Skocz do zawartości
Emir

SOCOM Confrontation

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie wszystko będzie pojawiac się stopniowo, wraz z kolejnymi patch'ami i update'ami.

Swoją drogą dziwne rozwiązanie, żeby nie napisac poniżej pasa. Jak to rozumiec? Sony wypuszcza nie skończony produkt?

Ja bym powiedział nawet, że wydali bete z łatkami które były do ściągnięcia podczas jej trwania. Jak dla mnie to czysta głupota, nie wiem czy maja zamiar wszytko skleić tak jak powinno być podczas europejskiej premiery czy co, ale to jest śmieszne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No no czekam na Twoją opinię o gierce bo też lubie takie klimaciki aby zebrać się w kupę lub grupę i iść nakopać komuś w dupę

Qtwa nawet zaczynam trochę rymowac

Nie zapomnij opisać działania headsetu, fajnie by też było jakbyś dał znać jak się spisuje w innych tytułach

No więc wrażenia.. deja vu, to co w becie. Na szczęście nadal bardzo grywalne. Za dużo jeszcze nie pograłem, ale te mapy które widziałem są bardzo dobrze przemyślane i co ważne, graficznie prezentują dobry poziom. Narzekanie na grafikę w tej grze jest nie na miejscu, to nigdy nie miał być Killzone czy inny killer graficzny, jest bardzo dobrze. Co do HS... jest świetny, czysty dźwięk, można go dopasować do ucha, nie czuć podczas grania. Miałem małe problemy ze sparowaniem go z telefonem, ale po ściągnięciu instrukcji do wszystkiego doszedłem. Działa bardzo dobrze, słychać wyraźnie i jest się słyszanym wyraźnie. Podłączyłem go pod K700i z innymi tel. nie próbowałem.

P.S. Sorka za post pod postem, małe przeoczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm normalnie pokusa się robi coraz większa

Kurcze gdyby znać datę premiery w Polsce i przewidywaną cenę już teraz można by podjąć właściwą decyzję.

Swoją drogą jak u Ciebie z online ? czytałem że różnie bywa u innych jednym laguje innym nie ?

HS widzę że działa rewelacyjnie więc o niego już się nie pytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą jak u Ciebie z online ? czytałem że różnie bywa u innych jednym laguje innym nie ?

To zależy od serwera, na jednym koleś przeskakiwał mi co 5 metrów, ale w większości jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zależy od serwera, na jednym koleś przeskakiwał mi co 5 metrów, ale w większości jest ok.

No właśnie, to zależy od serwera - czasem jest okej, czasem wszyscy nagle mają perka - teleport

Zwykle nie zauważam tego, ale w momencie gdy np. obstawiasz uliczkę i jesteś pewien, że przeciwnik wybiegnie zza rogu i wpadnie prosto na twoją lufę -- a tu akurat gra zaliczyła lag'a i gość zamiast wbiec w uliczkę, po prostu NAGLE się w niej "POJAWIA" i robi Ci nowe plomby ołowiowe w zębach zanim zdążysz powiedzieć WTF?! To trochę jest do bani

A tak on a side note

Ktoś tu pisał o kamperach, ogólnie poniżej chciałbym podać dość dokładną definicję co jest uznawane za 'lame camping' a co nie

20060826.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a może by tak jakiś ps3site forum klan zrobić do SOCOM'a ? hmm? Chętni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny PSNid: Rokicior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu za mną pierwsze chwile obcowania z tym tytułem,tylko szkoda że niezbyt udane Rozwiązania,które mi nie odpowiadały w becie niestety nadal pozostały.Mam na myśli sortowanie listy serwerów,według nazw,bądź liczby graczy w pokoju.Jest jeden wielki rozpie...nieład Jakoś mnie nie bawi latanie po liście z góry na dół,szczególnie po nieudanej próbie wbicia, do któregoś z pokoi(np:brak graczy,pomimo że niby są w środku),lub też wyskakuje komunikat,że nikogo nie ma(gdzie na liczniku widnieje 100osób:P).Kolejnym drażniącym mnie elementem jest miażdżąca przewaga serwerów US/Canada.Co to ma w ogółe być? Gra już przeciez miała premierę w EU,więc gdzie się podziały nasze serwery...No tak,ktoś mi powie,że jest Spain,Deutsche i EU,ale ile tego jest 10 łącznie? Kiedy to US/Canada jest blisko 50,jak nie więcej.

