Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

bry...

dwa pytania do tych co zrobili platynke w tą gierkę .

1 : . czy do wbicia platyny trzeba zrobić to trofeum z odłamkami ?

2 :. O co chodzi z tym ukrytym trofeum ? i gdzie się ono znajduje

bardzo proszę o pomoc

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do platyny trzeba wszystkie trofea, a ukryte trofea są zwykle związane z fabułą i łatwo je odblokować, można też zobaczyć liste trofeów w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo dziękuję, już się nie odezwę, masz 100% rację. :) Niedługo kupuję InFamous, więc przekonam się na własnej skórze. :)

Na wszelki wypadek, żeby warna za offtop nie było: fajna gra (sądząc po demie, żeby znowu nie naskoczyli, że się wypowiadam a nie gram). :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba kurcze wysysać tego prądu żeby wpadło trofeum AC/DC? 750 megwatów? Na YT facet ssie generator w podziemiu 10 min i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę przechodzić wszystkie mapki bo ten i ten na palach na wodzie mam. Brakuje mi ... już nie pamiętam. Albo 6 albo 5 albo 4. W każdym razie trzeba biegać od nowa po całych wyspach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba kurcze wysysać tego prądu żeby wpadło trofeum AC/DC? 750 megwatów? Na YT facet ssie generator w podziemiu 10 min i nic.

Graj normalnie, do końca fabuły powinieneś zassać już tyle. Na stanie przy generatorze dla trofeum szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj normalnie, do końca fabuły powinieneś zassać już tyle. Na stanie przy generatorze dla trofeum szkoda czasu.

Fabułę już dawno skończyłem. Kilka trofeów mi zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabułę już dawno skończyłem. Kilka trofeów mi zostało.

Zerknąłem w Twoje pucharki i mam dla Ciebie niedobrą wiadomość. Nie masz zaliczonych wszystkich pucharków za fabułę infamous;

Good Intentions - Good guys work for the greater good

Evil Riot - Bad guys love starting riots

W Infamous jest tak że za niektóre wybory moralne są przewidziane po 2 trofea, za dobry i za zły uczynek po jednym. Ważne więc żeby grając dobrze zawsze wybierać te dobre, a grając złym zawsze te złe, lub pamiętać co się brało i grając drugi raz zawsze wybierać przeciwnie niż przy pierwszym podejściu. Zapewne w tych dwóch momentach przy obu ścieżkach wybrałeś jednakowo. Jeżeli nie masz save'ów to będziesz musiał grać prawie całą fabułę kolejny raz :confused:

Pozostałe spokojnie wbijesz biegając po mieście, jedynie z Casey Jones - Take down 25 enemies while riding on a moving train możesz mieć problemy. W misjach w których odblokowujesz pociągi pucharek robi się bez problemu. Po nich kiedy tory są otwarte pociągi zapierY^&*%ją jak oszalałe i wbicie tego pucharku jest praktycznie niemożliwe :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to to wiem...pewnie przejdę grę jeszcze raz bo jest bardzo fajna i z tym nie ma problemu. Problem to mam teraz żeby uzbierać 12 tys pkt na ostatnią moc. Gra jest dla mnie fajna i chętnie spróbuje jeszcze raz.

EDIT: Udało się wyzbierać te wszystkie odłamki. Zajęło mi to 5h. Brakowało 5 i nie obyło się bez mapki. Trofeum AC/DC również wpadło.

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Problem to mam teraz żeby uzbierać 12 tys pkt na ostatnią moc ...

Przy dobijaniu mocy dobrze pamiętać o dwóch zasadach; po pierwsze ulepszaj tylko te moce które mają rozróżnienie na dobre/złe, ulepszenie mocy neutralnych nie jest wymagane do pucharków. Po drugie to dobrze po ukończonej fabule i zaliczeniu pucharków za poziomy trudności (hard finish) zmienić poziom na easy i na nim wykonywać misje poboczne, za zaliczanie ich będziemy dostawać znacznie więcej kasy i szybciej wymaksujemy moce Cole'a :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,przed kilkoma godzinami zakupiłem ową grę, jestem zadowolony ale jedno malutkie pytanko podczas skoku na rampe czy rurke nie ma czegoś takiego jak na przyklad w SLY gdzie naciskam kolko i bohater sam mi "doskokuje" tam gdzie chce to znaczy czasem zdarzy mi sie ze po prostu przeskoczę cel i wpadam do wody stąd to pytanie o "sprecyzowanie" skoku. Istnieje cos takiego tutaj ?

Edytowane przez promat7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich co chcą w grze wbić platynę. Grę trzeba przejść minimum dwa razy. Raz jako dobry drugi raz zły dodatkowo któryś raz na poziomie hard. Ale można zapewnić tutaj wszystkich że gra warta jest tego.

Podczas szukania ostatniego odłamka mimo że klnąłem jak szewc szperając po całym mieście, gra jest tego warta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie nie jest trudno. Mnie do zdobycia zostały jeszcze sztuczki ale nie mam nerwów :P wykończyły mnie odłamki ...

Edytowane przez benfredo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak, męczenie się z jakimiś trofeami pozostawiłoby na pewno u mnie jakieś złe wspomnienia, dlatego wolę tego uniknąć i pielęgnować w pamięci wszystkie miłe chwile spędzone z tą grą :)

trofea to zło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... trofea to zło ;)

Podobnie jak alkohol, papierosy i inne duperele bez których można żyć a bez których niektórzy żyć nie mogą ;)

W uzupełnieniu wypowiedzi Valchalla; przechodząc grę jako zły/dobry za każdym razem w momentach karmy wybierajcie różne decyzje, każdy z tych momentów nagradzany jest dwoma pucharkami za każdy z możliwych wyborów :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do mocy ostrza gigawatowe aktywuje się ją :dpad: a dokładnie prawym :dpad: a propo co to są stunty??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stunty są to 'finezyjne' zabicia w Infamous np. 'Pokonany w locie'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a propo co to są stunty??

Jest 21 różnych zadań do zrobienia, niektóre są banalne inne trudne, cholernie trudne, w uzupełnieniu wypowiedzi powyżej mogę wymienić np: zabicie trzech przeciwników naraz poprzez jednoczesne zrzucenie ich z dachu wieżowca, albo przyklejenie bomby do przeciwnika znajdującego się w locie <_< Ogólnie masakra aczkolwiek do zrobienia; po wciśnięciu startu lub selectu (nie pamiętam) masz informację jaki stunt masz aktualnie do wykonania. Ponadto w opisie save'a masz info ile na ile sztuczek zaliczyłeś :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha ok już wiem i teraz się męcze żeby pokonac kilku na raz 1 granatem wstrząsowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam wyczaić moment, gdy biegną w grupce. odkrywcze, nie? ale chodzi mi o to, że jak biegną, to często w jednej linii. jak pierwszy dostanie, wpakuje się między tych z tyłu. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej stunty, skup się głównie na tym gdzie musisz zrzucić z dachu trzech przeciwników naraz, trudno je zrobić po uwolnieniu miast aczkolwiek są miejsca gdzie respi się trójka na podwyższeniu i to możesz wyczaić na youtubie.

Graj normalnie fabułę i po dwóch przejściach gry sprawdź na którym z save'ów (dobry/zły) masz więcej wykonanych sztuczek, potem zacznij dobijać brakujące. Większość ze stuntów po prostu wpada w trakcie grania. Ja po drugim przejściu gry i wymaksowaniu wszystkiego miałem do uzupełnienia tylko 4 z nich i udało się to zrobić bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z 3 z dachu zrzucic samo wpadłó jak walczyłem na górze z Aldenem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×