Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Gram w Infamous i dopiero po misji czy dwóch zorientowałem się, że mogę zmienić poziom na trudny.

Wiecie może czy wpadnie mi trophy za ukończenie story mode na hard ?

Czy może muszę przechodzić od początku...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra zmieni na trudny to trofeum wpadnie po ukończeniu gry, jeżeli sam zmienisz to nie wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zmieniłem na "trudny". Czyli z powrotem zmienić na średni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w PSS dadzą gry po polsku?

Niby piszę w liście pobrań (POL) przy Infamous ale że gra jest się sciąga to 100% pewności nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim!! mam maly problem z moja kopia inFAMOUS (zdarlem z welcome pack) nie mam pojecia co jest nie tak!! mial ktos z Was przypadek ze glos calkowicie zanikl i nie mozna go w zaden sposob wlaczyc??? co ciekawe to samo stalo sie w demie 2-jki ( raz to demo skonczylem i wylaczylem ale gdy chcialem wrocic do niego to juz glosu nie bylo ) MASAKRAconfused.gif ... a taka mam ochote sprawdzic ta jedyneczke.... POZDRO 4ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby piszę w liście pobrań (POL) przy Infamous ale że gra jest się sciąga to 100% pewności nie mam.

a ja mam

gra 100% po polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewitację i ślizganie po kablach dostaje się w późniejszym etapie gry ? Trochę mi tego brakuje względem rozgrywki w demie :biggrin: Przeszedłem dopiero ok. 30% dzielnicy Neonów ale jestem w 100% zadowolony że wybrałem ten tytuł z Welcome Back. Jeśli dalej jest tak dobrze jak na początku to dwójka dla mnie pozycja obowiązkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, lewitacje masz w Labiryncie, a slizganie w Neonach, tylko że troszkę potem, pchnij fabułe do przodu i powinieneś mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma problem z Infamous z programu Welcome Back ?

Gra ściąga mi sie do 47% i dalej nie rusza...... wstrzymanie - wznowienie nie działa ...... oraz ponowne pobieranie także zatrzymuje się przy 47% .....

Jakaś rada jak to naprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem całość i zainstalowałem bez problemu. Jeszcze niestety nie miałem czasu uruchomić i pograć sweat.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również bez problemów ściągnąłem całość, parę razy przy tym włączając i wyłączając konsolę.

Możesz masz mało miejsca na dysku, a z jakiegoś powodu konsola Cię o tym nie informuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma problem z Infamous z programu Welcome Back ?

Gra ściąga mi sie do 47% i dalej nie rusza...... wstrzymanie - wznowienie nie działa ...... oraz ponowne pobieranie także zatrzymuje się przy 47% .....

Jakaś rada jak to naprawić ?

nie mam pojęcia, pobrało mi się bez problemów

a masz miejsce na dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się instaluje do 14% i wyskakuje błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia, pobrało mi się bez problemów

a masz miejsce na dysku?

No mam z 40-50 GB wolnego .... więc nie rozumiem dlaczego nie chce się ściągać dalej. wywaliłem też jakieś demko i potem spróbowałem ponownie i znowu na 47% mi się zatrzymało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam z 40-50 GB wolnego .... więc nie rozumiem dlaczego nie chce się ściągać dalej. wywaliłem też jakieś demko i potem spróbowałem ponownie i znowu na 47% mi się zatrzymało

Zadzwoń na dział obsługi Sony. Jak zdarzył mi się kiedyś problem z Dungeon Hunterem, potrafili mi pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągłem czwarty raz no i wreszcie instaluje się bez błędów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co już grę skończyli:

Jako że grę pobrałem z programu WB mam pytanie ile czasu tak mniej więcej zajmuje ukończenie tej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ściągnąłem sobie inFamous'a z WB (jak większość) i zacząłem przechodzić go na hard. Pomyślałem, że by najłatwiej pokonywać ludków, trzeba mieć jak najwięcej tej piorunowej many, a co za tym idzie trzeba zebrać jak najwięcej tych niebieskich co powiększają ją. I z tym wiąże się moje pytanie czy jak pójdę do "kolejnej części" miasta to czy będę mógł powrócić do poprzedniej dzielnicy, by przed walką z K******m (ostatnim bossem) zwiększyć sobie manę....

Pozdrawiam

P.S Jeżeli to pytanie było to niestety nie znalazłem przeszukując tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous to sandbox :) możesz latać po miastach wedle uznania, nawet jeśli w trakcie fabuły nie będziesz miał możliwości powrotu na jakąś wyspę (podniesiony most) to po jakimś czasie zyskasz możliwość powrotu. Odłamki i inne duperele możesz kolekcjonować w dowolnym momencie, przed bossem, w trakcie fabuły a nawet po skończeniu gry, tak, tak, wtedy również ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stoje na jednej z pierwszych misji u detektyw na pierwszej wyspie (maya czy jakos) no i jedno z jej zadan jest takie by wejsc na dach i uzyc telefonu do przechwycenia sygnalu, w pewnym momencie ona mowi zebym szukal kolejnego odbiornika. Tu sie zaczyna problem, gdzie isc? biegam naokolo po dachach, dusze to analoga i niby gdzies mnie to prowadzi (lewa gałka), ale dochodze do moemntu i jest polecenie bym wrocil do wczesniejszego odbiornika:p Gdzie to jest ? stoje i nie wiem co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciśnij L3 i na obwodzie mapy powinna pojawić się grubsza kreska i powinna ona znikać. I tam gdzie zniknie ostatnia z tej strony jest ten odbiornik. Poszukaj na Youtube opisu przejścia tej misji jak masz problemy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, sprawę mam potrzebuje się wrócić do pierwszej dzielnicy z drugiej i nie wiem jak mam to zrobić> Pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×