Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już pisałem z innym temacie gierkę udało mi się zdobyć by nadrobić przed premierą 2. Ogólnie jest pozytywnie ale liczyłem na więcej... Szczerze mówiąc ta fabuła jest taka, no taka se...naciągana, może nie tak okrutnie ale liczyłem na bardziej ambitną. Co do samych mocy to liczyłem że Nasz główny bohater będzie potrafił większe zniszczenie robić a tutaj ten "push" jest naprawdę mierny, liczyłem że samochody będą latały a ziemia aż rozrywać się będzie delikatnie. Póki co, może 1/3 gry za mną choć większość mocy już mam odblokowanych, ostatnio doszło mi "latanie". No ale tak narzekam, to może coś dobrego. Oprawa graficzna zła nie jest, to samo jeśli chodzi o "polonizację" gry która wypada nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończ grę i wtedy wypowiedz się na temat fabuły - mnie końcówka rozwaliła :)

Pisałeś w innym temacie, że denerwuje Cię to, że żeby zdobyć nowe moce 'znowu musisz zejść do kanałów' - niby tak, ale tam znajdują się te transformatory główne i dziwnie, byłoby zmieniać co chwila ich lokacje.

Mimo tego gra wymiata :) Naprawdę nie mogę się doczekać kontynuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła nie jest ambitna wtedy, gdy wiesz gdzie jest szczyt i do niego dążysz.

Fabuła musi mieć wiele zwrotów akcji i to ,,coś'' co nadaje jej klimatu a postaciom charakteru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, daliście sobie po razie i teraz spokój.

InF'ernaL podobnie jak i wszyscy inni ma prawo do swojego zdania, po 1/3 fabuły coś tam już można wiedzieć. Zdarzają się ludzie którzy potrafią zjechać grę po 5 minutach spędzonych z demkiem i to z nimi należałoby polemizować.

Sowa i ja nie jesteśmy obiektywni, już dawno powinni nam się zabronić odzywać w tym temacie, zbyt fanatycznie patrzymy na Infamous jako jedną z ulubionych gier na "pe-es-trójkę"

W sumie racja. Przepraszam i te sprawy :smile:

:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem jako Dobry. Niezła i trudna gra, specyficzna szata graficzna, troche komiksowa. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zapytaniem, a mianowicie. Gram dobry, ustawiłem na średni no i tak prawie całą dzielnice pierwszą przeszedłem, tylko. Nie wiem w którym momencie przestawiło mi w opcjach na poziom łatwy. Jak to się ma do trofeów za przejście jako dobry zaczynać od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W inFamous gra na podstawie Twoich umiejętności (styl gry, ilość oberwań od przeciwników itp) ocenia mniej więcej na jakim poziomie powinieneś grać. Nic jednak nie zmienia się samo, na 100% otrzymałeś komunikat z propozycją zmiany poziomu trudności, musiałeś go zaakceptować i pewnie go nie przeczytałeś.

Graj dalej spokojnie na easy, wszystkie trofea będziesz mógł normalnie odblokować, grając drugi raz jako zły odpal grę na hard, po jej ukończeniu dostaniesz trofea za hard i za średni poziom również ...

Więcej wskazówek co do pucharków znajdziesz na poprzedniej stronie tego tematu, a także w dziale trofea infamous. Powodzenia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W inFamous gra na podstawie Twoich umiejętności (styl gry, ilość oberwań od przeciwników itp) ocenia mniej więcej na jakim poziomie powinieneś grać. Nic jednak nie zmienia się samo, na 100% otrzymałeś komunikat z propozycją zmiany poziomu trudności, musiałeś go zaakceptować i pewnie go nie przeczytałeś.

Graj dalej spokojnie na easy, wszystkie trofea będziesz mógł normalnie odblokować, grając drugi raz jako zły odpal grę na hard, po jej ukończeniu dostaniesz trofea za hard i za średni poziom również ...

Więcej wskazówek co do pucharków znajdziesz na poprzedniej stronie tego tematu, a także w dziale trofea infamous. Powodzenia

A tak możliwe że tak było w takim razie. nawet pewnie gdzieś tu czytałem kiedyś na ten temat. Zmieniłem na średni trzeba się przygotowywać na hard :D. Czytanie zbyt dużej ilości tematu czasami skutkuje wyczytaniem fabuły którą można by się zaskoczyć w grze ale niestety wyczytało się już na forum. Miałem tak z U1 i RDR niestety.

Edytowane przez stanptr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam małe 2 pytania konkretnie odnośnie 'znajdziek'. Czy da się skompletować wszystkie 100% grając dobrym? I czy jest możliwość pominięcia ich ( potem przepadną ) ?

Pytam ponieważ przeszedłem grę dobrym jakiś czas temu i zabrałem się do kompletowania trofeów i zastanawiam się czy wybierając zawsze 'pozytywne' rozwiązania w grze nie przepadły mi jakieś znajdźnki albo czy nie ominąłem jakiiejś przypadkiem ( np. w tunelu łączącym 2 części miasta przed walką z bossem - tunel potem został zawalony ) ?

+ czy posiada ktoś jakiś dobry poradnik lub spis wszystkich 'stuns'-ów? ( Youtube posiada pojedyńcze do tego te jedne z łatwiejszych ) z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakich "znajdźkach" mówisz?

Wszystkie z elementów do zebrania w grze możesz wykonać na dowolnym ze scenariuszy (zły lub dobry)

Grając dobrym zawsze wybieraj dobrze (za to są trofea), grając złym zawsze wybieraj źle (za to również są trofea), w każdym z momentów wyboru moralnego masz więc po dwie nagrody, dobrze nie mieszać wyborami bo łatwo coś popieprzyć i potem trzeba grę przechodzić trzeci raz.

