Skocz do zawartości
PonurakPS3

Obudowa PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Wyluzuj chłopie. To nie onet.

No mi się wydaje, że ja najbardziej na luzie jestem z całego tego przedszkola. Co? Jak ktoś tu się na forum z czymś nie zgadza i uważa, że dany temat nie ma sensu, to nie może tego wyrazic? To chyba na tym polega forum, każde! I napisałeś że to nie onet bo widziałeś, że inni też tak piszą? Mam nadzieje, że jest tu na forum kilka osób, którzy nie głosowali na PiS i że w Polsce nadal panuje wolnośc wyrażania poglądów. Jeden pisze, że mu się obudowa porysowała, a ja piszę, że są ważniejsze rzeczy, masz z tym jakiś problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby mi się zrobiły taaakie RYSY to bym zrezygnował z takiego bubla. Mało tego, wyrzuciłbym konsole przez okno, a z rozpaczy, że mi sie to przytrafiło wyskoczyłbym za nią! Człowieku żal mi Cię, moje kondolencje!

Hahaha... rozbrajają mnie tacy jak Ty!... wiesz czemu? bo to co podkreśliłem w tekście cytowanym od Ciebie, może Ci narobić kłopotów... zanim coś takiego napiszesz, zastanów się czasami, bo jak koleś wyskoczy, skręci se kark... to Ciebie prokuratura może ścigać za namawianie do uszkodzenia 'trwałego' ciała...

to tylko obudowa, z lakierowanego plastiku - ma prawo sie rysowac, brudzic , odbarwiac po czasie itd. nie przesadzajmy - to przeciez nie jest eksponat w muzemum.

Jak każdy sprzęt tak i PS3 to nie urządzenie obudowane w tytanową powłokę!... jedynie co nie rysuje się a jest z plastiku... to IBMy a dlaczego? Bo mają magnezową powłokę... a w PS3 tego nie zastosowali!...

Jak już założyłeś tu konto i chciałbyś uraczyć Nas swoją wiedzą, mądrością i elokwencją, to naucz się kilku podstawowych zasad. Pisz na temat, edytuj posty, myśl... istne przedszkole, zgroza o_O

@D4Ru73K o matko gdzieś Ty się podziewał? albo się mijaliśmy od około marca na tym forum pisząc w tematach innych albo wróciłeś zza światów

Bardzo przepraszam za moje zachowanie dziewczynko.

Prowokujesz do kłótni, a jak już zaczniesz to...

No mi się wydaje, że ja najbardziej na luzie jestem z całego tego przedszkola. Co? Jak ktoś tu się na forum z czymś nie zgadza i uważa, że dany temat nie ma sensu, to nie może tego wyrazic? To chyba na tym polega forum, każde! I napisałeś że to nie onet bo widziałeś, że inni też tak piszą? Mam nadzieje, że jest tu na forum kilka osób, którzy nie głosowali na PiS i że w Polsce nadal panuje wolnośc wyrażania poglądów. Jeden pisze, że mu się obudowa porysowała, a ja piszę, że są ważniejsze rzeczy, masz z tym jakiś problem?

...pamiętaj że tu szybko kończy się prowokatorstwo, cwaniarstwo, złe wychowanie dyktowane brakiem zabawek, tudzież pluszowego misia, w dzieciństwie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hahaha... rozbrajają mnie tacy jak Ty!... wiesz czemu? bo to co podkreśliłem w tekście cytowanym od Ciebie, może Ci narobić kłopotów... zanim coś takiego napiszesz, zastanów się czasami, bo jak koleś wyskoczy, skręci se kark... to Ciebie prokuratura może ścigać za namawianie do uszkodzenia 'trwałego' ciała...

Prowokujesz do kłótni, a jak już zaczniesz to...

...to się pokłócimy. I co? Taka już ludzka natura, żeby się czasami pokłócic.

A co do tekstu wyżej, nie namawiam nikogo do skakania. Napisałem, że sam bym tak zrobił gdyby mi się coś takiego przytrafiło. Taka jest prawda! Jestem bardzo wyczulony na punkcie rys na konsoli. Nikt nie musi mnie naśladowac! A do internetu trzeba podchodzic z dystatnsem. Co? Skoczysz bo Ci ktoś napisał? Stany depresyjne się w tym kraju odpowiednio leczy.

A tak w temacie, rozumiem, że można pisac o grach, sprzęcie, nowościach i wielu innych rzeczach.. Ale o rysach na obudowie? To mi śmierdzi zakładaniem tematu tylko dlatego, bo inni też zakładają. Moim zdaniem bez sensu.

PS. prosze nie odpowiadac, "żal mi Cię", "jak ci się nie podoba - nie czytaj" bo na mnie to nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie znalezliscie temat do klotni: rysy na obudowie. Dajcie na luz, bo nie chodzi o to zeby sie klocic w kazdym temacie. Tez mam porysowana obudowe, ale sie nie przejmuje bo takia jest przypadlosc tej konsoli. Sa wazniejsze rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie znalezliscie temat do klotni: rysy na obudowie. Dajcie na luz, bo nie chodzi o to zeby sie klocic w kazdym temacie. Tez mam porysowana obudowe, ale sie nie przejmuje bo takia jest przypadlosc tej konsoli. Sa wazniejsze rzeczy.

