Skocz do zawartości
Rozek

Kupno PS3

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje szybkie info... mam szanse kupic ps3 60gb z kwietnia tego roku zakupiona w Danii w sieci sklepow Merlin czy jakos tak i teraz pytanie gdzie bede mogl reklamowac w razie czego sprzet??? I czy wogole bedzie sie gdzies dalo... tylko szybko bo zostala mi jedna godzina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje szybkie info... mam szanse kupic ps3 60gb z kwietnia tego roku zakupiona w Danii w sieci sklepow Merlin czy jakos tak i teraz pytanie gdzie bede mogl reklamowac w razie czego sprzet??? I czy wogole bedzie sie gdzies dalo... tylko szybko bo zostala mi jedna godzina

Reklamacja obejmuje sklep i Kraj w którym kupujesz konsole. Także musiałbyś wysyłać paczkę z Polski do Dani w razie reklamacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi na kompatybilnosci nie zalezy bo mam ps2 i nie zamierzam sie z nim rozstawac... mnie interesuja tylko 4x usb i sloty MC... zaraz ktos wyleci zebym se dokupil HUB itp a ja tak nie lubie, nie chce zeby mi cos przy konsoli wisialo, wiec czy ta 80gb 27sierpnia bedzie miala 4x USB i sloty MC??? Jesli wiadomo ze nie to nie mam po co czekac szukam 60gb albo 40... ;/

To pomysl ad czyms takim: http://www.nyko.com/nyko/products/?i=142# ksztaltem w miare ladnie pasuje do ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To juz zalezy od ciebie. Czy chcesz czekac. Nie wiem czy ta 80 bedzie miala wsteczna kompatybilnosc(prawdopodobnie nie), ale bedzie miala juz DS3 w zestawie, wiec wybor nalezy do ciebie. Chcesz grac w gry z psx i ps2? Kupuj 60gb. Jesli nie to kup 40 lub czekaj na 80.

Przecież można kupić swap magic do ps2 i grać normalnie w peesdwójkowe gierki.. mój kumpel tak gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NTSC tez nie bedzie mialo. Masz tam napisane Pal, NTSC. A to wczesniejsze NTSC w tabeli, to 80gb stara, ktorej nie bylo w europie i ma byc ona zastapiona ta nowa 80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam i tak sie rzucam na 60gb (nawet nowa) tylko ze dopiero bedzie u mnie w domu w okolicach 15 sierp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podejrzanie tanio wręcz. Ale jeśli wszystko jest ok to jak najbardziej.

Jak dla mnie nie wyglada to na nic podejrzanego, za niedługo bedzie 80gb pewnie w cenie zbliżonej więc sprzedają puki jeszcze jest szansa popchnąć za tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie 80gb ale bez 4xUSB i Slotow MC... i temu chce se 60gb kupic mam jeszcze jeden obiekt zainteresowan...

http://www.allegro.pl/item410503435_sony_p...b_dodatki_.html

dzwonilem przed chwila i konsola ma jeszcze 4 miechy gwary gadalem o stanie konsoli to jakies gdzies tam mikroryski ma... no i ta pewnie do mnie by wczesniej przyszla... Mam dylemat Doradzcie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz dużo oryginalnych gierek z ps2 to sie opłaca i warto, ja to bym wolał poszukać taniej 40gb do next-gen i dokupić ps2 slim, zawsze możesz ją zpiracic i grać w co ci sie podoba.

Co do rysek to standard, obudowa w ps3 jest z gówno wartego materiału i strasznie sie rysuje nawet zwykłym kurzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mam ps2+modbo760 wiec wiesz moze ktos jeszcze cos doradzi ;> ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro masz ps2 to po co ci gorsza, software'owa emulacja ? a tych 4 usb naraz i tak nie uzyjesz... nie kupuj 60, kup 40 - np. teraz promocja 1399 z mgs4 w saturnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale do 40 czuje taki niedosyt ;] bo mam chajs a jak mam kupywac sprzet ktory ma mi sluzyc na ok 8 lat to wole miec full wypas a nie brac cos o polke nizej i potem zalowac albo cos w tym stylu ;]

Edit:

OCB z ta "gorsza software'owa emulacja" ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktos wytłumaczyć jaki sens ma kupowanie wersji 80 Gb ? Za tą cenę kupi się 40+dysk do wymiany 160Gb+Hub i jeszcze zostanie. Proszę o odpowiedź bo planuję zakup konsoli pod koniec sierpnia

Zobaczcie. Teraz konsolke 40 mozna kupić MEGA TANIo:

http://www.allegro.pl/item412588480_sony_p...ja_fifa_08.html

http://www.allegro.pl/item410776920_tanio_...wa_konsola.html

http://www.allegro.pl/item411537268_nowa_k...ar_solid_4.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz sam zdecydować i wybrać jedni będą opstawać przy 40 drudzy przy 80, ja bym wybrał 40 bo sprawdzona i śmiga dobrze dokupił dysk i było by git.

Wszystko zależy od ceny nowej 80, jak już bedzie znana wtedy będzie można ocenić który zestaw jest lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×