Skocz do zawartości
Cocacola452

Monitor komputerowy błyszcząca ramka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie i Panie mam takie pytanie zamówiłem sobie monitor  asus-vx239h za 620zł bp nic innego sensownego w tych pieniądzach nie ma i tak każdy monitor praktycznie jaki bym nie patrzył LG,SAMSUNG,ASUS ma błyszczące ramki

raz,że błyszcząca czarna stopka

dwa tył obudowy monitora czarny połysk

jedynie ramkę z przodu dolną ma matową i stojak(kółko) matowe ale w środku okręg znów połysk.To pięknie wszystko wygląda ale mam tv panasonica i wiem jak jest z czyszczeniem.O ile matryca w asusie jest matowa i z czyszczeniem nie będzie problemu tak plastik fantastik da o sobie znać.Przecierając ściereczką 3m delikatną tv powstają rysy.. tylko wata zostaje,która znów podczas wycierania zostaje.Każdy delikatny ruch najdelikatniejsza ściereczką do okularów powoduje rysowanie się na tym błyszczącym.Mam tv panasonica błyszczący o ile stoi w rogu i jest tam ciemniej zawsze to nie razi to w oczy bo wygląda lux.Miałem monitor samsunga cały czarny połysk to rys by nie zliczył

 

Znalazłem taki monitor jeszcze:

ASUS VX239H-W BIAŁY cały to by się nie rysował mimo połysku bo by nie było widać,ale biały znów mi nie leży za bardzo.. ładniej czarny wygląda

 

czym czyścić ten połyskowy plastik w koło? albo moze najlepiej nie ściągać tej folii z tego połysku z tyłu obudowy+ze stopki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym folię zostawił :30vm3cw:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym założył dodatkową folię :smart:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to bym olal, rozumiem ze ktos moze byc esteta ja tez dbam o sprzet i zazwyczaj sluszy mi lata, ale bez przesady.

Ktos dawno temu udowadnial ze wszystkie sciereczki, i inne delikatesty to o kant pupy mozna rozbic - i demonstrowal the best sciera ever czyli najtansza bawelniania koszulka od chinczyka za 4,5pln :1_grinning::1_grinning:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×