Skocz do zawartości
Emir

SOCOM Confrontation

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze nie gram w teamch z braku czasu i bardzo się zastanawiam nad zakupem. Gra mi się podoba w dodatku headset tylko czy powali jak Bad Company ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na bank z headsetem rozmawiałem z nimi na GG.

To fajno. Czekam na jakieś preordery na allegro, ale jest tylko ten jeden... Jeśli ktoś widział filmiki z lokacjami z SOCOM-a to można stwierdzić, że mapy będą bardzo zróżnicowane co mnie cieszy. W becie była tylko jedna mapa, ale za to w dwóch wersjach, (mała i duża) więc podejrzewam, że z czymś podobnym będziemy mieli do czynienia w pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To fajno. Czekam na jakieś preordery na allegro, ale jest tylko ten jeden... Jeśli ktoś widział filmiki z lokacjami z SOCOM-a to można stwierdzić, że mapy będą bardzo zróżnicowane co mnie cieszy. W becie była tylko jedna mapa, ale za to w dwóch wersjach, (mała i duża) więc podejrzewam, że z czymś podobnym będziemy mieli do czynienia w pełnej wersji.

Nio tylko nadal pozostaje pytanie brać NTSC czy czekać na PAL??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nio tylko nadal pozostaje pytanie brać NTSC czy czekać na PAL??

Ja biorę raczej NTSC, chyba taniej no i dodatki w przyszłości z US PSS też będą tańsze.. (liczę że dolar znów poleci w dół )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez nie moge sie doczekac gierca wychodzi jutro

Juz mam!!!!

Isnstalacja jest bardzo dziwna?!? Wyglada to tak jakby byly wlozone 2 plyty i z jednej istalujesz a z drogiej odpalasz . NArazie instaluje to nie moge powiedzic nic wiecej o samej grze.

o holefcia jeszcze system update . bububu musze czekac

nie uwierzycie software update jeszcze 470 mb. ?? Przeciez gra dopiero wyszla

no i pogral jeden mecz i sie servery wysypaly. No nic ide cos zjesc i zobaczymy co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioter666 dawaj relację na bieżąco!:) Gdzie zakupiłeś?? I za ile?? Dzwoniłem do kolesia który wystawił na allegro, ale wersję bez HS za 169zł i stwierdził, że z HS nie będzie sprowadzał bo "nikt by tego nie kupił", cena ok. 230zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie teges jest cena na US PSS,skoro gra w Bestbuy kosztuje 39$,to dlaczego tyle samo na Store Pudełko,jak i płyta też chyba mają wartość,do tego książeczka,której brak w przypadku wersji elektronicznej.Cena na PSS powinna być na poziomie-29$.To kto będzie chciał pobierać,jak lepiej mieć wersję BOX,na półce.Po tej samej cenie.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wlasnie w bestbuy za 58$. Gra jest zajebista napraawde polecam.

headset rowniez jest bardzo dobry wysoka jakos dzieku bez porownania z moja motorola h820.

Wiecej wrazen z grania napisalem w dziale on-line.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu nowy i mam do Was pytanko, chodzi o Socom'a

Ostatnio sprawiłem sobie PS3 a tak na kompie grałem tylko

w AmericasArmy i nic więcej nie podchodziło mi.

marcinwks napisałeś w jednym poście że gierka jest podobna do AA

mógłbyś jakoś mi rozwinąć tą kwestię.

Chodzi mi o to czy w tej gierce jest tak samo rozwiązana kwestia

śmierci czy jest jak w większości napierdzielanek respawn i dalej na pałe?

I czy faktycznie ludzie starają się grać taktycznie i zespołowo

czy właśnie biegają na pałe i totalne przemieszanie na mapie że nie wiesz

kogo masz za plecami?

