Skocz do zawartości
rosomakoborsuk

Netia Spot - status NAT

Rekomendowane odpowiedzi

  Mam taki problem, gram w Ghost Recon Wildlands, ale nie mogę się z nikim połączyć w co-opie. W lobby gry mam status Nat - offline. Z tego co wyczytałem w necie jest to częsty problem jeśli poziom Nat twojego połączenia sieciowego to Nat  typ 2. Próbowałem ustawić DMZ host z ip konsoli ale nic to nie dało dalej posiadam Nat 2. Czy ktoś na forum korzysta  routera Netii i wie jak ustawić Nat 1 ?  Dodam jeszcze że możliwe jest tylko połączenie Wifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Nat2 to masz dobrze. Nat2 informuje o tym że konsola w sieci jest za routerem. Jak byś chciał mieć Nat1 to kabel od dostawcy musiał byś wpiąć bezpośrednio do konsoli. Tak łopatologicznie:) Ustawienie stałego IP dla konsoli i wpisanie do DMZ nie da ci Nat1. Jeśli się myle to prosze mnie poprawic:) Najlepiej Sephirot:P
BTW taki doświadczony użytkownik powinien wiedzieć że takie pytania to w dziale PS4 a SIEĆ :24_stuck_out_tongue:

 

 

Edytowane przez krzyzak86
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rosomakoborsuk mam netie, mam netiaspota i mam NAT OTWARTY :) ale wcześniej miałem tak jak ty DOKŁADNIE TAK SAMO. Nawet DMZ ustawiłem i dalej hooy...

 

Zgłoś się do @SephiroT i dogadaj co i jak :24_stuck_out_tongue: on wyczaruje tobie NAT OTWARTY i wsio zapier... jak rakieta...

 

BTW: Zainstaluj na kompie team viewer, zaloguj się do netiaspotu na Admina i łądnie poproś @SephiroT + drobny przelew na 200zł i masz :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, krzyzak86 napisał:

Jak masz Nat2 to masz dobrze. Nat2 informuje o tym że konsola w sieci jest za routerem. Jak byś chciał mieć Nat1 to kabel od dostawcy musiał byś wpiąć bezpośrednio do konsoli. Tak łopatologicznie:) Ustawienie stałego IP dla konsoli i wpisanie do DMZ nie da ci Nat1. Jeśli się myle to prosze mnie poprawic:) Najlepiej Sephirot:P
BTW taki doświadczony użytkownik powinien wiedzieć że takie pytania to w dziale PS4 a SIEĆ :24_stuck_out_tongue:

 

 

 

Masz racje, trochę w międzyczasie poczytałem i aby mieć Nat1 musiałbym posiadać stały adres ip. Ogólnie problem występował tylko w Ghost Recon  Wildlands.

Na szczęście znalazłem rozwiązanie w tym temacie

 

http://community.eu.playstation.com/t5/Wsparcie-gaming-i-usługi/Problem-z-Ghost-Recon-Wildlands-NAT-Offline/td-p/25193131

 

Wystarczyło w ustawieniach routera w zakładce UPnP włączyć "publikacje wszystkich połączeń WAN" cokolwiek by to nie znaczyło :24_stuck_out_tongue: Nat w lobby gry od razu wskoczył na otwarty.

 

200 zł zostaje u mnie Digitalman_PL :24_stuck_out_tongue:

 

Temat do zamknięcia. 

 

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak UPnP odchaczyles to z DMZ wywal IP konsoli:)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×