Skocz do zawartości
Emir

Race Driver GRID

Rekomendowane odpowiedzi

No drift dość długo opanowywałem.

Na początku narzekałem, że strasznie trudny, ale po opanowaniu jest świetnie

Najlepszy drift jaki chyba do tej pory zrobiono. Przepis na dobry drift? Ćwiczyć

Uczyłem się na tym torze wyścigowym, już nie pamiętam nazwy.

Kluczem jest ręczny i jego częste używanie nawet w poślizgu, oraz odpowiednie naciskanie gazu, do nauki polecam Toyotkę AE86.

Na publicu jest przekichane, jak widzę, że Colission jest ON to wychodzę. Musi być albo Forward, albo Off.

Wtedy można czuć się bezpiecznie, że nadjeżdżający z przeciwka nic Ci nie zrobi.

No i jeździj wyścigi o długości Medium albo Long, tam nie ma tylu debili, a jak są to i ta wychodzą po pierwszym czy drugim okrążeniu bo nie mogę nikogo dogonić. Nie wiem czy tylko mi się wydaje, ale trochę trudniej jest w pokojach z większą ilością okrążeń, ale rozpierducha na pierwszym zakręcie i tak jest

Ale jak jest nas 6 czy nawet więcej i wejdzie nam na publica jakiś taki delikwent, to wszyscy kicka i nie ma go

Co do rangi, to po prostu musisz jeździć i dojeżdżać wyścig do końca mimo jak jesteś nawet ostatni.

Nie możesz wychodzić bo nie dostajesz punktów wtedy.

Jak jesteś w Lobby to kliknij X'em na siebie i wtedy zobaczysz swoje wszystkie staty, Exp, ilośc wygranych, przegranych, itd.

Ja na początku drift robie zawsze bo przeważnie wygrywam i szybko punkciki lecą Ale teraz głównie jeżdzę, bo brakuje mi czasami tej rozpierduchy na pierwszym zakręcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok mam 15 wyscigów w tym 3 wins I kurcze tylko 49 albo 59 punktow;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzmy sobie szczerze ja nie gram uczciwie. Jednak do rzeczy. Jesli ktos jest nowy to prosze o kontakt do mnie bo ja nie bede kontaktowal ani zbieral nikogo.. ja podaje swoje dane prawie przy kazdej okazji i kazdy chce moze sie odezwac i bedzie gitara...

Liste w co gramy kolejno postaram sie ulozyc ale raczej nie bede publikowal. Chcialbym dzis przetestowac ten open host ale jesli to nie wypali to wprowadzamy metode punktowa (jak w f1) i po kazdym sparingu bede publikowal liste. Rozmyslalem nad wielka przewaga Patrickoson ktorego ja to juz wogle nie moge dogonic i mysle ze asysty w prowadzeniu beda zawsze on. Wowczas zawsze bedzie jakies wsparcie dla gorszych graczy (czyt. ja) Apeluje jeszcze raz zeby dzis byc 15 minut przed 22.00 bo testujemy open host. Oczekuje wspanialej jazdy i ostrej rywalizacji ... no i headsety!! bo mi rece odpadaja od pisania do wszystkich z info. wczoraj w czasie naszej gry dostalem 45 wiadomosci a wyslalem 34... takze troche tego jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz na mnie liczyc napewno bede no chyba ze prad wysiadzie albo cos xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde a mysmy za te wyscigi private to 0 punktow dostawali??

na otwartym to normalnie dostajemy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xpolx drift nie jest wcale taki trudny wystarczy nabić duże kombo i wtedy twój wynik jest mnożony przez to kombo, wejdziesz w np: 10 kolejnych zakretów to masz kombo mniej wiecej x10 dostaniesz za tych 10 perfekt zakrętów jakieś max 200.000 x 10combo i masz 2mln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tal, avatara lepszego już sobie nie mogłeś wybrać XD

Przemo. tak to jest, punkty idą strasznie wolno, ale jak grasz całe mistrzostwo i jesteś pierwszy to dostajesz ich więcej, a za dłuższe wyścigi też masz więcej punktów. Na privie nie ma punktów, dlatego proponuje grać public, a przybyłych gości po prostu "kickować"

error, też jestem za włączonymi asystami, bo nawet ja mam czasem problem z opanowaniem wozu jak jest kontrola trakcji wyłączona. Owszem, w niektórych autach jest to in plus, ale w większości przypadków in minus

Ale jak chcecie, ja się dostosuje

Ja dzisiaj będę na 100% z HS'em, jak nie mam HS'a to znaczy, że ktoś go używa, albo po prostu nie chce mi się

Co do systemu rankingu to proponuje coś takiego (jak nie wypali z public'em):

1. (Public i Private) - Jedziemy mistrzostwa danej konkurencji, np. LeMans to jedziemy wszystkie trasy samochodem wybranym przez siebie na początku. Jak ktoś zmieni w połowie gry, to spada parę oczek w klasyfikacji generalnej, albo -10pktów, lub coś takiego, wyjścia z gry nie będą karane bo wiadomo, że każdemu może się coś przytrafić i musi szybko wyjść. Ale lepiej jak przychodzicie już grać to bądźcie pewnie, że do końca. Bo wczoraj co chwilę ktoś wychodził i przychodził.

