Skocz do zawartości
Emir

Race Driver GRID

Rekomendowane odpowiedzi

czyli kolego spisac Wasze id i wyslac wiadomosc do kazdego z Was czy jak?sorki jesli uwazasz ze to glupie pytanko ale niestety nie gram czesto na online i ps3 mam od niedawna bende wdzienczny za szczegolowa odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka:

w zwiazku ze spotkalem z 5 polakow na sciaganiu sie to plus ci z tego forum to moze byc calkiem fajna paka... Pomysl moj jest taki... Dzisiaj godzina 19.50 wchodzimy na ps3 i dodajemy np mnie do swojego grona znajomych. Ja postaram sie powysylac wszystkim info gdzie gra i wsio abysmy o np 20.00 zaczeli grac. Dalem tez info na moim opisie na ps takze moze cos sie urodzi dzisiaj... aha i taka mala prosba ci co w stanie prosze umiec headsety ze soba.. yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

error wysłałem ci zaproszenie jak znajdę czas to będę tak jak napisałeś a jak nie to dopiero o 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zrobic tak jak wczoraj prywatna sesje ihaslo Polska.

Nazwa sesji taka jak nick jednego z nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja zaloze od 20.00 sesje... 15 minut czekam jesli nikt sie nie pojawi to wtedy o 22 robie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Host stoi: moj nick jest nazwa: errorpl a haslo to: pol zapraszamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i po graniu: we 4 gralismy (3 polakow plus angol odemnie)

nowa gra dzis o 22.00 dane te same.

niestety nie bylo nikogo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepny termin 10.08.2008 godzina 15.00, prosze byc 10 minut przed abysmy jeszcze ostateczne rzeczy dopracowali. Licze na to ze kazdy sie zmobilizuje i da rade przyjsc. Jak nie mozecie grac to chociaz dajcie mi znac kiedy wam terminy pasuja... to moze dopasujecie sie bez mojej ingerncji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz tak podawać terminów bo nie wszystkim pasują w godzinach wieczornych czy nawet późno wieczornych pewnie będzie większa szansa ustawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochany, trzeba sprobowac paru sposobow zbierania ludzi... zaczynam od takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj napisałem do paru osób, których znalazłem w grze, aby zerknęli tutaj i dogadali się z nami na którą godzinę najlepiej robić ustawki. Zobaczymy, czy to coś da.

Chodzi o to, że w trzech gra się strasznie nudno. Mimo zaciętej rywalizacji dwóch czy trzech osób to nie to samo, jakby jechało przypuśćmy 6 czy 8. Problem tylko skąd ich wziąć. Nie muszą to być Polacy, byle rozumni ludzie, którzy wiedzą gdzie jest hamulec i korzystają z niego

Także napiszę to zawsze, jak będą ludzie to gramy, jak nie to singiel albo robota w domu, czy poza domem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja probowalem sie polaczyc do Was ale mam narazie wersje Demo i lipka nie ma szans chyba ze ktos ma jakis pomysl.w poniedzialek zamawiam pelna wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle bede:) No fakt jak patrickosan i errorpl gra i ja to jest rywalizacja miedzy nimi,no coz nie mam talentu:) Ah jak wbijeci na serwa to *JAK MACIE*WLACZAJCIE HS:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiec dzis dla przypomnienia dzisiaj 15.00 byc 10 minut przed aby wsio ustawic yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może teraz zagramy? o 15 nie będę mógł bo mnie nie będzie dopiero ~22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem do ciebie na ps. jesli chcesz teraz grac to pewnie tylko we 2.. ale to jak chcesz ja moge pyknac ale glowna akcja bedzie o 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bede o 15 i moge zagrac rowniez o 21-24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo nas 5. w kazdym z nasz inne podejscie do wyscigow. Roznorodnosc to najlepsza recepta na dobra gre...

nastepny sparing 21.00 dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograliśmy od 15 do prawie 16:30 i było nas już 5, czyli przyzwoicie już.

Grało się fajnie Tylko wpadłem na mały pomysł.

Nie lepiej założyć pokój publicznie i będzie nas 5 lub 6 jak DaraS dołączy i będzie nam exp leciał, i może ktoś dołączy się do gry. No i co dla mnie ciekawsze, będziemy mogli całe mistrzostwa jechać, a nie tylko po jednym wyścigu

Wieczorem pewnie będę, ale pewnie w F1 sobie będę grał

Ale jak będą ludzie to się dołączę jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest pomysl... damy beta test wieczorkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i dzięki Ptricko za zaproszenie  niestety na GRIDZIE online jest masakra z tymi różnymi narodowościami...jeśli wiecie o co chodzi  brakuje normalnych "kierowców", którzy nie jadą tylko po to,żeby "dojechać" Polaka...bo najczęściej tak jest,ale po to, żeby się nacieszyć samą grą i jej możliwościami  więc jeśli wpadniecie na pomysł, jak i kiedy, to dajcie znać na PS3. Jestem rufusKRK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy, dzis 21.00 potestujemy propozycje patricko, 10 minut przed prosze byc na ps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×