wizualnie gienialna, szkoda tylko, ze nie ma AA.

A jesli malbym przymierzyc do DBZ BL to szczeze wybral byn naruto chociazby dla zobaczenia ultra atakow wszystkich postaci zwlaszcza Lee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zagraniu musze stwierdzić że najlepszy naruto w jakie grałem, wszystko podobnie jak najnowszym ACCEL II na playstation2 tylko tutaj mamy swobode poruszania się po całej mapie + walki po ścianach oraz efektowne akrobacje po mapie. Sam motyw przebudzenia bardzo fajnie rozwiązany, w poprzednich częściach gorzej to było rozwiazane.

Dla fana naruto pozycja obowiązkowa, dobrze że można zostawic postacią japońskie głosy z oryginalnego anime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem z bratem duela. Bez problemu można wroga zniszczyć praktycznie bez zadrapania. Od razu ładujemy chakre na maksa, wbijamy atak specjalny, oponent leży to my doładowujemy się na nowo i tak w kółko. Mogli jakoś ograniczyć to ^^ Może mój brat nie gra najlepiej, ale sama możliwość takiej gry wkurza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astarot wybacz ale porownam twojego brata do mojej dziewuchy ! Grajac z nia w tekkena wystarczy wybrac PAULa wcisnac tyl L1 i wygrac rundke. O to chodzi w bijatykach ze wygrywa lepszy ! A to ze brat ci pozwala na takie akcje to nie wina gry ! Ja tam kupie napewno lubie orginalne rozwiazania i kobosy w powietrzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Astarot wybacz ale porownam twojego brata do mojej dziewuchy ! Grajac z nia w tekkena wystarczy wybrac PAULa wcisnac tyl L1 i wygrac rundke. O to chodzi w bijatykach ze wygrywa lepszy ! A to ze brat ci pozwala na takie akcje to nie wina gry ! Ja tam kupie napewno lubie orginalne rozwiazania i kobosy w powietrzu

Wiesz, co jak co, ale ten mały to nie jest żółtodziób Zaskoczył mnie poprostu fakt, że po jednym "superataku" mogę wykonać następny po około 2 sekundach. Trochę mało co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że jak bedą ze sobą walczyli kolesie o podobnych umiejetnosciach to nie bedzie aż tak źle. fakt pasek laduje sie za szybko, jak leżymy na ziemi to przeciwnik moze bez problemu naładowac pasek, ale trzeba pamioetac ze ładowanie mozna przerwac bez problemu zwykłym shurikenem a i odpalenie specjala wymaga troche czasu. Ja intuicyjnie bede puszczał shurikena jak zauważe że przeciwnik zaczyna sie świecić Zreszta byc moze bedzie mozna modyfikowac w opcjach niektóre elementy walki

Na online pewnie bedzie wielu pseudo fighterów którzy beda próbowali odpalic jednego specjala za drugim ale sie tym nie przejmuje, jak kupie gierke tylko for fun dla ciekawych walk z kumplami a online pewnie potraktuje z przymrużeniem oka ponieważ uważam że bedzie tak jak w dragon ball z masą głupich ucieczek i brzydkich pojedynkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, co jak co, ale ten mały to nie jest żółtodziób Zaskoczył mnie poprostu fakt, że po jednym "superataku" mogę wykonać następny po około 2 sekundach. Trochę mało co nie?

Możliwe że to zmienią.

Jak dla mnie jest to najfajniejsza gra z uniwersum Naruto ever! Bije w moim rankingu nawet pierwsze Naruto Ultimate Ninja w które zagrywam się do dziś

Grafika świetna, intuicyjność walki (mimo prostoty ale ta jest względna) naprawdę wysoka i klimat gry IDENTYCZNY jak w serialu

I will become Hokage! It's my dream!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie bedzie miala multi. Tylko DLC, nic wiecej. Wywiad z tworcami jest gdzies na portalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×