2. (Private) - Głosowanie na mistrzostwa jakie chcemy jechać. Paru mówi to, a paru tamto, i dogadujemy się które najpierw.

Podobnie jak na publicu, tylko że "głosowo" Możemy zrobić, że wygrany danych mistrzostw mówi co jedziemy następne i reszta wyraża swoje zdanie na ten temat Np. mówię drift, a wszyscy nie, to mówię, np. Bridgestone Touring i wszyscy tak

3. (Public i Private) - Musimy dostosować jakoś system punktów za miejsca. Bo oryginalny system z gry, zmienia się wraz z przybyciem ludzi. Chyba, że dajecie 100% gwarancję, że nie będzie wychodzić. Proponuje tak jak w F1, czyli:

1st - 10punktów,

2nd - 8punktów,

3rd - 7,

4th - 6, itd.

Albo zaniżyć bo tak to każdy dostawałby punkty jakieś. Np.:

1st - 6pkt

2nd - 4pkt

3rd - 3

4th - 2

5th - 1

3. (Public i Private) - Ustalić godzinę "oficjalnych" czyli punktowanych wyścigów. Może być ta 22, ale rzeczywiście przydałoby się wcześniej. Np. koło 20, albo 21. więcej czasu na granie. A w południe jakieś sparingi, bo wiadomo, że w południe już nie wszyscy dadzą rady, a wieczorem raczej tak

4.(Public i Private) - Ten punkt to taka moja propozycja. Bez zbędnego gadania na kanale. Nie mówię, że macie siedzieć cicho, ale czasami przydaje się chwila ciszy, szczególnie jak jest walka o miejsce, a ktoś kto jedzie ostatni drze się, że się rozwalił Przyklnąć raz i gotowe hehe (nie mam tutaj nikogo na myśli, mówię ogólnikowo)

Co Wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

error wysłałem Ci inwajta, wiec jak tylko mnie dodasz i zobacze ze grasz w GRIDA odrazu się wbijam.

Jeśli 2mln to dla was dużo , to na drifcie musicie być naprwde kiepscy. Choć nie wydaje mi się ze jestem dobry. Dziś grałem, po przeszło miesięcznej przerwie, to na 5okrążeniach oleś odwalił ponad 100mln, mi udał się zaledwie 30mln. Wiec jak dla was 2mln to dużo to chyba musicie wiecej ćwiczyć

DaraS dobrze mówisz ale tylko co do combo. Na 10 zakrętach da się zrobić dużo dużo wiecj punktów niż 200k. Mój rekord za pojedyńczy poślizg to przeszło 200 000. Z łuku gdzie są 2 chorągiewki da się wycisnać po 170k i więcej. Limit za jedną chorągiewkę to nie 20k tylko 60k. Chociaż nie wiem od czego to jest uzaleznione raz perfect jest 20k a raz 60k. Wydaje mi się ze odpowiada za to prędkośc i odpowiednio duży kąt. Ale chyba coś jeszcze oprócz tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2mln ale to był Downhill, grałeś go w ogóle, na Freestylu czy trasie, robię ponad 100mln bez problemu.

Oczywiście z czasem/ilością okrążeń Medium, czyli 5minut. No i jak nie przywalę w coś w połowie

Zresztą przyjdź to zobaczymy co potrafisz w drifcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na downhillu moj rekord to coś koło 4mln był, ale widziałem osobnika co robił przeszło 7mln

Przed chwila sobie odpaliłem downhila i

- pierwszy przejazd 4 142 886 pkt przy mnożniku x22.

- drugi przejazd 4 158 883 pkt przy mnożniku x19

Wiec z driftem chyba daje rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko moj avatar jest bardzo fajny xD a po twoim avatarze domyslalam sie ze ogladasz Bleach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60k za chorągiewkę jest w Drift GP, gdzie jesteś na pierwszym miejscu, chyba.

We Freestyle'u wszyscy mają po 20k za Perfecta.

Do drifta wyłączam specjalnie asysty, a przecież nie będę specjalnie wychodził w multi dla jednego wyścigu tylko.

A wczoraj grałem z nimi na asystach, więc może temu tak. Nie chce mi się włączać PS'a specjalnie i telewizora, żeby teraz sprawdzać.

Co do długości drifta to we Freestylu jest miejsce, gdzie można jechać non toper jednym poślizgiem.

Można tak do samego końca, jak się potrafi oczywiście, ale wtedy mnożnik nie leci więc nie widzę sensu.

