Skocz do zawartości
Rozek

Kupno PS3

Rekomendowane odpowiedzi

AUTOR NIE NAPISAL, ze w POLSCE :] on tez moze byc zagranica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było za granicą , napewno by to uwzględnił. Skoro tego nie napisał, zakładamy, że mieszka w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby było za granicą , napewno by to uwzględnił. Skoro tego nie napisał, zakładamy, że mieszka w Polsce.

Rany to chyba napisał fakt że w Kanadzie a nie Canadzie, ale pewnie chodziło mu o tę za granicą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mają racje, mieszkam w Polsce. I konsolę kupię w Polskim sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mają racje, mieszkam w Polsce. I konsolę kupię w Polskim sklepie

Ty się zastanawiasz, a ja ide grac, to mówi samo za siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moje PS3 kupie w sklepie, bo jednak jest to pewne i z gwarancją. Jest inaczej jak idziesz do sklepu bierzesz sobie PS3 i idziesz do domu podłańczasz i grasz. Z grami to pewnie wybiore sklepy internetowe.

Edit. W USA PS3 kosztuje na polskie pieniądze 1200zł. Myśle, że u nasz 80GB bedzie kosztować z 1600 zł. Sony podaje ,że cena bedzie oscylować chyba ok. 400 Euro (1200 zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem co tobie poradzić, znając polską zachłanność to wersja 80gb bedzie oscylować w granicach 2500-3000 zl Jak wersja 60gb kosztowała 2300 zł w Empiku, ale ja mimo wszystko polecałbym wersje 80gb (2x wiekszy dysk). Aha i koniecznie kup w sklepie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem juz konsole i jestem bardzo zadowolony dodatkowo dokupile pad ds3 i dragon ball z burst limit, na codzien gram ds3 a jak ktos przyjdzie to gra sixaxis-em . zaplacilem 1400zl za samo konsolke, jak 80gb ma kosztowac ok 1600zl to dziekuje ds3 i tak juz mam a za 200zl to dokupie se dusk hdd 320gb:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadacie o tej 80gb ze tylko ma dysk dwa razy wiekszy... a jak jest z usb i slotami kart pamieci??? Bedzie miala te bajery???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gadacie o tej 80gb ze tylko ma dysk dwa razy wiekszy... a jak jest z usb i slotami kart pamieci??? Bedzie miala te bajery???

w USA jest core pack, gdzie wyposażenie konsoli jest takie same jak 40GB, tylko z większym dyskiem. Czyli 2xUSB i bez czytnika kart...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w USA jest core pack, gdzie wyposażenie konsoli jest takie same jak 40GB, tylko z większym dyskiem. Czyli 2xUSB i bez czytnika kart...

no to prosze cie doradz mi na czym lepiej wyjde... kupic nowa ps3 40gb czy czekac na te 80gb (zalezy czy bedzie okrojona czy nie) czy lykac jakies 60gb z kawalkiem gwary??? bo na 80gb bede musial czekac az do 27 sierpnia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny powod by 80 byla drozsza to ewentualna zachlannosc Polskich sklepow bo nowa wersja bedzie z cena sugerowana 400 euro jak poprzednia czyli te 1500 w centrum sony powinna kosztowac w najgorszym wypadku.

No i zdaje sie nowe SKU ma miec pada DS3 w srodku a nie sisaxisa , wiec jesli 40 nie znajdziesz za <1300 zeta to nie warto kupowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to prosze cie doradz mi na czym lepiej wyjde... kupic nowa ps3 40gb czy czekac na te 80gb (zalezy czy bedzie okrojona czy nie) czy lykac jakies 60gb z kawalkiem gwary??? bo na 80gb bede musial czekac az do 27 sierpnia....

