Skocz do zawartości
Emir

Naruto: Ultimate Ninja Storm

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż można powiedzieć o tej grze, gra się nie najgorzej, jednak ciosy komba, jakoś to tak skromnie wgląda chyba, że w Full wersji będzie tego więcej bo jak narazie mizernota. Grafika nie ma cudów poprostu anime. Gra nie będzie hitem, wydaje mi się że przeznaczona dla fanów naruto i lubiących anime bijatyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tam strasznie gierka podoba, mimo że fanem Naruto nie jestem, a moja wiedza o tym anime ogranicza się do znajomości kilku głównych postaci.

Najbardziej podoba mi się, ze sterowanie postacią jest szalenie proste i można je opanować w kilka sekund, a mimo to ma bardzo wiele możliwości. Świetne dla osób które nie mają wysokiego skilla, a też chcą się pobawić. Całość jest szalenie płynna i widowiskowa. Grafa bije na głowę DBZ:BL, który będzie jego bezpośrednim konkurentem. Właściwie to już po samym demie można stwierdzić, że bije go pod niemal każdym względem. A skoro wydaje się być wyraźnie lepszy to biorąc pod uwagę, że średnia ocena DBZ:BL to 7-8/10 dlaczego mielibyśmy się nie spodziewać hitu? Przynajmniej w swojej kategorii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra będzie najlepszą bijatyką na podstawie anime przez długi czas (aż do Ultimate Ninja Storm 2 ).

Dlaczego? Bo jest przystępna, przyjemna i wygląda jak serial. Nie często udaje się połączyć te trzy cechy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli dadza mozliwosc exploracji swiata i sporo dodatkowych subquestow w Konohagakure to bede w 7 niebie. widac juz teraz, ze gierka ma potencjal i swietny klimat. mimo, ze kombosy dosyc ograniczone, to satysfakcja z odpalania ninjutsu i special jutsu ogromna. co do grafiki, to jestem zdania, ze cell shading w DB:Z jest znacznie bardziej dopracowany i cukierkowy (mi DB podoba sie bardziej, a do tego dobry AA sprawia, ze wszystko wyglada lepiej niz anime!!). aczkolwiek w Naruto wszystko (oprocz samego momentu transformacji w 9-tailed fox czy aktywacja Sharingana) jest niesamowicie plynne i miodne. potrafie kilka godzinek przy demku posiedziec.. ehhh...

@wiecek : masz racje! na trailerze widac, jak biega po wiosce... hmmm oby, oby..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd ściągnąłem demko zagrywam z kumplami non-stop. wg. mnie boska.

PS Na trailerze z PSS można zobaczyc jak Naruto biega sobie po Konoha-gakure. Właściwie to skacze, czyli będzie eksploracja ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys ogladalem to anime i jak patrze teraz na te gamplaye, to czuje sie jak bym znowu ogladal serial. Wstawki filmowe wygladaja identycznie jak niektore sceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dokładnie jest premiera?

Bo z tego co widze to youtube zapełniajlą liczne filmiki z gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spora ilosc postaci, genialnie odwzorowane jutsu i zajebiszczy celshading, oryginalni japonscy lektorzy, exploracja wioski i od ciula misji pobocznych... a to i jeszcze wiecej (jesli wszystko pojdzie gladko i w ostatniej chwili cos im sie nie zjebie) juz w pierwszy czwartek listopada - ja juz zlozylem preordera!! dattebayo!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już złożyłem xD

Edycje Kolekcjonerską. Ciekawe czy soundtrack będzie dobry do posłuchania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera ma byc podobno 4 listopada w Ameryce a w Europie 6 lub 7 listopada . Troche szkoda ze nie ma online . Ale pewnie nie zauwazyliscie ale mozna kombosy robic razem z special jutsu ( te na trójkąt raz i kolko ) czyli robie tego kombosa z kolka i nie musze czekac az on skonczy zeby zrobic special jutsu ale moge podczas tego kombosa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Premiera ma byc podobno 4 listopada w Ameryce a w Europie 6 lub 7 listopada

AA kasy na Guitar Hero World Tour nie starczy !! bo w Robson.pl jest juz 6 listopada AA ;(

Gra dlamnie must have

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie ma online? :S

Na pewno będzie xD

Nie bedzie bo jest w rozmowie z twórcami ze nie bedzie online ;pp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie kupilem naruto Jesli sie oderwe to wam opisze moje wrazenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz niedlugo bede mial naruto i tak jak na gorze powiem wam wrazenia jak sie oderwe ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać czy to typowa mordoklepka czy ma jakieś elementy fabularne (łażenie, gadanie itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dajcie znać czy to typowa mordoklepka czy ma jakieś elementy fabularne (łażenie, gadanie itp.).

Proszę bardzo:

MA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrazenia po pograniu kilku godzin....... Zajefajne To nie jest zwykla taka mordobijka tylko cos w stylu Budokai Tenkaichi 3 ze jest swoboda ruchu po arenie , a story niektore misje sa hardcorowe i smieszne np. trzeba przejsc 5000 krokow albo miec 2 godziny play time . Naserio szkoda ze nie ma online , ale na jednego gracza tez mozna se pograc ;d Wedlug mnie fani naruto z ps3 moga se spokojnie kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde.. a ja zamowilem w 'pewnymsklepieinternetowym' juz 2 tygonie temu i wciaz dupsko... ani LBP ani Naruto.. krew mnie w koncu zaleje... czlowiek zamawia preordera, zeby bylo w miare szybko a tu takie swinstewko.. ehhh.. boli..

tylko szkoda, ze nie ma trophies.. ani trybu online.. hmmm.. nie wydaje sie, zeby byl to jakis straszny dodatkowy naklad pracy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie założyłem konto, by móc tu napisać. (Więc witam wszystkich )

Ale do rzeczy.

Mam pytania do tych co już grę mają ( i się cieszą ) czy podczas walki.. Jak jest już to K.O (hura! wygrałeś! ) jest tak samo jak na demie? Bo nie wiem jak w innych częściach ale w 2 tak fajnie końcówka zwalniała... Czy tutaj też jest coś takiego (lub podobnego) czy tak samo jak na demie? Bo w sumie trochę szkoda..

I pytanie do picld.. A jakie niby ty byś chciał trofea? Bo jednak pomysł, być musi. (a brak multi.. faktycznie boli.. )

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no qrde.. jak to jakie trofea? najlepiej w 4 odcieniach: od brazowego po platynke

a za co mialyby byc zdobywane? to chyba nie problem?? bo glupszego trofea niz zapros kolege do trybu online, zrob zdjecie kamerka czy przejedz przez warsztat samochodowy to chyba sie nei da wymyslic.. sorry, nie zrozumcie mnie zle, lubie Burnouta, ale wciaz nie moge zaakceptowac poziomu trudnosci tych trophies w porownaniu z chocby ktorakolwiek gra ze studia PixelJunk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×