W tym momencie najbardziej daje się we znaki brak sortowania listy,ponieważ panuje totalny chaos i wszystkie nazwy są wymieszane.Może to szczegóły,ale ja nie lubię spędzać 15min na wyszukiwaniu odpowiedniej gry,bądź czekania na ciągłe(zresztą powolne) ładowanie się kanałów.Inna sprawa,czy tak ciężko było twórcom umieścić kanał: Polish Speaking,jak to jest w przypadku Hiszpanii,Holandii,Francjii,Niemiec i chyba Portugalii.W końcu to gra online,gdzie komunikacja głosowa odgrywa kluczową rolę w walce o podium.Niestety ale nie znam,ani francuskiego,niemieckiego itd. a na grę na serwerach US/Canada potrzeba nieco mocniejszego łącza,niż moje wysłużone 512Kb/s.

Tak więc,narazie dałem sobie spokój pomimo szczerych chęci, dam jej jeszcze jedną szansę wieczorem.Grałem w betę(może 2x) i już mi nie odpowiadała prędkość ogólnego działania,menu,gry,lobby i miałem nadzieję,że to wszystko się zmieni w pełnej wersji.Niestety się myliłem,może to tylko moje odczucia,ale mają prawo takie być,jeśli gra nie spełnia moich oczekiwań.Nie wiem jeszcze,jak wygląda sprawa samej rozgrywki,czy są lagi itd. dlatego też z oceną wstrzymam się do wieczora.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAGpl na wieczór nie licz, ja np. po pracy koło 17/18 mogłem jeszcze

zagrać ale po g.22.00 nikłe szanse gdyż wywala z serwerów po chwili

czekania w Game Lobby lub od razu po wejściu niby jest to spowodowane

przeciążeniem serwerów tylko dlaczego akurat kiedy ja chcę zagrać ;(

zdarzyło mi się to już dwa dni pod rząd i mam dosyć, lecz bardzo jestem napalony

na ten tytuł więc będę próbował dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję uporu i wytrwałości,bo mi tego niestety chyba tego braknie Jeszcze jak będzie,tak jak piszesz(22:00-serwery nieosiągalne),to po prostu sobie odpuszczę.

Już na starcie miałem serdecznie dość, kiedy to włożyłem płytę z grą po raz pierwszy do napędu...500MB aktualizacji<kur**> co to ma być? Nowa gra,ledwo po premierze i ja mam już pobierać 500MB.Ludzie dajcie spokój,paranoja jakaś z tymi grami ostatnio.Niestety nie dysponuję szybkim łączem,więc widząć jak żałośnie gra sobie radziła z tym update(w 2h pobrane 20%),musiałem to zostawić na noc.Inaczej miałbym blokadę na internet przez conajmniej 6h! Porażka,ja dziękuję za takie gry,niech lepiej Ci panowie zajmą się czymś innym...Szkoda moich słów,wstrzymam się jeszcze kilka dni a później Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma problemów z dostaniem się na serwery. Wie ktoś może co dawał wczorajszy patch??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma problemów z dostaniem się na serwery. Wie ktoś może co dawał wczorajszy patch??

Z tego co pamiętam,to miał wyeliminować "zwiechy" konsoli podzas gry,jak i problemy wychodzenia do XMB.Także problem niewidzialnych graczy miał zostać wyeliminowny i kilka drobncyh bugów.Jak blokowanie sie graczy, w niektórych momentach mapy i ogólna optymalizacja serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wam też się zdarza tak że jak wychodzę z gry poprzez guzik PS na padzie

i wybieram QUICK GAME to mi się konsola restartuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Wam też się zdarza tak że jak wychodzę z gry poprzez guzik PS na padzie

i wybieram QUICK GAME to mi się konsola restartuje??