Szukam właśnie porządnej gry online opartej na grze zespołowej

i taktyce i żadnej nie moglem takiej na PSa znaleźć mam nadzieję

że Socom spełni moje oczekiwania i moje poszukiwania się zakończą

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie tylko ja mam/mialem wspolnego z Americas Army :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Jestem tu nowy i mam do Was pytanko, chodzi o Socom'a

Ostatnio sprawiłem sobie PS3 a tak na kompie grałem tylko

w AmericasArmy i nic więcej nie podchodziło mi.

marcinwks napisałeś w jednym poście że gierka jest podobna do AA

mógłbyś jakoś mi rozwinąć tą kwestię.

Chodzi mi o to czy w tej gierce jest tak samo rozwiązana kwestia

śmierci czy jest jak w większości napierdzielanek respawn i dalej na pałe?

I czy faktycznie ludzie starają się grać taktycznie i zespołowo

czy właśnie biegają na pałe i totalne przemieszanie na mapie że nie wiesz

kogo masz za plecami?

Szukam właśnie porządnej gry online opartej na grze zespołowej

i taktyce i żadnej nie moglem takiej na PSa znaleźć mam nadzieję

że Socom spełni moje oczekiwania i moje poszukiwania się zakończą

Pozdrawiam

Jeżeli liczysz na to, że w jakiejś strzelance na PS3 znajdziesz choc kawałek taktycznego zacięcia jak w AA, to tylko i wyłącznie w Socomie. Co do ludzi to różnie to bywa. Niektórzy biegają, kombinują, ale też wiele osób kampi.

W becie była tylko jedna mapka, coś a'la Csar w AA. Też Bliski Wschód, niska zabudowa, balkony i inne tego typu klimaty. Nie wiem jak sprawa wygląda z innymi mapkami.

Masz tutaj pełne wsparcie dla headset'a więc można śmiało zakładac jakiś polski klan i jechac brudasów.

Ciekawie wygląda sprawa z bronią. W AA jak doskonale wiesz, przed każdą potyczką był przydział do spluw czy też losowanie. Tutaj wygląda to trochę inaczej. W swoim "pokoju" przed grą - na stałe z opcją zmian w dowolnym momencie - ustawiasz uzbrojenie dla marines i dla najemników - tymi dwoma frakcjami się gra. Możesz sobie wyposażyc typa, np. w M4 z optycznym celownikiem, hełm, gogle i jakiś tam kolor uniformu, a do tego jakieś granaty, bądź C4. Opcji doboru broni jest całe multum, dużo więcej, niż w AA. To jest na wielki plus.

Tutaj w przeciwieństwie do AA, masz widok TPP, co akurat w grach konsolowych jest lepszym rozwiązaniem, niż FPP.

Ja ci powiem tak. Jeżeli miałbym kupowac jakąś gierkę na PS3 do strzelania, to tylko Socoma. Ludzie grający w niego, śmieją się w niebogłosy z tych z CoD4. Przypomnij sobie szydercze śmiechy w AA z counterowców, czyli z tych od CS. CSowiec nie przeżyłby w AA minuty, CoDowiec w Socomie też.

P.S.

Co do zgodnów, zemdleń czy jak zwał , to zawsze po śmierci czekasz na koniec rundy. Nie uświadczyłem innego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...CSowiec nie przeżyłby w AA minuty, CoDowiec w Socomie też.

P.S.

Co do zgodnów, zemdleń czy jak zwał , to zawsze po śmierci czekasz na koniec rundy. Nie uświadczyłem innego rozwiązania.

Trochę się nagrałem w CoD-a i po przesiadce na betę SOCOM-a potrafiłem się odnaleźć.. Ale fakt faktem jest to zupełnie inne podejście do tematu niż w CoD-ie, sam wolę taktyczne rozwiązania dlatego w CoD-ie grałem praktycznie tylko HS&D. Dla mnie to było trochę za mało. SOCOM daję mi to co wspomniany tryb razy kilka.. już to kiedyś wspomniałem, tutaj bez podejścia zespołowego dużo się nie zdziała. Dlatego HS jest NIEZBĘDNY!! Wszystko co powiedział Marcin to prawda, customizacji postaci całe multum, jeszcze jak to rozszerzą w finalnej wersji to bajeczka po prostu. Filmiki z mapami można zassać z US PSStore, mapy są bardzo zróżnicowane i klimatyczne. W dwóch wariantach (mała/duża), nocą lub za dnia. Arsenał całkiem spory do wyboru z możliwością "podczepiania" różnych bajerów.

