Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

idź dalej fabułą po kilku misjach podniesie się nowy most

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz hardcora to nie zbieraj odłamków i nie ulepszaj mocy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu udało mi się zassać grę oraz zainstalować.... zajęło to sporo czasu i sporo ponownego ściągania, ale sie udało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz hardcora to nie zbieraj odłamków i nie ulepszaj mocy.

Aż tak mnie nie powaliło... Wystarczy ze godzinę czasu męczyłem się z ostatnim bosem. Częściowo przez bug... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Pogrywam aktualnie w InFamous. Mam takie pytanie:

Zacząłem grę jako zły, jestem już banitem. Czy jak teraz przejdę na dobro, to czy moce, które zakupiłem (te złe) zostaną mi nawet na dobrym? A może jakoś się przeniosą?

Czekam na pewne odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, ze ta gra naprawde jest swietna. Zaczalem grac kilka dni temu i poprostu dziennie po kilka godzin siedze i namiatam :P Naprawde sporo mocy i czuć siłe, mozliwosci :P eh, nie wiem czemu, ale infamous mi sie kojarzy ze starymi dobrymi grami z psx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moce nie przechodzą, jednak jeżeli znowuż będziesz zły to wrócą.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem dosłownie z 30 minut...... i pytanie które mi się nasuwa ...... czy jeśli podczas gry wezmę "Zapisz grę" to potem jak uruchomię grę - jak się sama wczyta...to od tego momentu co zapisałem, czy od początku "misji" którą akurat robiłem ??

Bo jak zapisałem stan gry po zdobyciu pistoletu dla mojego pomagiera (całkiem na początku) to potem jak wczytałem grę to byłem na dachu i miałem ładować znowu akumulatory ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczytuje stan przed aktualnie rozpoczętą misją, ponadto save nie zapisuje lokalizacji Cole'a, po wczytaniu gry pojawisz się w najbliższej klinice ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jeśli zapiszesz grę podczas misji i wyjdziesz z niej, będziesz musiał zacząć robić ja od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczytuje stan przed aktualnie rozpoczętą misją, ponadto save nie zapisuje lokalizacji Cole'a, po wczytaniu gry pojawisz się w najbliższej klinice ...

Dzięki za info...bo już się martwiłem, że to coś z grona "zbugowany save"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zebrać odłamek który jest na samym dole?

277233390.jpg

Tomo w temacie trofeów napisał mi że moge zbierać odłamki kiedy chce... Ale w jaki sposób moge dostać się w to miejsce

Na samym początku gry byliśmy tam gdy chcieliśmy uciec z wyspy... Ale nie mam pojęcia jak dostać się tam po raz drugi nie wykonując misji

Edytowane przez mariiox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten odłamek jest pod mostem, w lokalizacji gdzie skaczemy po rozpadających się rusztowaniach itp. Z tego co pamiętam jest on nie do pominięcia. Nie musisz tam wracać bo na 99,999999% już go zebrałeś :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pobrałem grę - zainstalowałem wszystko ładnie poszło tylko nie mam głosu... czy komuś się taki problem powtórzył jak mi jeżeli tak i go rozwiązał to proszę o radę z góry dzięki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pobrałem grę - zainstalowałem wszystko ładnie poszło tylko nie mam głosu... czy komuś się taki problem powtórzył jak mi jeżeli tak i go rozwiązał to proszę o radę z góry dzięki...

może zassij jeszcze raz grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie coś się skopało podczas ściagania chyba, że poszperaj w opcjach ale wątpie, żeby to była wina leżąca po stronie konsolety :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem: w drugiej dzielnicy odblokowałem 97% ze przeciwnicy nie powrócą. Te 3% to kawałek cypla na północy z tym że nie ma tam żadnego questa do zrobienia. Czy jest możliwe abym dobił jakoś te 3%? Może niszczyć tych ludzi ziemi i liczyć na dead dropa hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem: w drugiej dzielnicy odblokowałem 97% ze przeciwnicy nie powrócą. Te 3% to kawałek cypla na północy z tym że nie ma tam żadnego questa do zrobienia. Czy jest możliwe abym dobił jakoś te 3%? Może niszczyć tych ludzi ziemi i liczyć na dead dropa hmm?

Trzeba wczytywać grę i patrzeć czy się pojawia taki "Wykrzyknik" nad głową wroga(po pokonaniu ich) ..... a jak się nie pojawia,to powtarzać aż do skutku tą sekwencje :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykrzyknik się nie musi pojawić ;) Musi poszukać tam grupki lub jednego żniwiarza i im wpierdzielić, po tym jak padną na ziemię koło jednego z nich pojawi się misja z szukaniem paczki. To stanie się jednak dopiero po zabiciu w/w przeciwnika lub przeciwników ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zrobieniem dzielnicy historycznej na 100%. Gdy wydawalo mi się, ze zrobilem ostatnia misje z tej dzielnicy pokazalo mi sie, ze mam tylko 97% odkryte o_O Ktos wie o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten shard kolo wejscia na dol do shashy jest wymagany do 350 shardow ? Bo wlasnie nie zebralem go bo nie wiedzialem jak sie do choletstwa dostac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ToMi

Problem z oczami? Nad Twoim postem jest odpowiedź na Twoje pytanie :fool:

@zammy

Na mieście jest 350 odłamków i ani pół więcej, wszystkie więc wliczają się do kompletu. Jedynymi shardami którymi nie musisz się przejmować są te z misji fabularnych (czasem dostaje się je od ludzi czy policji za udzieloną pomoc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×