W becie tak czasem miałem i teraz też się z 2 razy zdarzyło. Dlaczego wczoraj wyszedłeś z lobby kiedy włączyłem grę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyszedłem tylko mnie wyrzuciło, myślałem że to Ty mnie wyrzuciłeś

Wczoraj miałem tragedie po g.22 nie udało mi się ani razu zagrać ;(

Tak jak wtedy w lobby siedzie sobie a jak zaczyna się to mnie wywala ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz niezbyt ciekawie, ja takich problemów nie mam. Możemy dzisiaj spróbować pograć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pracy chwilę pogram to z HS gdzieś koło g.16 do 17.

No i po g.22 będę próbował ale to bez HS jakby co zasady porozumiewania

się bez HS w Game Lobby opisałem w gry online ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc,jak pisałem wczoraj,że wieczorem dam jej(Socom'owi) jeszcze jedną szansę,by się przekonać czy jednak warto...Nie zawiądłem się a to za sprawą swoich rodaków, z którymi grałem.Szkoda tylko,że nie działała mi komunikacja ,bo trochę się denerwowali z tego powodu W końcu wczorajsza gra,to była gra totalnego świeżaka,hehe.Graliśmy na mapach,.na których nie mogłem się odnaleźć,za duże Powiem tak,gra rządzi tylko wtedy,gdy albo gramy ze swoimi(komunikacja to priorytet),lub kiedy znamy perfect angielski i potrafimy zrozumieć typowego anglika w słuchawce W moim przypadku to nie możliwe,po prostu się nie da,albo słyszę za cicho,albo w ogóle nic nie można zrozumieć.

Tak więc dzisiaj nadrobię zaległości i powysyłam reszcie osób zaproszenia.Kilku już mam a resztę uzupełnię.Pozdrawiam i do zobaczyska na serwerach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś odpowiedzieć czy ma np. kalendarz w grze???

Edit: Socom = Allegro, zainteresowani pisac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś odpowiedzieć czy ma np. kalendarz w grze???

Edit: Socom = Allegro, zainteresowani pisac..

Sorry,że nie napisałem,ale ostatnio żadko tu bywam a byłem trochę zajęty.Ja u siebie sprawdzałem i nie ma kalendarza:/

Pozdrawiam

P.S. Już sprzedajesz? Też miałem chwile zwątpienia co do rozgrywki,ale dałem jej szansę i jest nieźle.Najważniejsze że gra się przyjemnie,jeśli się gra ze swoimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry,że nie napisałem,ale ostatnio żadko tu bywam a byłem trochę zajęty.Ja u siebie sprawdzałem i nie ma kalendarza:/

Pozdrawiam

P.S. Już sprzedajesz? Też miałem chwile zwątpienia co do rozgrywki,ale dałem jej szansę i jest nieźle.Najważniejsze że gra się przyjemnie,jeśli się gra ze swoimi

Sprzedaję bo myślałem, że kupuję produkt skończony, a kupiłem bete do której pewnie co tydzień będą wychodzić łatki. W dodatku instrukcja jakby do innej gry była, hehe. Zainwestuje pieniądze w coś co da mi więcej rozrywki. Cieszę się z HS, sprawdza się świetnie, w różnych grach (R2, End War itp), przy telefonie. Grze może dam drugą szansę jak już ją "skończą"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś wie jak się zdobywa te rangi??

Pytam ile trzeba grać w jakiej rozgrywce i ile

killów trza mieć bo punktów nie widziałem żeby naliczało gdzieś??

Czy ktoś wie gdzie można znaleźć jakieś mapki map

bo się strasznie gubię na niektórych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy ktoś wie jak się zdobywa te rangi??

Pytam ile trzeba grać w jakiej rozgrywce i ile

killów trza mieć bo punktów nie widziałem żeby naliczało gdzieś??

Po wydaniu patcha 1.30 będzie to chyba lepiej wyglądało. Zajrzyj do instrukcji, tam jest zakładka w której pokazany jest postęp w danych poziomie, są medale (powiedzmy, że np. za 10 headów), co pewnie będzie miało wpływ na punkty potrzebne do awansu. Po tym patchu gra nabierze JAJ, już teraz męczę ją z chłopakami do późnej nocy. Byłem pesymistą, gra trafiła już na allegro, ale postanowiłem dać jej drugą szansę i myślę że było warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×