Skocz do zawartości
Emir

Rag Doll Kung Fu: Fists of Plastic

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj zrobilem platyne (w grze - Plastic :) ) w survivalu, ale kilkadziesiat podejsc mialem. A recepta? wydaje mi sie, ze lightningballe ladowane wiecej niz 2 razy daja rade. Jak masz CHI na lvl5 kulki to nie krepuj sie walic, tylko przyceluj dobrze, bo przy 3 zielonych ninja moze zostac juz tylko 2 do rozsadzenia po katach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wypuszczona za darmo, bo sony na rozpiprzonych padach sobie odbije :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm i to właśnie od Sprint. Można oczekiwać innych darmowych niespodzianek. Ciekawy jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm i to właśnie od Sprint. Można oczekiwać innych darmowych niespodzianek. Ciekawy jestem ;)

Może wormsy :woot: :woot: :woot: !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ma ktos recepte na lvl acrobatic?

Nie wiem co robie zle, albo mi R1 nie lapie albo laduje na nogach... w ogole udalo mi sie osiagnac max tylko 1800pkt z mnoznikiem x5 :/ , a chcialbym chociaz srebro.

help! ;)

A co do gry to wymiata w szczegolnosci na multi jak pykam z bratem :D Az mam zakwasy od tych ciosow na bok z uzyciem czujnika ruchu (nie pamietam jak sie nazywaja) :P

P.S Qgar respekt za "platyne", nie wiem jak to zrobiles :D

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ma ktos recepte na lvl acrobatic?

Nie wiem co robie zle, albo mi R1 nie lapie albo laduje na nogach... w ogole udalo mi sie osiagnac max tylko 1800pkt z mnoznikiem x5 :/ , a chcialbym chociaz srebro.

help! ;)

Jak chcesz opaść na niższą platformę to kiedy spadasz trzymaj cały czas wciśnięte R1 a twój ludzik złapie się platformy jak tylko będzie miał okazję. Ten sam sposób działa w przypadku platformy położonej wyżej, wystarczy że się wybijesz i przytrzymasz R1. Nawet jeżeli nie dolecisz to ludek złapie się pierwszej platform na którą spadniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie fakt ze online nie mozna grac, bo to bylby hit, zmarnowac taki potencjal :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

online pewnie wsadzą....ale w płatnym DLC :) mam taką nadzieję ::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

fajnie jakby tak jak gra było DLC 4 free.....ale pewnei nie będzie..

Edytowane przez awierone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie w EU za free, a w US&A płatny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^', Nom fajnie fajnie , tylko szkoda ze miesiąc temu zapłaciłem za nią 36 zł :F...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, te trofea są naprawdę trudne mam dopiero 28%. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal sobie YT, tam masz poradniki o trofeach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już złoto na każdym poziomie zrobiłem. Platyna tez nie jest aż tak trudna, po prostu nie można się mylić. Oby dodali możliwość gry przez sieć :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo. Mi do platyny zostały 2 trofea: Offside i wszystkie challenge zaliczone na gold (dobrze, że nie trzeba na plastic). Z obydwoma może być problem, bo jedno trudne, a do tego mam tylko jednego pada ;-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z tym firefly i skakanie z deski na deske xD jakieś sposoby macie na to ;|? bo ja tego w zyciu nie zrobie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy zdobył trophy 100%. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej platyny ? Co wy gadacie ? Przecież tam nie ma platyny. :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisalem platyna w sensie czwarty stopien wykonania zadania (braz, srebro zloto, platyna aka fist of plastic). Nie gram dla trofeow to nie o to w tym chodzi. To troche jak mierzenie sobie wacka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Accoun zawsze możesz trochę oszukać, jak stworzysz multiplayer to wybierz jednego kolesia potem przyciśnij PSbutton (trzymaj) i tam w opcjach będziesz mógł zmienić numerek pada, zmieniasz na np 2 i już możesz sobie pograć we 2 samemu (i zrobić jakieś trophy jak potrzebujesz).

Ja właśnie zdobyłem ostatnie złotko, ale fist of plastic chyba będzie musiało poczekać bo już parę razy miałem ochotę wywalić pada przez okno :)

Edytowane przez ajakdwalin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z deski na deskę jak skaczesz to trzymaj po prostu R1 jak lecisz i puszczaj w odpowiednim momencie, nic lepszego tu się nie da wykombinować. Nie śpiesz się tylko poczekaj sobie, ustaw się dobrze żebyś cały czas miał liczone max. Przy zaliczaniu firefly, trzymaj się dosyć wysoko i spadając w dół jak masz po prostej tarcze do zbicia to dopiero atakujesz, no i trzeba uważać żeby nie walić normalnie z pięści w powietrze bo wtedy chyba wyłącza się możliwość latania. Należy po prostu lecieć cały czas bezbłędnie, nawet jak idzie to trochę wolniej, bo jak spadniesz na ziemię to znowu nabija od 0. Tak samo jest z gwiazdkami, powolutku sobie bić te łatwe do strącenia, aby się tylko nie mylić, a będzie punktowało x10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie gram dla trofeow to nie o to w tym chodzi. To troche jak mierzenie sobie wacka :)

Nie ma to jak "męskie" przedstawienie stanowiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra już nie jest za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pisalem platyna w sensie czwarty stopien wykonania zadania (braz, srebro zloto, platyna aka fist of plastic). Nie gram dla trofeow to nie o to w tym chodzi. To troche jak mierzenie sobie wacka :)

Z tego co napisał Accoun wywnioskowałem ze chodziło mu o platynę w sensie platyna za całość. Trofea porównuję z innymi graczami ale z wackiem jeszcze nigdy nie próbowałem :tongue: (dobra nie ważne bo temat trochę "zbacza")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Accoun zawsze możesz trochę oszukać, jak stworzysz multiplayer to wybierz jednego kolesia potem przyciśnij PSbutton (trzymaj) i tam w opcjach będziesz mógł zmienić numerek pada, zmieniasz na np 2 i już możesz sobie pograć we 2 samemu (i zrobić jakieś trophy jak potrzebujesz).

Ja właśnie zdobyłem ostatnie złotko, ale fist of plastic chyba będzie musiało poczekać bo już parę razy miałem ochotę wywalić pada przez okno :)

Wiem, juz zaliczylem te trofea. Uratowala mnie gitara od GH:WT, bo po przelaczeniu nie moglem odpauzowac (moze to zrobic tylko ten, co pauzowal).

Gratulacje, mi teraz do zdobycia zostalo wlasnie tylko to zloto

@Kober:

No, cos mi sie pomylilo i wydawalo mi sie, ze platyna jest w kazdej grze, ale bylem w bledzie...

@ChudY:

Thank you Capitain Obvious.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×