Tutaj trochę głupio z tym kombo wymyślili, że im większy tym lepiej, a to przecież im dłuższy i ładniejszy drift tym powinno być lepiej.

Ale wracajmy do mojego postu wyżej bo interesuje mnie co tam error i inni myślą o nim

PS.

Tak oglądam regularnie i na bieżąco

Szkoda, że Kon'a tak dawno nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Private only:

system punktacji bedzie taki jak w f1...

1-10

2-8

3-6

4-5

5-4

6-3

7-2

8-1

9-0...

Spodziewam sie poniewaz ze bedzie nas wiecej niz 8 osob. Juz wstepna akcesje wyrazilo 10 osob.

Trasy i glosowanie...

Podajemy forme wyscigu a potem jedziemy 2 tory z tego rodzaju scigania kazdy tor po 4 kolka.

Co do weryfikacji to tylko i wylacznie taki styl:

kazdy ma 3 propozycje do podania.

np.

xxx podaje: Brembo World GT, Ebay motors Muscle Cup, BMC Formula 1000 (oczywiscie nie ma znaczenia czy wibieramy 3 rodzaji z europy czy tez kazdy rodzaj z innej czesci swiata... istotne tutaj jest to ze podajemy pelna nazwe Eventu!! 3 eventy podane zostane przezemnie zliczone i te z najwieksza liczba beda pierwsze a tez z najmniejsza ostatnie... aha i bedzie 4 lub 5 pierwszych sciganek (co daje 10 wyscigow, no chyba ze ktos wybierze takie eventy gdzie trasa jest tylko jedna|). Po tak zwanym daniu niezbednym wowczas przechodzimy do wolnej amerykanki i wtedy krzyczymy co chcemy.. i co uslysze to daje. Rodzaj trasy (track a lub wybieram ja. Mam nadzieje ze skomplikowane to nie jest.. Takze zapraszam do pisania co i jak chcecie pamietajcie 3 eventy. Ja sumuje i potem to w jakies formie przedstawiam. do godziny 21.40 czekam na propozycje tras (tutaj, na gg, na ps3) potem tuz przed startem podaje kolejnosc i rodzaje wyscigow. Oczywiscie tylko tutaj... kto nie zagladnie bedzie mial niespodziewanke czyli to o co w wyscigach chodzi. jak co s to pisac rowniez pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko okey, tylko proponuje tak jak na publicu, czyli 5 lapów i 3 trasy.

No i niech każdy mówi po jednym trybie jaki by chciał, bo jak będziemy mówić po 3, to albo będzie burdel, albo będziemy godzinę czekać zanim wszyscy się wypowiedzą, a Ci co nie mają HS'ów będą musieli pisać jeszcze na dodatek.

Co do mistrzostw to 3 konkurencje pod rząd po 3 trasy, czyli 9 punktowanych wyścigów.

A potem samowolka i gramy co chcemy, bo nie lubię się rozluźniać a potem znowu skupiać.

To źle robi na....głowę XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to sie wypowiedzili wszyscy demokracja zadzialala:

Kazdy podaje 3 eventy do mnie na gg ps lub forum.

Ja wybieram 3 najpopularniejsze eventy (one stanowia rdzen wyscigow i poczatek prawdziwego scigania rankingowego naszego) w ktorych jest po 3 trasy do przejechania, a w kazdej trasie 4 kolka (no chyba ze zwycieza opcje z 1 trasa). Liste tworze do 30 przed koncem zatem do wtedy mozna podawac swoje propozycje. Podajemy pelne nazwy eventow abym sie nie zgubil...

Przed tym Glownym sciganiem jedno rozgrzewkowe czyli jedna trasa 2 koleczka pewnie jakies derby aby emocje pobudzic...

po glownym graniu samowolka jak dotychczas czyli krzyczymy co chcemy...

pkt jak wyzej napisalem.

takze to jest nasz regulamin:) bo troche porzadku sie przyda. Czekam zatem na propozycje..

a tym sposobem ja podaje swoje:

Brembo World GT, Ebay motors Muscle Cup, BMC Formula 1000

yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bridgestone Touring, LeMans (LMP1), ten Pro Tuned z Globala (nie pamiętam nazwy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie znam zadnych wyscigów,Ale dodam,ze nie bede mial nic przeciwko jakiejkolwiek jezdzie.Prosze mnie za to nie krytykowac.

Ja zagram we wszystko:)licze na ostatnie/przed ostatnie miejsce;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bridgestone Touring, Demolution Derby i eBay motors Muscle Cup szykuje sie fajna zabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez wszystko jedno co będziemy jechać byle był fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos malo osob pisze tu mam nadzieje ze na gg sie wiecej zglosilo z propozycjami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest niezle szczegolnie narazie dla ciebie kochany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem otwarty na wszelakie propozycje tylko żeby było F3 i wyścigi tymi chevrolet-ami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja będę jak zwykle pare minut po 22 jeśli się coś zmieni dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×