Jump to content
Sign in to follow this  
bany®

Hunt: Showdown

Recommended Posts

coop na potwory + pvp jednocześnie. Obczajałem dzisiaj streama Shrouda z Summitem i zapowiada sie niezły sztosik zarówno koncept, klimat jak i graficznie. Zapisałem sie do alphy, ogląda sie lepiej niż PUBGa :banderas: :master:

Edited by bany®
  • Like 2

EFT nie grałem ale odstrasza mnie troche realizm, pierdylion dodatkow do broni i że stosunkowo rzadko spotyka sie graczy pvp na tych wiekszych trybach. Możliwe, że jakbym troche pograł do bym ogarnął i sie przekonał.

• Like 1

już wczoraj wystarytowala wieczorem. Ja niestety nie dostałem klucza jak do tej pory, aplikowałem na 2 @

• Sad 1

Odpaliłem streama jakiegoś ajmi'ego , rozdawal klucze do alfy w givawayu i paradoksalnie wygrałem XD instaluje właśnie

• Like 1

dobrze sie gra ale optymalizacja słaba narazie. Przy GTX 1080 (gra + stream) dropy nawet do kilkunastu klatek.  Na ogół między 40-50 klatek. Nie ma ustawien grafiki narazie w grze i chyba leci na max ustawieniach z defaulta. Udało mi sie zabić pająka i jednego gracza w pierwszej gierce ale sie wykrawiłem i nie dałem rady dobiec do wyjścia

Edited by bany®
  • Thanks 1

W dniu 4.02.2018 o 14:49, wojcik_dan napisał:

Kod dostałem. Pobieram. Zobaczymy co to za szpil.

i jak wrażenia?