Skocz do zawartości
xavris

Frostpunk

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje się, że nie ma wątku o grze, ale że wyszukiwarka nie działa to nie mam 100% pewności.

W końcu konkretna zapowiedź wersji na PS4.

11 października, cena ok.100-120 zł, jest git.

Im więcej dobrych strategii na konsole tym lepiej. Jako że nie mam zamiaru cofać się w rozwoju i wracać do taboretu czekałem bardzo na tą grę, gdyż uwielbiam tego typu rtsy.

 

Będzie grane bardzo mocno, druga połowa roku obfituje w oczekiwane przeze mnie premiery. Chyba niestety trzeba będzie wybierać, żeby niepotrzebnie nie kupować dwóch tytułów, z czego jeden będzie nabierał mocy urzędowej na półce :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, xavris napisał:

Jako że nie mam zamiaru cofać się w rozwoju i wracać do taboretu

:banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszła na konsole ale udało się spróbować w darmowym Origin Access.

 

Gra jest bardzo fajna, ale zupełnie nie dla mnie,

To taki typ citybuidera, że nawet w wolnym trybie narzuca granie scenariuszy, na które ja nie mam zupełnie ochoty.

 

Poświeciłem dość dużo podejść i kampanię trzeba grać dokładnie tak jak chce gra, mimo że działa to na naszą niekorzyść.

W trybie wolnym nadal trzeba uważać na zachcianki społeczeństwa, choć tu by trzeba pobawić się może suwakami.

 

Np mój idealny run.

Wszyscy żyją, wszyscy mają najlepsze domy, są ogrzani, pracują w najlepszych warunkach i najedzeni ale zostałem wygoniony bo pasek  "nadzieja" wynosił 25% a nie 30. game over :36_flushed:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablos_83- i dlatego wlasnie abo zyskuja na popularnosci. W tym wypadku za darmo, ale nawet jakbys zaplacic 15pln (i od razu anulowal) zeby ograc FrostPunk i moze jakiegos innego indyka (a na PC dobry wybor) to przynajmniej mozna sie przekonac czy to gra ktora chcesz miec i zakupic czy moze po paru, nastu, czy ile tam godzin spedziles jednak cos nie siadlo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×