Skocz do zawartości
bloterzoter

O ograniczeniu zielonych i płaczu czarnych.

Rekomendowane odpowiedzi

Wracajac do umow na excusivy to z tego co pamietam to UT3 w pierwszym zamysle mialo wyjsc rowno z wersja PS3 ale dev mieli rzekome problemy z dogadaniem sie z M$ w sprawie XBL czy cos w tym stylu.

Ale moge sie mylic wiec nie bijcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widziecie.

A ja przeczytałem ostatnio, że nowy X wyjdzie w tym samym czasie co ps4. (nie podam źródła bo nie mogę znaleźć, ale jest w tym coś. Przecież X wyszedł rok wcześniej niż ps3 tylko )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to bylo www.niedowiary.pl ??

Microsoft napewno zrobic cos wczesniej zeby zrobic kokurencje SONY musi zmniejszyc mala sprzedajnosc Xboxa

Microsoft ma wiecej strat niz zysku

Mnie ciekawi tylko co Nintendo wymysli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nawet nie wiesz jak sie mylisz to sony straciło na ps3 duzo mld$, a M$ w tym roku fiskalnym zyskał 0.5mld$ zysku na czysto gdy padnie reszta garstka zephyrów która została i zostana juz tylko opusy i falcony M$ przestanie tracic kase na naprawy gwarancyjne i bedzie tylko lepiej.W tym roku bedzie nowy model konsoli z dyskiem 60GB prockiem w 0.65nm i gpu 0.55nm jesli w ogole ktos na tym forum wie o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiesz jak sie mylisz to sony straciło na ps3 duzo mld$, a M$ w tym roku fiskalnym zyskał 0.5mld$ zysku na czysto

To prawda, MS zarabia, a Sony zdaje się wciąż dopłaca do interesu. Mimo że sprzedaż X360 nie jest jakaś rewelacyjna, to jednak na tę platformę sprzedaje się najwięcej gier i to na nich MS trzepie kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, trzebie moze na grach kase, ale jaka jest roznica cenowa czym tansze tym wiecej ich idzie, a Sony jednak ma swoja godnosc i nie upadnie az tak nisko , po za tym PS2 tez na samym poczatku sie dobrze nie sprzedawalo, tak juz jest i tak zostanie w tej rodzinie najpierw nisko potem gora,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiesz jak sie mylisz to sony straciło na ps3 duzo mld$, a M$ w tym roku fiskalnym zyskał 0.5mld$ zysku na czysto gdy padnie reszta garstka zephyrów która została i zostana juz tylko opusy i falcony M$ przestanie tracic kase na naprawy gwarancyjne i bedzie tylko lepiej.W tym roku bedzie nowy model konsoli z dyskiem 60GB prockiem w 0.65nm i gpu 0.55nm jesli w ogole ktos na tym forum wie o co chodzi.

Po pierwsze to strona o PS3, nie interesuje mnie, którą to z kolei wersje konsoli wydaje M$. Wydanie czterech czy pięciu różnych maszynek opatrzonych znakiem X360 jest wypatrzeniem istoty konsol do gier, ale to jest moje subiektywne zdanie.

Po drugie nie obrażaj użytkowników tego forum, mówiąc że nie orientują się o co chodzi w technologiach dotyczących produkcji procesorów, czy kart graficznych. Modernizuje teraz komputer i wsadzam do niego procesor wykonany w technologi 0.45nm, jednak nie widzę powodu żeby pisać o tym na forum PS3, twierdząc tym samym że obecni tutaj użytkownicy są tak zacofani że nie wiedzą o czym piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do procesorow - Sony jakis czas temu tez zminilo proces technologiczny. Co do MS i strat - oddzial gier MS odnotowal zyski przez 1 miesiac w momencie premiery Halo 3 - to tyle. Ale ani Sony ani MS nie pakowalo by sie w stratny biznes - te wszystkie straty zwroca sie pod koniec zycia obu konsol.

co do newsa z gry.wp.pl .... GRY.WP.PL!? Powaznie? Ktos jako zrodlo podaje najgorszy i najmniej wiarygodny portal o grach na swiecie? Nie rozwalajcie mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ani Sony ani MS nie pakowalo by sie w stratny biznes - te wszystkie straty zwroca sie pod koniec zycia obu konsol.

Otoz to. Ci, ktorzy w kolo powtarzaja, ze SONY traci miliardy $ na PS3 musze byc troche nieogarnieci i nie znac pojecia "inwestycja". Konsola jest na rynku niespelna 2 lata! Oczywiscie, ze firma na poczatku bedzie dokladac do interesu, tym bardziej ze pojawil jej sie konkurent. Nie potrafie sobie wyobrazic zatem, jak konsolka ta powinna sie sprzedawac, aby juz na starcie interes sie zwrocil.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu czytałem u konkurencji że Sony już nie dopłaca do wyprodukowanej konsoli a to przez te itemy w nano metrach.

Co do MGS4 to gdzieś ktoś mówił że w Konami jest osoba która nie zezwoli na wydanie MGS'a bez jej zgody a z tego co pamiętam to był fanboy Sony, więc wątpię by zmienił zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do MS i strat - oddzial gier MS odnotowal zyski przez 1 miesiac w momencie premiery Halo 3 - to tyle. Ale ani Sony ani MS nie pakowalo by sie w stratny biznes - te wszystkie straty zwroca sie pod koniec zycia obu konsol.

No jasne, że na początku do interesu się dopłaca, ale w końcu przychodzi taki moment, że konsola przynosi zyski (zarówno hardware jak i software). Microsoft ma już ten moment za sobą, a jak jest z Sony to pewnie wiecie lepiej, ja PS3 interesuję się od niedawna.

http://polygamia.pl/xbox-360-przynosi-zyski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×