Natomiast są serwery z respawnami i bez, do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i jak wrażenia? Bo właśnie mam zamiar zamówić swoją wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jakiś sklep, w którym można już zamówić socoma?

gameover.pl ma juz grę za 199zł, oczywiście z headsetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech myślałem że będzie taniej Zastanowie się nad zakupem, proszę o więcej wrażeń, i jakieś statystyki, ilość map, broni itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki marcinwks za rzeczową odpowiedź, właśnie o to

mi chodziło, na to czekałem

Co do CSowców to trafiłeś w samo sedno hehe

AA dla większości z nich jest za trudną grą

Pozdrawiam i mam nadzieję że do zobaczenia na polu bitwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako weteran AA jestem mocno zainteresowany SOCOMem, tym bardziej, że razem z HS będzie się opłacał. Mam tylko takie małe pytanie do tych, co już grają - jak wygląda sprawa online? Czy są lagi, przerwane połączenia, wywalanie z serwerów, nienaliczanie punktów (a co do punktów - są jakieś levele?) itp.? Pytam, bo po problemach z CoD4 mam już małe skrzywienie w tej kwestii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako weteran AA jestem mocno zainteresowany SOCOMem, tym bardziej, że razem z HS będzie się opłacał. Mam tylko takie małe pytanie do tych, co już grają - jak wygląda sprawa online? Czy są lagi, przerwane połączenia, wywalanie z serwerów, nienaliczanie punktów (a co do punktów - są jakieś levele?) itp.? Pytam, bo po problemach z CoD4 mam już małe skrzywienie w tej kwestii...

Jak na razie to była tylko jedna mała przerwa w połączeniu, raz mi się gra zwiesila i to tyle.

Punkty sa naliczane inaczej niż COD4 i trudniej jest coś uzbierać. Najważniejsze jest to żeby kończyc mecze.

Dopiero dzisiaj gralo się fajnie jak spykneliśmy sie z koleszkami z polski i utworzono klan. (Jazda na maxa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że giera już wyszła ale mam obawy co do typu tej gry jeśli was jara AA a nie CS :/, ja osobiście preferuje fizyke gry w Counter Strike-u...

Mam nadzieję, że ta gra dorówna Counter-strike-owi i będzie dla mnie interesująca bo zapowiada się dobry tytuł...ale mam do was pytanie jak się podoba wam grafika w grze ?

Jakieś wrażenia z gry odnośnie oprawy graficznej ?

Pozdrawiam...

PS. Jeśli wam się wydaję, że CS jest banalny w stosunku do AA to powiem wam, że jesteście wielkim błędzie,ale to jest off topic więc NARA i cu w grze ...skopie wam tyłeczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Jeśli wam się wydaję, że CS jest banalny w stosunku do AA to powiem wam, że jesteście wielkim błędzie,ale to jest off topic więc NARA i cu w grze ...skopie wam tyłeczki

Nie mówię że jest banalny tylko że mi się nie podoba a mam do tego prawo

Ale przyznaj sam że w CS technika walki jest inna niż w AA.

Jedni wolą to inni tamto

Wracając do Socom'a

Czy to możliwe że kilka dni po premierze można tą grę z Headset'em

dostać tylko w jednym sklepie w Polsce?? Nigdzie indziej oprócz nie

znalazłem tylko w tym sklepie z Poznania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie to była tylko jedna mała przerwa w połączeniu, raz mi się gra zwiesila i to tyle.

Punkty sa naliczane inaczej niż COD4 i trudniej jest coś uzbierać. Najważniejsze jest to żeby kończyc mecze.

Dopiero dzisiaj gralo się fajnie jak spykneliśmy sie z koleszkami z polski i utworzono klan. (Jazda na maxa)

wczoraj były piekne mecze,aż sie chciało grać-pozdro dla całego POL klanu,czekam juz na nastepny week !!!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×