Skocz do zawartości
Emir

Naruto: Ultimate Ninja Storm

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie kupię jak będzie w Saturnie dopiero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może masz racje.. Ale jednak.. Co tutaj można dać tak naprawde? Wygraj walkę w 10 sec? Znając zycie.. to i misja na to bedzie Masz prawie to samo.. Tylko nie masz sie jak pochwalić ^^

A i jeszcze do tych co mają. Powiedźcie mi.. jest możliwość zmiany jezyka napisów ???(nie głosów.. bo pewnie i tak macie japoński ;d ).. Bo chce z grę z niemiec, a nie znam niemieckiego.. i nie chciałbym się ździwić..

Jest poprostu 1 język (ang.) czy można jak np. w Uncharcie.. zmieniać na inne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem w pewnie dostane koło soboty albo poniedziałku ;P

ale warto czekać chyba - to tego zamówiłem kolekcjonerkę! Ma ją ktoś? Dobre te bonusy i soundtrack???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłem w pewnie dostane koło soboty albo poniedziałku ;P

ale warto czekać chyba - to tego zamówiłem kolekcjonerkę! Ma ją ktoś? Dobre te bonusy i soundtrack???

Sorki ja nie mam kolekcjonerki i nie wiem czy sa dobre. Czasami sa trudne misje i bezsensu by sie robilo trofea do tej gry ( chodzi mi o Naruto ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelazlem gre za jednym razem (15 godzin), dawno tak nie mialem. Dwie rzeczy dawaly mi motywacje by ukonczyc gre. Odkryc wszystko na versus i zobaczyc zajebioszcze quick time eventy przy walkach GIANT. Single jest nudny irytujacy i koszmarnie prosty. Smigasz po wiosce jak w Nid 4 spidach i podchodzac do zaznaczonych na mapie ludkow dotajemy questy. Quest = wcisnij start daj X i walcz , biegaj po drzewach lub graj w chowanego, loadingi koszmarnie dlugo mimo instalacji 4gb. Nie mozna ulepszac sobie bohaterow a jedynie zmieniac im wczesniej odkryte ninjutsu. Single jest bardzo slaby lecz czekam na kumpla maniaka by wyśrubować multi jak sie tylko da , Bo walki wygladaja bosko , zwlaszcza ataki ognia i wody ,cud miod orzechy.

Single 5/10

Multi 9/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przelazlem gre za jednym razem (15 godzin), dawno tak nie mialem. Dwie rzeczy dawaly mi motywacje by ukonczyc gre. Odkryc wszystko na versus i zobaczyc zajebioszcze quick time eventy przy walkach GIANT. Single jest nudny irytujacy i koszmarnie prosty. Smigasz po wiosce jak w Nid 4 spidach i podchodzac do zaznaczonych na mapie ludkow dotajemy questy. Quest = wcisnij start daj X i walcz , biegaj po drzewach lub graj w chowanego, loadingi koszmarnie dlugo mimo instalacji 4gb. Nie mozna ulepszac sobie bohaterow a jedynie zmieniac im wczesniej odkryte ninjutsu. Single jest bardzo slaby lecz czekam na kumpla maniaka by wyśrubować multi jak sie tylko da , Bo walki wygladaja bosko , zwlaszcza ataki ognia i wody ,cud miod orzechy.

Single 5/10

Multi 9/10.

Zgadzam sie z nim co do atakow poszczegolnych elementow woda , ogien , wiatr itd. sa bardzo dobrze zrobione a walki rewelacja z bratem lub z kumplami mozna se pograc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przelazlem gre za jednym razem (15 godzin), dawno tak nie mialem.