To juz zalezy od ciebie. Czy chcesz czekac. Nie wiem czy ta 80 bedzie miala wsteczna kompatybilnosc(prawdopodobnie nie), ale bedzie miala juz DS3 w zestawie, wiec wybor nalezy do ciebie. Chcesz grac w gry z psx i ps2? Kupuj 60gb. Jesli nie to kup 40 lub czekaj na 80.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo ta 80 gb jest z USA w systemie NTSC. TE starsze 80, nue byly dostepne w europie i maja kompatybilnosc wsteczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro 80GB widziałem za 1999zł, czy wg Was to nie za dużo nieco?... bo jakoś cena mnie rozwaliła! A ostatnio 40GB również na Allegro widziałem (nową) za 1100zł, więc co za sens dawać 900zł za 40GB HDD jak se można kupić osobno HDD za o wiele mniejsze pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Allegro 80GB widziałem za 1999zł, czy wg Was to nie za dużo nieco?... bo jakoś cena mnie rozwaliła! A ostatnio 40GB również na Allegro widziałem (nową) za 1100zł, więc co za sens dawać 900zł za 40GB HDD jak se można kupić osobno HDD za o wiele mniejsze pieniądze...

dla lansu a powaznie to wydaje mi sie ze koles na allegro przegial nieco i nie nijak ma sie to do rzeczywistej ceny konsolki w sklepie oby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla lansu (..)

Dla lansu to można kotu biały pasek farbą namalować Ewentualnie se w bagażnik wstawić kolumnę... w maluchu!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcial chlopak zarobic, ale sie w cenach za bardzo nie orientowal. Tez widzialem to oferte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi na kompatybilnosci nie zalezy bo mam ps2 i nie zamierzam sie z nim rozstawac... mnie interesuja tylko 4x usb i sloty MC... zaraz ktos wyleci zebym se dokupil HUB itp a ja tak nie lubie, nie chce zeby mi cos przy konsoli wisialo, wiec czy ta 80gb 27sierpnia bedzie miala 4x USB i sloty MC??? Jesli wiadomo ze nie to nie mam po co czekac szukam 60gb albo 40... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bedzie miala, ale nic nie jest pewne. To jest ta wersja,ktora ma zastapic 40gb w USA. Jesli sie myle to mnie poprawcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi na kompatybilnosci nie zalezy bo mam ps2 i nie zamierzam sie z nim rozstawac... mnie interesuja tylko 4x usb i sloty MC... zaraz ktos wyleci zebym se dokupil HUB itp a ja tak nie lubie, nie chce zeby mi cos przy konsoli wisialo, wiec czy ta 80gb 27sierpnia bedzie miala 4x USB i sloty MC??? Jesli wiadomo ze nie to nie mam po co czekac szukam 60gb albo 40... ;/

tobie nie zalezy, ale ludzie sprzedaja ps2 zeby dolozyc do nowej ps3, posiadajac przy tym biblioteke tytulow na ps2... slaby krok sony..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi na kompatybilnosci nie zalezy bo mam ps2 i nie zamierzam sie z nim rozstawac... mnie interesuja tylko 4x usb i sloty MC... zaraz ktos wyleci zebym se dokupil HUB itp a ja tak nie lubie, nie chce zeby mi cos przy konsoli wisialo, wiec czy ta 80gb 27sierpnia bedzie miala 4x USB i sloty MC??? Jesli wiadomo ze nie to nie mam po co czekac szukam 60gb albo 40... ;/

NIE BEDZIE MIALA ani 4xUSB, ani MCR, ani WSTECZNEJ KOMPATYBILNOSCI.

http://www.gamespot.com/news/6194583.html?...estnews;title;0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi na kompatybilnosci nie zalezy bo mam ps2 i nie zamierzam sie z nim rozstawac... mnie interesuja tylko 4x usb i sloty MC... zaraz ktos wyleci zebym se dokupil HUB itp a ja tak nie lubie, nie chce zeby mi cos przy konsoli wisialo, wiec czy ta 80gb 27sierpnia bedzie miala 4x USB i sloty MC??? Jesli wiadomo ze nie to nie mam po co czekac szukam 60gb albo 40... ;/

Wiec bierz wersje 60 gb i sie nie zastanawiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×