Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty: World At War

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjedź do mnie z konsolą to wbiję Ci trofika :-D

A na serio to musisz ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć... w końcu się uda. Ja niestety W@W nie mam :/.

Splitscreen; bieganie na dole (obok miejsca pierwszego respu skrzyni) a drugi gracz po drugiej stronie takiej wielkiej pułapki

Samemu też dasz kiedyś radę :-)

 

Łatwo jest pisać jak się czegoś nie spróbowało  :P Jakbym miał drugiego gracza to byłby luzik, osłania Ci tyły, może Cię ożywić, ratuje gdy robi się gorąco, luz blues  :) Zaopatrz się w WaW-a i w DLC to pogadamy  ;)

Ja wiem, że sporo ogrywasz zombiaków na Black Opsie, ale to nie to samo grać ze zgraną ekipą a wbijać solo. Na forum nie ma już nikogo kto grałby w zombiaki z WaWa, więc zostaje Ci solówka albo granie z przypadkowymi graczami. No i niestety strategia na Big Ballera w Shi No Numie czy Pack Addict w Der Riese nie jest taka prosta jakby się wydawało. Jednym słowem przechodzenie tego solo to rzeźnia.. Ja dziś wreszcie wbiłem Big Ballera i dobiłem do 100% w WaW, ale zombiaki naprawdę dały mi ostro w kość  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak już lecimy z muzyką, to polećmy i z filmem  :) Cudowna gra, a wspomnienia jeszcze lepsze  :) Ja na misje co-op w WaW chętny jak zawsze, a singla i co-opa polecam z ręką na sercu  ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę sequel CoD tylko WWII. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, zaczepista gierka. Co-op na LANIE haha to były czasy...

Ta muzyka jest... super! Od razu czuć klimat wojny.

Ale strasznie korci mnie wypróbować "niesławne" CoD 3... Mało kto grał... mało kto wie.

Kto wie? Może też ma super kampanię (są polacy)!

Dla mnie Trejarcz robi najlepsze CoD'y pod względem kampani :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, zaczepista gierka. Co-op na LANIE haha to były czasy...

Ta muzyka jest... super! Od razu czuć klimat wojny.

Ale strasznie korci mnie wypróbować "niesławne" CoD 3... Mało kto grał... mało kto wie.

Kto wie? Może też ma super kampanię (są polacy)!

Dla mnie Trejarcz robi najlepsze CoD'y pod względem kampani :-)

 

CoD3 nie. Po prostu nie. Zaufaj mi.

 

Co do kampanii to zgadzam się, aczkolwiek BO2 wyszło im średnio, delikatnie mówiąc. Ogólnie uważam, że faktycznie serii przydałby się powrót do korzeni. Hitler jest teraz na topie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę sequel CoD tylko WWII. 

 

Mi też się marzy  :) ale wątpię, że doczekamy jakiejkolwiek jeszcze gry osadzonej w tych klimatach, może kiedyś na PS4  :mellow: Kolejne CoD-y i MoH-y idą tylko w nowoczesną wojnę albo jak nowy Wolf w futurystyczną wizję świata po wojnie... Ja do swojej listy marzeń dorzuciłbym jeszcze shootera wojennego osadzonego w realiach I wojny światowej. Zawsze mnie zastanawiało dlaczego ani Activision ani Electronics Arts nigdy nie ruszyło tego tematu. Rockstar umiejscowił RDR-a w latach 1911 i 1914, czyli w roku wybuchu I wojny światowej i wyszło cudo. Wiadomo, dwa zupełnie różne gatunki gier, ale jak patrzę na dostępny w tamtych czasach arsenał broni to czuję, że świetnego shootera wojennego w klimatach I wojny światowej też dałoby się zrobić.

Póki co pozostaje nam chyba tylko sięgnąć po trochę staroci. Ja powoli przymierzam się do CoD Classic, bo lata temu ogrywałem pierwsze CoD-y ostro na kompie. No i może skuszę się jeszcze na MoH Frontline.