Przynajmniej jedno z podejść do gry musisz wykonać na poziomie 'hard' polecam zły scenariusz gdyż Cole ma trochę większy power

Na youtubie masz filmiki do stuntsów, również całe kompilację wszystkich sztuczek do wykonania, poszukaj uważnie. Poradnik w tej grze nie jest niezbędny, jedynie poczytaj (nawet na naszym forum) wskazówki co do kolekcjonowania shardów ...

Ogólnie powodzenia ..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za każde info. - jeszcze raz przejże dokładnie Youtube w poszukiwaniu komplikacji stuns'ów :)

a co do znajdziek chodziło mi własnie o shard'sy... bo czasem doprowadzając przechodnia gdzieś on wynagradza nas 1 shard'sem ( jako dobry wybierałem tą opcje ) lecz można go zabić i wziąć wszystkie, podobnych akcji w grze jest kilka i zastanawiam się czy one przepadają i trzeba złym wszystkie zebrać. Tak samo wydawało mi sie jak w tunelu pomiędzy miastami minąłem shard'sa, potem wszystko się zawaliło i nie wiem czy po prostu nie muszę zaliczyć 100% na nowym save-ie czy wszystko jest do nadrobienia jeszcze na starym ( z ukończoną grą )...?

+ mam nadzieje że gra zaliczy mi przejście na 'hard', gdy włączyłem go tuż po możliwości sterowania Cole'm ( sam początek )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te shardy od przechodniów i z misji pobocznych nie wliczają się do totalu, ogólnie na mieście masz rozrzucone tyle i trzeba do 100% Co do poziomu hard to powinno zaliczyć na spokojnie, pisano już w tym wątku że zaliczyło poziom nawet po przełączeniu na hard po przejściu pierwszych misji ...

:thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te shardy od przechodniów i z misji pobocznych nie wliczają się do totalu, ogólnie na mieście masz rozrzucone tyle i trzeba do 100% Co do poziomu hard to powinno zaliczyć na spokojnie, pisano już w tym wątku że zaliczyło poziom nawet po przełączeniu na hard po przejściu pierwszych misji ...

:thumbsup:

jeszcze raz wielkie dzięki! ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie Infamous i mam problem z jedną rzeczą;/

Gdy próbuje się rozglądać/celować daje drążek w prawo a obraz idzie w lewo czy da sie coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach poszukaj, teraz nie pamiętam jak to się nazywało, ale coś w stylu - .... odwrócony i powinna być opcja tak/nie. Przełącz odpowiednio, powinno śmigać. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

start->opcje->Poziome sterowanie kamerą: Normalne i Pionowe sterowanie kamerą: Normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie Infamous i mam problem z jedną rzeczą;/

Gdy próbuje się rozglądać/celować daje drążek w prawo a obraz idzie w lewo czy da sie coś z tym zrobić?

Ehhh... Mogłeś poczekać tydzień :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym pasuje takie sterowanie kamerą innym inne. ja osobiście pierwszy raz usiadłem przy ,,normalnym'' i już mi tak zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

(przeglądałem wątek ale odp. nie znalazłem - w razie czego przepraszam)

Do tej pory grałem w wersję angielską (pożyczoną) a wczoraj dorobiłem się własnej wersji polskiej. Jednak po odpaleniu gra nie widzi save-ów, ani automatycznych ani ręcznych.

W przeglądarce plików jakieś save-y są tylko gra ich nie widzi...

Czy istnieje jakaś możliwość odczytania save-ów z innej wersji językowej?

Acha - nie mam chwilowo dostępu do netu - może po reinstalacji wersji polskiej trzeba ściągnąć jakiegoś patch-a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby to pomogło. Z tymi zapisami to różnie bywa. Chyba będziesz musiał grać od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch nic tu nie pomoże, masz po prostu grę z innym numerem BLES od poprzedniej i save'y nie podejdą. Pozostaje zaczynanie zabawy od zera. Stare save'y możesz zostawić na dysku, gdybyś kiedyś znów utrafił anglika to będzie można je odpalić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przestań czytać konsolowe brukowce typu PLAYBOX ... zresztą na temat save'ów rozpisałem się tutaj, zerknij i przejrzyj na oczy :blink:

W skrócie? Możesz w wielu grach odpalić czyjeś save'y (muszą być z takiej wersji gry jaką ty posiadasz) w 99,99% przypadków spowoduje to jednak zablokowanie systemu trophy dla danej gry ... :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przedwczoraj tak jakoś mnie natchnęło i wróciłem do InF. I generalnie powiem, że na serio darzą ją dużym sentymentem - choć na początku grając w demo jakoś jej nie doceniłem. Pochodziłem wtedy, powspinałem się i wyłączyłem...

Do dema wróciłem w jakimś wolniejszym momencie. Przeszedłem pierwszą mosję, następną i mnie wciągnęło. InF tak w moim przydaku zadziałał - następny krok to już zakup gry i jej przejście. Na razie tylko raz, na tym standardowym dla mnie średnim stopniu trudności i nie na 100%.

Ale chodziło mi o to, że gra na serio daje wiele frajdy i posiada kilka mistrzowskiech elementów.

Jakich? Uwielbiałem wspinać się na wysokie budynki tylko po to, żeby skoczyć w dół i poczuć swietnie oddany pęd upadku i moc uderzenia. Ślizg/lewitacja pomiędzy sąsiednimi budynkami również dawał frajdę jak cholera...

To zdecydowanie świetna gra.

I jeszcze tan odgłos biegu - coś jakby gumowa podeszwa trampka na parkiecie... ;)

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×