Samą fabułę? (tzn. te 130 chapterów czy jakos tak) czy również te misje poboczne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie zamówiłem ed. Kolekcjonerską i czegam aby ją ujrzeć . Żałuje tylko ze nie przyjdzie przed długim weekendem bo bym mógł pograć ... ale później też będę mógł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe.. a mnie juz odwiedzil kurier i wreszcie pol roku czekania zostanie uwienczone calym weekendem z Naruto!! o takk!! cos mi sie wydaje, ze bede musial wyjsc dzis wczesniej z roboty.. muehehe

a co do dodatku z UK PSS - prosze powiedzcie co zawiera, bo strasznie nie chce mi sie zakladac kolejnego konta tylko po to zeby to zaciagnac.. eh ta regionalizacja w euroregionie

--

@misio, dzieki! mam nadzieje, ze masz racje a co z dodatkami do LBP? tez sa na naszym PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polskim jeśli mnie oczy dziś nie myliły, a było ledwo po 6 rano, to też widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy ktoś kupował grę w Mediamarkt ? Bo jak mieszkam w mieście w którym nie ma takiego sklepu. W niedzielę będę w Baiłymstoku i nie wiem czy znajdę w Mediamarkt NUNS. Proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś zauważył. Ale twórcy dotrzymują słowa i dają za free dodatki do gry

Ostatnio pojawiła się nowa postać (Shizune) i kilka misji podajże. I patrząc na stronę gry.. Twórcy zapowiadają dodanie (za free? ) ok 10 nowych postaci tak więc.. no no.. (szczerze wam powiem.. nie spodziewałem się czegoś takiego.. po.. grze... Naruto )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje ci Shizune jako postac pomocnicza , stroj naruto w pidzamie i pare questow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to nie calkiem DODAJE.. po prostu ODBLOKOWYWUJE.. wszystko jest na plycie.. a ten "dodatek" wazy tylko ~100KB wiec sciema troche... szczytem chamstwa by bylo gdyby (tak jak wprzypadku Super Stardust) kaali sobie placic za ODBLOKOWYWANIE tych dodatkowych postaci i misji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO tak jakby sie przyjrzec to sa jeszcze ASUMA , KURENAI i banda tych 4 co porwali SASUKE wiec oni pewno w nastepnych paczkach ... Szkoda ze jako asystujacy ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w NAaruto RoN na x0, opłaca sie inwestować w tę odsłone? dużo sie różni od poprzedniej części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest wlasnie jedna z gier na ktorych rok czekalem i jeszcze poczekam z 4 tyg. do swiat <beczy> ale chyba warto  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na oficjalnej stronie znajduje sie rozpiska z dokladnymi datami dodawania do PSS supportowych postaci. czyli pierwsza byla Shizune 6/11/08 a ostatnim bedzie Sakon (z tej 4, ktora porwala Sasuke) 5/3/09. lacznie dodatkowych postaci (szoda, ze tylko support). plus jeszcze 1st Hokage, ktory zekomo tez byl dostepny 6/11/08 ale do tego byl potrzebny jakis kod z preordera.. hmmmm.. dziwny system. domyslam sie, ze z kazda postacia bedzie tez dodawana jakas A-misja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się inwestować w Naruto demko mnie wciągnęło fajnie się gra tylko że praktycznie naciskasz O i analoga potem Jutsu i dead.

Nie jestem żądnym fanem serii nawet ani jednego odcinka nie widziałem :D

Gierka robi wrażenie ale jak widzę że cenna stoi prawię ciągle tak samo 180-200zł to jakoś mnie od razu odrzuca od tego tytułu na allegro też nic niema :/

Więc czy naprawdę warto zainwestować w tą grę??

PS. gra na multi fajna ale że ja nie bardzo mam z kim grać czasem ktoś wpadnie ale nie codziennie więc i tak większość będę grał single :)

Proszę o jakąś konkretną opinie tego tytułu bo żal mi dać 200zł i odstawić po kilku dniach grę na półkę wolę już poczekać na Silent Hilla.

THX za odp.

Pozdrawiam.

Edytowane przez bbyykk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie dam za Naruciaka 180zł mimo, że jestem fanem. Wolę dać 90zł za nowego DBZ: Burst Limit i czekać aż naruto stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jestem tego samego zdania za drogie strasznie jak dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i droga ale ja się przy niej dobrze bawię ;) Muszę jeszcze zakupić drugiego DS i będzie perfect ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie doszłem do misji z sakurą niby trening i mam takie polecenia 

Win a battle oraz

land a last 3 extra hits a down the enemy

co mam zrobic próbowałem wszystkiego i nic walilem combo nawet i nic proszę o odp jak najszybszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×