Skocz do zawartości
Emir

Rag Doll Kung Fu: Fists of Plastic

Rekomendowane odpowiedzi

o co kaman w tej pozycji?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o co kaman w tej pozycji?????
Prawie trzy lata temu światło dzienne ujrzała nietypowa bijatyka - Rag Doll Kung Fu autorstwa Marka Healey'a, obecnie znanego bardziej jako osobę stojącą za LittleBigPlanet. Wygląda na to, że tamta produkcja bardzo przypadła do gustu ludziom z Tarsier Studios, gdyż obecnie przygotowują oni nową wersję wojowniczych kukiełek, którą otrzymają jedynie posiadacze PS3.

Główny nacisk w Rag Doll Kung Fu: Fists of Plastic położony został na walkę zespołową, w czasie której możliwe będzie tworzenie złożonych kombosów. Nasi bohaterowie będą mogli używać wielu rodzajów broni, a także zdobyć przewagę dzięki wykorzystaniu różnych elementów otoczenia. Wszystko to podlegać ma prawom fizyki, za które odpowiada tytułowy Ragdoll, zresztą był on główną atrakcją w poprzedniej części. Twórcy zapewniają przy tym, że sterowanie kukiełkami będzie niezwykle intuicyjne i poradzą z nim sobie nawet zupełnie początkujący gracze, z drugiej strony system walki, dzięki licznym możliwościom taktycznym, zadowoli także hardcorowych graczy. Na przykład, każdy atak specjalny pochłonie pewną ilość energii Chi, którą z kolei naładujemy poprzez wykonywanie skomplikowanych akrobacji i walkę na różnych płaszczyznach.

Tryb dla jednego gracza posłuży w zasadzie jako szkoleniówka przed zabawą multiplayer, w tej zaś wezmą udział maksymalnie cztery osoby, które zmierzą się na jednej konsoli lub za pośrednictwem sieci. Warto przy tym zaznaczyć, że postępy graczy będą oceniane i zapisywane w ogólnodostępnym rankingu. Fists of Plastic wspierać ma system Trofeów oraz pozwoli na wykorzystanie bezprzewodowego kontrolera SIXAXIS.

Źródło: http://www.gry-online.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer wygląda dosyć żałośnie... Ale gra może okazać się całkiem fajna. Wiadomo kiedy premiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem filmiki, troche glupawa ale wydaje sie byc grywalna, mam nadzieje, ze taka bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem w tą grę na pc (tzn w Rag Doll Kung Fu). jest trochę nietypowa, a mianowicie ustawia się w niej pozycje różnych części ciała ale jest zabawna, grywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Innowacja gra! Bardzo dobrze.

Bez przesady. Sciagnijscie sobie Ragdoll Masters na PC, to bedziecie wiedziec o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rag Doll Masters to prawdziwa perełka. Pamiętam meczyki w akademiku do rana. Kung Fu jest już bardziej skomplikowaną grą. Tak czy siak możecie już sprawdzić (pod warunkiem, że macie konto w Hong Kongu) Kosztuje 106 HK$

Na pewno jest to coś innego niż kolejny Tekken, Mortal Kombat, czy inne fightery... Ja osobiście poczekam, aż się pojawi w EU lub US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to już ściągnął ?? I jak ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam. Jest rewelka. Wiedziałem jaki będzie klimat, a mimo to pozytywne zaskoczenie. Mordobicie z przeszkodami. Ciekawy interfejs. Ogólnie polecam. Jak ktoś nie jest jeszcze zdecydowany to pewnie na YouTubie jest już kilka filmików. Party game. Fajne są chalenge (taki single player) Np. trzeba wrzucać rybę do kosza, a w tym czasie kolesie próbują ci przeszkodzić. Wygląda trochę jak LBP. Gra używa sensora ruchu w znacznym stopniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi po sieci jest?

Gra wygląda jak LBP, bo śmiga na silniku LBP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada cud miód :D to chyba bedzie moj pierwszy zakup na PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem, świetna gierka, zwłaszcza na imprezy, kupa śmiechu gwarantowana. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zadania oprócz dwóch ostatnich zaliczone na srebro. Można spokojnie w każdym zadaniu zaliczyć srebro. Ale złoto, to już inna bajka, trzeba będzie sie troszkę napocić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie zadania oprócz dwóch ostatnich zaliczone na srebro. Można spokojnie w każdym zadaniu zaliczyć srebro. Ale złoto, to już inna bajka, trzeba będzie sie troszkę napocić.

Jakbyś miał wybierać, Wormsy czy Kung Fu, bo 80 zł nie chce na obie gry wydac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś miał wybierać, Wormsy czy Kung Fu, bo 80 zł nie chce na obie gry wydac.

Złóż się z kimś. A tak właściwie, nie można by było założyć nowego subforum w "Black Market" pt. "Wspólne kupno na PSS"?? Można by to spopularyzwoać, a dostęp do gier na pss byłby o wiele większy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Złóż się z kimś. A tak właściwie, nie można by było założyć nowego subforum w "Black Market" pt. "Wspólne kupno na PSS"?? Można by to spopularyzwoać, a dostęp do gier na pss byłby o wiele większy

Jestem jak najbardziej za :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha! Plastikowa pięść jest spoko :)

Gra sympatyczna, lekka i dość prosta - kwestia trofeów może sprawić mały problem: zdobywanie złotych nagród w grze jest czasochłonne i wymaga treningu. Wszystko do zrobienia. Ogólnie moja ocena dla tej gierki to dobry+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma potenciał, główny minus to brak online ,jak oni mogli go nie dać? , a może dodadzą w kolejnym płatnym dodatku na co teraz jest moda , do 100% brakuje mi 2 trofeów, jednego z rybą i do zdobycia jeszcze 2 złotka w challenges :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra! Grywalna jak Tekken czy Soul Calibur. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciągam i sie doczekac nie moge <zaciera łapska> :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×