Nie wiem czy grałeś w Medal of Honor Airborne. Wyszedł rok przed CoD WaW i naprawdę trzyma całkiem przyzwoity poziom. Co prawda nie ma trofeów, ale polecam, bo jak dla mnie numer 2 tuż po CoD WaW jeśli chodzi o shootera w tematyce WWII na PS3.

 

Nom, zaczepista gierka. Co-op na LANIE haha to były czasy...

Ta muzyka jest... super! Od razu czuć klimat wojny.

Ale strasznie korci mnie wypróbować "niesławne" CoD 3... Mało kto grał... mało kto wie.

Kto wie? Może też ma super kampanię (są polacy)!

Dla mnie Trejarcz robi najlepsze CoD'y pod względem kampani :-)

 

To jak wyżej polecam Ci jednak MoH Airborne jeśli chodzi o klimat II wojny światowej. W CoD 3 grałem na PS2 i PS3 i powiem Ci, że mało co pamiętam, tak dawno to było  :P Jak na tamte czasy to grało się całkiem fajnie, ale do WaW-a naprawdę sporo mu brakuje. Bliżej mu raczej do CoD Classic.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, zaczepista gierka. Co-op na LANIE haha to były czasy...

Ta muzyka jest... super! Od razu czuć klimat wojny.

Ale strasznie korci mnie wypróbować "niesławne" CoD 3... Mało kto grał... mało kto wie.

Kto wie? Może też ma super kampanię (są polacy)!

Dla mnie Trejarcz robi najlepsze CoD'y pod względem kampani :-)

 

Przeszedłem COD 3 bardzo dwano temu i niestety nie ma co porównywać z nowszymi Waw czy MW. Gra wydaje się jakby z poprzedniej generacji aczkolwiej skończyłem ją całą i gdybym miał powiedzieć czy polecam czy nie to w sumie bym polecił. Fabuła jest całkiem fajna - ogólnie opiera się o walki o Falaise - możesz grać Polakami, są też misje związane z ruchem oporu. Multi nie grałem w ogóle więc nie mam pojęcia czy w ogóle jest sens jeżeli chciałbyś grać w sieci. Nie wiem czy jestem obiektywny do końca ponieważ mnie podobał się nawet COD Classic i MOH Frontline (obie przeszedłem). COD Classic mam do dzisiaj na dysku konsoli - tak z sentymentu do serii :)

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogram z kimś posiadającym również headset. Tylko tryb zombie. posiadam wszystkie DLC.


Nick PSN: Redweiler


Gram głównie wieczorami i w nocy od 22 do 3 rano.


Edytowane przez Redweiler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś kto ma tą grę sprawdzić ile graczy jest online i czy da się jeszcze grać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś kto ma tą grę sprawdzić ile graczy jest online i czy da się jeszcze grać? 

 

Ponad 2000 graczy online, więc gdyby nie koszmarne problemy z połączeniem jest z kim pograć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak wygląda online w tej grze? Czy sporo ludzi jeszcze gra? Cheaterzy? Zastanawiam się nad powrotem do II WŚ ale nie wiem czy jest sens kupować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zhackowane multi ze wszystkich CODów - jakiś czas temu próbowałem pograć i nie szło wejść do normalnego lobby. Dodatkowo zhackowało mi postęp od razu dostałem maksymalny prestiż i wszystkie odblokowania - skutecznie zniechęciło mnie to do gry w ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już od tygodnia w multi i oczywiście jest trochę zhakowanych lobby ale przeważnie za drugim, trzecim razem da się dołączyć do normalnej gry a w weekendy czasami i nawet za pierwszym razem. W dni powszednie wieczorem gra zwykle 1500-1800 graczy a w weekendy nawet 2700 więc jak ktoś planuje zagrać może śmiało kupować (gra na allegro kosztuje z wysyłką 27-35 zł). Moim zdanie jedno z najlepszych multi w serii COD od czasów COD2. Do tego kampania nie jest taka krótka jak większość dziesiejszych COD-ów

http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=1483

 

PS. Ktoś ma dlc do WAW wersja BLES 00354? Ceny na PSS są kosmiczne. Po 5 latach powinny być za darmo. Mogę wymienić za Renegade Ops, dlc do Castlevanii: LoS.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×