Skocz do zawartości
Rozek

Kupno PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postanowiłem kupić ps3 tylko mam maly dylemat. Wstrzymac sie z kupnem do sierpnia czy juz kupowac? Slyszalem o jakis przeciekach ze ma wyjsc w sierpniu jakis nowy model ps3. Czy jesli owy wyjdzie to co moze byc w nim zmienione? Czy jest sens czekac? Czy robic nadzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdy dzień bez PS3 jest dniem straconym. Nic nie wiem o jakimś nowym modelu ale nie siedzę głęboko w temacie..

Jak masz siano to idź kup dzisiaj, ja tak zrobiłem jak tylko miałem okazję i nie żałuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na E3 wspomniano o PS3 80GB (core pack), ale tylko w kontekście USA. Możesz czekać, albo kupić. Zależy jak bardzo chcesz grać - teraz są wakacje więc więcej czasu na te rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo watpie zeby wersja 80GB zawitala do nas juz w sierpniu, wiec bierz to co jest teraz i baw sie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sierpień w USA, w Polsce pewnie w okolicy marca ;p Weź PS3. Mi osobiście przeszła złość na konsole po E3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak... 80GB PS3 Confirmed for Europe, Arrives August 27, 2008

zrodlo: ps3news.com

No to wybieraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku bym poczekał - nawet w kwestii przyszłej sprzedaży - 80GB będą zawsze lepiej wyceniane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz też bym wstrzymał się z zakupem. Nie wiedziałem, że 80-tki tak szybko dotrą do Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął teraz na twoim miejscu. W tej osiemdziesiątce tylko dysk jest większy, nic więcej... Nie ma wstecznej kompatybilności z PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wziął teraz na twoim miejscu. W tej osiemdziesiątce tylko dysk jest większy, nic więcej... Nie ma wstecznej kompatybilności z PS2.

"Tylko"?! Dysk jest 2 razy większy, a cena ta sama. Teraz gry zajmują po około 4-5gb. Niedługo każda gra będzie wymagała instalacji. Wtedy te "tylko" się przyda. 40gb to mało, przy wymaganej instalacji gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedział bym, że cena taka sama... PS3 można kupić już za około 1300 złotych. Wystarczy wejść na np. Ceneo i dobrze poszukać. A ze te 300 zł różnicy można dokupić 4 razy (jak nie więcej) dysk... Więc proszę, nie rozśmieszaj mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie powiedział bym, że cena taka sama... PS3 można kupić już za około 1300 złotych. Wystarczy wejść na np. Ceneo i dobrze poszukać. A ze te 300 zł różnicy można dokupić 4 razy (jak nie więcej) dysk... Więc proszę, nie rozśmieszaj mnie.

Dobra, ale jest różnica między Empik 10 min drogi od domu, a xxx w necie co wysyła paczkę/kuriera. Sprzęt za taką sumę odradzam kupować przez internet. Jak by się coś stało to każdy by umywał ręce od obowiązku. Zawsze gwarancja jest pewniejsza (10 min drogi do sklepu, a bawienie się w paczki nie jest fajne). W tym przypadku te 300 zł nie grają takiej roli jak bezpieczeństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ale jest różnica między Empik 10 min drogi od domu, a xxx w necie co wysyła paczkę/kuriera. Sprzęt za taką sumę odradzam kupować przez internet. Jak by się coś stało to każdy by umywał ręce od obowiązku. Zawsze gwarancja jest pewniejsza (10 min drogi do sklepu, a bawienie się w paczki nie jest fajne). W tym przypadku te 300 zł nie grają takiej roli jak bezpieczeństwo.

Zależy jaka firma kryje się pod "xxx". Ale faktycznie - takie sprzęty wolę kupować osobiście. Znajduję firmę w Warszawie, jadę, odbieram urządzenie i jest pewnie i tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsolki napewno sie bede kupowal przez internet, z grami wrecz przeciwnie, wszystkie bede bral z alledrogo. Ale mam dylemat bo konsolka (ps3+sixaxis) u mnie w MM w Białymstoku kosztuje 1489zł i jak myslicie ze jak wyjdzie 80gb to bedzie po takiej samej cenie czy duzo wiekszej? Ale jakby dobrze pomyslec sony nie powinno robic drozszej konsoli tylko z wiekszym dyskiem poniewaz za 200zl mozna kupic dysk 250gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to musisz sobie odpowiedzieć jak bardzo zależy Ci na konsoli w tym momencie. Jeżeli musisz grać już teraz i na myśl o każdym poślizgu dostajesz ataku epilepsji - to kup konsole. Jeżeli możesz poczekać to zrób to. Może się opłacić. Na pewno dużo nie stracisz (nooo... poza czasem, który podobno jest bezcenny ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Agito jest samo PS3 40gb o dorwania za 1396pln - sklep pewny (kupilem juz tam sprzetu za 8k wliczajac glosniki, tv i x360 - nie mialem najmniejszych problemow - nawet zadzwonili zeby sie upewnic czy czekac na niedostepne wtedy glosniki.)

Gola konsola (z padem) to aktualnie 1500pln - wiec ten nowy model tez powinien tyle kosztowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie Saturn, od jutra PS3 + BUZZ! za 1555zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie Saturn, od jutra PS3 + BUZZ! za 1555zl

Dokładnie to samo chciałem napisać.

A 80-tka będzie pewnie oscylowała w okolicach 2k...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak kupować to lepiej w sklepie, czy przez neta (za zaoszczędzoną kasę zakupię gry) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupował w sklepie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak kupować to lepiej w sklepie, czy przez neta (za zaoszczędzoną kasę zakupię gry) ?

W sklepie. Przynajmniej będziesz spał spokojnie nie bojąc się o jakość gwarancji na konsole W tym przypadku nie warto oszczędzać tych 200 zł. Można potem dużo więcej zapłacić za ewentualne *pfupfu...wypluwa* uszkodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej Kup w sklepie.

Tak jak ja, poki co nie maja w sklepach PS3 80GB, zeszlo i zamowilem u nich bede mial najpozniej 25 lipca, az sie nie moge doczekac :D

A jak by ktos mial jakies zazuty odnosnie tego ze zamowilem PS3 80GB, to obecnie jestem w Canadzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^

Ale my tu mówimy bodajże o kupowaniu PS3 w Polszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×