Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty: World At War

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mówicie , że na serwerach są ludzie i we FREE FOR ALL pogram sobie spokojnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Konsole posiadam od czerwca, więc nie jestem dobrze obeznany z  jej obsługą. Czasu aby na niej grać też za wiele nie miałem, przez co mam problem z zainstalowaniem "Map Pack'a 3" do World at War. Kupiłem w/w dodatek, kliknałem, aby się ściągał (trwało to jakieś 50 minut), po czym po zakończeniu ściągania automatycznie włączyła mi się instalacja, która zajęła dosłownie moment. No i wszystko wygląda pięknie, gdyby nie to, że jak włączam grę, chcę zagrać sobie w "Nazi Zombies" i chce włączyć mapę z tego dodatku, to pojawia mi się komunikat, ze ta mapa nie jest ściągnięta. usunalem ten dodatek i sciagnalem jeszcze raz. W międzyczasie grzebalem an googlach i nic nie znalazlem co by mi pomoglo, więc  zadzwonilem do kolegi, ktory posiada WaW z Map Pack'ami i powiedzial, ze w tej "kolumience", w której rozwijają nam sie gry, na samym dole powinien być owy dodatek, który następnie powinismy zaistalować, lecz u mnie nie wyswietla sie on. Z kolei jak zaznaczę ikonkę przedstawiającą folder, na samej górze tej "kolumienki", to w nim widze i WoW i owy Map Pack 3, z tym, ze jedyne opcje jakie maja dostepne te pliki to "Informacje" oraz "Usuń"

Z niecierpliwością czekam na odpowiedź:

Pozdrawiam:

Melnikov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że ściągnąłeś dodatek nie do tej wersji BLES (nr jest na krawędzi pudełka) co trzeba. Z tego co pamiętam w ps store są 2 wersję i trzeba zakupić właściwa, w przeciwnym wypadku mogiła i kasa stracona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś trafiłem przez przypadek na ciekawy ukłon w stronę Lego i Nazi Zombies. To jest to co tygrysy lubią najbardziej :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś trafiłem przez przypadek na ciekawy ukłon w stronę Lego i Nazi Zombies. To jest to co tygrysy lubią najbardziej :)

Świetny Filmik. Najwyższa pora wyjąć Lego z szafy :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grywam od czasu do czasu, bo to chyba jedyny przyzwoity historyczny FPS. Przydały by się Map-packi, ale cena z kosmosu, poczekam może na jakaś promocję w stylu 50%. Prawie 100 za mapki to lekka przesada. Chętnie pogram w co-op. HS jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grywam od pewnego czasu, ale irytuje mnie brak DLC, dlatego szukam chętnych na jego zakup

DLC pypisane jest do jednego konta , niby jak chcesz grac wspolnie na jednym dodatku ? Stworzysz osobne konto z ktorego bedzie korzystalo np 5 graczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC pypisane jest do jednego konta , niby jak chcesz grac wspolnie na jednym dodatku ? Stworzysz osobne konto z ktorego bedzie korzystalo np 5 graczy ?

Jest przypisane do jednego konta, zgada się ale do konta może mieć dostęp 5 osób (5 slotów, 5 różnych konsol).

1. Konto na którym jest wykupione DLC jest potrzebne tylko do ponownego ściągnięcia, bo grać można już na swoim prywatnym koncie

2. Konto na którym jest DLC musi być cały czas zapisane w konsoli żeby DLC działał na innych swoich kontach

Można tak robić wszystkim z PSS, sam mam ekipę i wspólnie kupujemy gry pod MOVE. Widzę że dużo ludzi o tym nie wie

Edytowane przez splinter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z Polską wersją językową na PS3? Na kompa widzę na okładce biało-czerwoną flagę i napis "w pudełku gra w języku polskim i polską instrukcją", a jak to poznać w wersji konsolowej? Przejrzałem sporo okładek z PS3 i jedyna różnica jaką widzę, to inne oznaczenie wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z Polską wersją językową na PS3? Na kompa widzę na okładce biało-czerwoną flagę i napis "w pudełku gra w języku polskim i polską instrukcją", a jak to poznać w wersji konsolowej? Przejrzałem sporo okładek z PS3 i jedyna różnica jaką widzę, to inne oznaczenie wieku.

