Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko które moce są lepsze dobre czy złe :sweat:

Fail...

Wybierz tą stronę, po której lepiej się czujesz "etycznie?".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnieeee..... A wracajac jaka karma grac raczej od twojego gustu skille takie same w tym na zlej karmie cole ma mocniejsza sile przebicia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jak w Labiryncie zaliczyć misję "przekaźniki satelitarne"?

Łapię 2, na 3 nie mam pomysłu i nie mogę do niego znaleźć drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomo

Wiem, ale chodzi o to, ze ja nawet nie mam na mapie zaznaczonego jakiegos obszaru na czerwono, niby pokazuje, ze mam wszystko odkryte, a jak odkyrywalem ostatni czesc to pokazlo sie, ze jest 97%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chudy: Mam podobny problem z Burnout'em. Ja odłączam HDMI podczas gry i je podłączam, co prawda muszę to robić za każdym razem, ale ważne że jest dźwięk :D.

Ja mam problem z misją. Ta z balonem rozpylającym gaz. Na początku niszczę sondę (ten samolocik) a później jestem zielony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem z tym problem, ale w końcu mi się udało, tylko że potem jak szedłem do 2 balonu to zawiesiła mi się konsola -.- takie pytanko jeszcze mam. Ile jeszcze mi zostalo do końca skoro jestem przy tych balonach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu zajmuje zrobienie platyny?

Czas potrzebny za zaliczenie platyny 35-40 godzin. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile jeszcze mi zostalo do końca skoro jestem przy tych balonach?

Z tego co pamiętam to raczej końcówka gry, ale nie pamiętam ile dokładnie misji.

Ile czasu zajmuje zrobienie platyny?

Również zależy od tego jak szybko zrobisz znajdzki, powinieneś zrobić max w 40 godz.

Edytowane przez ZeXoNeRoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem z tym problem, ale w końcu mi się udało, tylko że potem jak szedłem do 2 balonu to zawiesiła mi się konsola -.- takie pytanko jeszcze mam. Ile jeszcze mi zostalo do końca skoro jestem przy tych balonach?

Nie duzo, bd jeszcze misja z niewidzialnymi satelitami (bd trzeba potraktowac je burza zeby niszczyc), nastepna misja z ta kula, najlepsze jest to ze albo ja zniszczyc albo wziasc jej moc dla siebie ; P w tym momencie nie wiedzialem co zrobic ; ) ale dokonalem wyboru. A ostatnia misja to ze walczysz z Kesslerem. I mam pytanie w jednem misji, co wybraliscie tych 6 lekarzy czy dziewczyne? Jesli ktos wzial lekarzy to niech podzieli sie tym jaki byl koniec jego dziewczyny ; )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przybył rekin z mieczem swietlnym na t-rexie i ja zabil =(

Próbowal ktos byc dobrym Colem i wziasc moc dla siebie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie psuć innym zabawę durnymi spoilerami

Co do akcji z dziewczyna i szóstką lekarzy to;

bez względu na wybór dziewczyna ginie, jeżeli uratujesz lekarzy to laska po upływie czasu spada na ziemię, jeżeli pobiegniesz po laskę to okazuje się że jej tam nie ma tylko wisiała wśród lekarzy i wszyscy giną ...

Co do kuli promieni to;

bez względu na wybór kula i tak eksploduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pewien problem z grą. inFamous pobrałem z pakietu "Welcome Back". Podczas biegania przez miasto, skoków, etc. gra strasznie "chrupie", pojawiają się przeskoki animacji, tak jakby nie wyrabiała z doczytywaniem. Spowodowane jest to tym, że wszystko musi się doczytywać z HDD, czy wina leży po stronie konsoli? A może to ja jestem przewrażliwiony? :P. Doświadczyliście czegoś takiego?.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Beth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem infamous i stwierdzam, że... Ta gra jest genialna. Była to moja pierwsza gra na ps3, a przeszedłem ją dopiero teraz, bo na dysku już czeka infamous 2. Mam nadzieję, że jest conajmniej tak dobra jak pierwsza część :) Zakończenie jest świetne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pewien problem z grą. inFamous pobrałem z pakietu "Welcome Back". Podczas biegania przez miasto, skoków, etc. gra strasznie "chrupie", pojawiają się przeskoki animacji, tak jakby nie wyrabiała z doczytywaniem. Spowodowane jest to tym, że wszystko musi się doczytywać z HDD, czy wina leży po stronie konsoli? A może to ja jestem przewrażliwiony? :P. Doświadczyliście czegoś takiego?.

Pozdrawiam.

Nic takiego mnie nie spotkalo, moze sciagnij jeszcze raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego mnie nie spotkalo, moze sciagnij jeszcze raz?

Grę pobierałem już dwa razy, niestety nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś nie załapał się na welcome back i chciał kupić infamousa z psstore to podaje kod na 50% zniżki: F749-5RNG-ANHN

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zebrac ten odlamek przy koncu gdzie sie zlazi do shashy tego ostatniego odlamka mi braklo i nie wiem jak to cholerstwo zebrac ?..... Na yt nie ma albo cos mi umknelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jestem na jakoś 28 misji i teraz muszę porozwalać te pancerne pojazdy i nie mam totalnie pomysłu jak, pomożecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ostatniio z welcome back ściągnąłem dead nation pograłem chwilę (nadal gram) i postanowiłem ściągnąć właśnie infamous jako 2 grę. Problem w tym że nie moge jej ściągnąć - szukam w liście gier nie ma, próbuję wejść w welcome back - nie da się, jakby "nie widziało" tego. Słychać tylko dźwięk wybierania ale nie wchodzi. Pytanie - miał ktoś coś podobnego z tym programem lub drugą grą z WB? (Może nie za dobry temat wybrałem do tego pytania, ale nie wiem gdzie indziej o to zapytać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję Ci rozwiązanie znajomego z innego forum, daj znać czy zadziała:

Gier nie ściągamy bezpośrednio za pośrednictwem PSS. Tam tylko uruchomiamy nasz program Welcome Back. Gry ściągamy następująco:

XMB=>Zarządzanie kontami=>Transaction Management=>Services List=> PlayStation Promotions dalej już sobie poradzicie.

W trakcie mogą wyskakiwać jakieś dziwne błędy' date=' ale próbujcie do oporu.

w XMB wchodzisz na zarządzanie kontami-> Transaction Management -> Services List i wybierasz Playstation Network Promotions, następnie pojawi się opcja Playstation3 free games i sprawa załatwiona [/quote']

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję Ci rozwiązanie znajomego z innego forum, daj znać czy zadziała:

Nie trzeba było z innego forum, u nas ten temat był wałkowany już 1000 razy, a nadal niektórym nie chce się szukać :/

(Może nie za dobry temat wybrałem do tego pytania, ale nie wiem gdzie indziej o to zapytać)

Nie wiesz? A może wystarczyło zajrzeć tu http://www.ps3site.p...D/page__st__960 dziwne, co? Sorki za sarkazm, ale to naprawdę już jest męczące. Niedługo zbraknie tematów, w których nie padło by takie pytanie, a wszystko świetnie wytłumaczył kill w powyższym temacie.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem i powiem że zakończenie bardzo zaskakujące. Ogólnie gra świetna, właśnie zaczynam grać w drugą część i jest jeszcze lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×