W polskiej wersji jest tłumaczenie samej gry poprzez napisy jak i instrukcji oraz pudełka.

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z Polską wersją językową na PS3? Na kompa widzę na okładce biało-czerwoną flagę i napis "w pudełku gra w języku polskim i polską instrukcją", a jak to poznać w wersji konsolowej? Przejrzałem sporo okładek z PS3 i jedyna różnica jaką widzę, to inne oznaczenie wieku.

Ja oczywiście mam wersje PL i na okładce obok wieku jest flaga z napisem "Polska wersja". Jeżeli kupujesz przez neta (allegro, gametrade) to nie sugeruj się okładkami bo ludzie dawają tam różne, tylko patrz na opis ewentualnie pytaj sprzedającego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jestem tu nowy i proszę mnie pokierować do innego tematu jeśli w złym miejscu zadaję pytanie. Gram w COD 5 mam II poziom pres. i tu pewnego wieczoru wszedłem na zhakowany serwer i wszystkie statystyki gracza podskoczyły mi do 11 pres. i 65 poz. Wszystko na max. Sprawdzałem statystyki na callofduty. com i wszystko jest po staremu. Chciałbym powrócić do moich starych poziomów, bo trochę czasu nad tym spędziłem, ale czy istnieje taka możliwość?

I co z serwerami które takie rzeczy robią czy to legalne w ps3?

pozdrawiam tomek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie: jak to wygląda w COD:WAW split screen offline i online... Bo sobie patrze na co-optimus i tam jest tak :

"

Local Co-Op: Yes Number of Players Offline: 2 Players Online Co-Op:Yes Number of Players Online: 4 Players LAN or System Link: Yes Number of Players via LAN or System link: 4 Players Splitscreen: Yes

Playable Online with Splitscreen:No Number of Players Online with Splitscreen:0 Players Drop-In / Drop-Out: No Co-Op Specific Content: Yes Single player content available in Co-Op:Yes

Czyli że... offline możmey grać split we 2 na 1 konsoli... ale online już nie ? A online co-op w 4 osoby każdy przy osobnej konsoli tak ?

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz grać na dwa pady w kampanię / nazi zombies i tylko tak. Online jest tylko dla jednego gracza. A przez Lan to nie wiem jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sorry, że odgrzewam ale postanowiłem wrócić do CoDa5 i tu małe pytanie, a zarazem prośba: Byłby ktoś chętny zagrać online, żeby wpadło mi trofeum: Blue Ribbon ? ;) Bo nie powiem, ale mam ochotę na platynke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sorry, że odgrzewam ale postanowiłem wrócić do CoDa5 i tu małe pytanie, a zarazem prośba: Byłby ktoś chętny zagrać online, żeby wpadło mi trofeum: Blue Ribbon ? ;) Bo nie powiem, ale mam ochotę na platynke ;)

napisz do mnie dogadamy się kiedy

moje psn: X_CutHC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieaktualne już, ale dzięki ;) Platynka zdobyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę, że trochę sie spoźniłem, ale spytam się o to samo co kolega kilka postów wyżej

Czy jest ktoś chętny do zaliczenia co-op - wych trofeów w CoD WaW???

Jeżeli tak to mój PSN ID: IsaoPL. Grę powinienem mieć najpóźniej w piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, bo niektore trofea mozna dostac jak sie zakupi map packi, tylko ze ja nie chce kupowac map packow, tylko chce dostac platyne, czy sie da bez kupowania map packow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, bedziesz miał 73% i platynke.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki za pomoc.

haha, wczoraj ten temat zupelnie na koncu dzialu znalazlem :D a dzisiaj szukam i szukam jak glupi. i patrze jakis mod przykleil go :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurde veteran nie do przejscia : O

najpierw sie meczylem z tym snajperem ojj.. dosc dlugo, ale daleko dalej nie zaszedlem, czolagniem sie pod pozarem, za kija przejsc nie moge, co dojde to schodow to ten jebÆny szwab mnie zestrzeli, a jak ich zestrzele to splone :/

Edytowane przez Night_Wasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×