Ale ja sie nie kłócę jakbym miał się kłócić, to bym pojechał koledze wyżej i na tym bym skończył czytanie tego tematu!, nie mam zamiaru się kłócić bo taka jest 'ludzka natura'... mówię tylko, że cwaniactwo tu szybko się kończy!:) kto cwaniaczy, można wyczytać...

A ryski są bedą a jak nie ma, to się zrobią! (wracając do tematu!:))

A... co do zakładania tematów, lepszy ten o ryskach, niż te co były kiedyś, np: 'co jecie, jak gracie, co pijecie jak gracie...'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ryski są bedą a jak nie ma, to się zrobią! (wracając do tematu!:))

A... co do zakładania tematów, lepszy ten o ryskach, niż te co były kiedyś, np: 'co jecie, jak gracie, co pijecie jak gracie...'

Hehe, takich tematów nie miałem okazji spotkac. Ale poziom treści musiał byc porównywalny. Z Toba H@des26 można przynajmniej podebatowac a cwaniakami chyba jesteśmy takimi samymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, takich tematów nie miałem okazji spotkac. Ale poziom treści musiał byc porównywalny. Z Toba H@des26 można przynajmniej podebatowac a cwaniakami chyba jesteśmy takimi samymi.

No przez tamte tematy forum zrobiło 'bziuuuuu' prawie, jak i przez sporo innych spraw, ale minęły 'złe' czasy, czasy mroku i cienia i teraz wszyscy tu są olśnieni!:) Co do cwaniakowania... to każdy, po części jest takim mniejszym lub większym... ale do niczego się nie przyznam!:)

Jedynie co, to moja rada dla czyszczących PS3... nie czyśćcie Playa niczym poza microfibrą a na pewno nie papierem toaletowym bo jak to papier, powierchnie rysuje... a druga sprawa, płyny też nie są za najlepszym rozwiązaniem! Sama woda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robić tu piaskownicy : o

Ja tylko chciałbym napisać jedno:

Ponurak jesteś trochę przewrażliwiony (no rzesz... nie wiem czy dobrze napisałem, trudny wyraz )

Jak konsola przestanie ci grać albo zacznie wchłaniać twój pokój to wtedy pisz a nie jak jakieś małe ryski masz, jest rysa i trudno nic na to nie poradzisz, gra konsola? no gra, więc się nie przejmuj pierdołami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat. Można się rozluźnić.

Niesamowita rzecz, zarysowanie obiektu. Normalnie się to nie zdarza.

Popatrz tu i nie narzekaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
H@des a jakiś drobnoziarnisty papier ścierny jest ok?

Te foty już widziałem gdzieś...

Co do drobnoziarnistego papieru, to no tak!:) oby nie toaletowy! Drobnoziarnisty, jakaś 100etka, będzie wporzo!:) (dobrze to napisałem?)...

Pips, Ty coś taki sie zrobił dyplomatyczny, zazwyczaj to szukasz dymu w tematach które Cię nie interesują a tu wpadłeś i rządzisz i uspakajasz zmiana imażu?

Tak się zastanawiam czasami, gdzie wszystkich z fora wywiało... i se przypomniałem, wakacje są ... a ja w robocie siedzę ale od piatku (jutra) urlop! Hah...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...] będzie wporzo!:) (dobrze to napisałem?)... [...]

Nie dobrze.

PS. Niezla banie macie z tymi rysami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dobrze.

PS. Niezla banie macie z tymi rysami.

A gdzie błąd?

Banie... wiesz, rysa rysie nie równa, a jak ktoś ma głębszą ryse to może gadać, że ma model lepszy bo zrysowany, lub ma zrysowany beret i to już wogóle czad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie błąd?

Jesli "w porzo" to skrot od "w porzadku" to powinnismy pisac go rodzielnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@D4Ru73K o matko gdzieś Ty się podziewał? albo się mijaliśmy od około marca na tym forum pisząc w tematach innych albo wróciłeś zza światów

witam H@des26 Masz troszeczkę racji, wróciłem zza światów haha cały czas jestem tu obecny, leczy chyba już tylko duchem. Przeglądam forum, od czasu do czasu coś nabaźgram, jednak zachowania Pana Borysa, członków Al Kaidy czy innych świeżaków tu obecnych od kilku dni, nie pozwalają mi brać już tego forum na serio... Nie ten klimat, nie ta atmosfera... pozdrawiam starych wyjadaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajny temat. Można się rozluźnić.

Niesamowita rzecz' date=' zarysowanie obiektu. Normalnie się to nie zdarza.

Popatrz tu i nie narzekaj.

. A Mógłby ktoś dać zdjęcie sowich najbardziej porysowanych miejsc. Wiem że was wkurzam, ale cóż....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajny temat. Można się rozluźnić.

Niesamowita rzecz' date=' zarysowanie obiektu. Normalnie się to nie zdarza.

Popatrz tu i nie narzekaj.

. A Mógłby ktoś dać zdjęcie sowich najbardziej porysowanych miejsc. Wiem że was wkurzam, ale cóż....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Borys, tu nie chodzi o wyrażanie własnego zdania, tylko o trzymanie pewnego poziomu, którego nie powinniśmy zaniżać.

@Ponurak - ale co Ci dadzą foty czyichś rys na PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Playstation 3 to nie żaden relikt, który zasługuje na specjalny ołtarz i sterylną, pancerną komorę. Konsola służy do tego aby grać a nie do ubóstwiania i doglądania typu "o-ja-nie-moge-kurz-zostawil-mikroskopijna-ryse". PS3 ma badziewny plastik, to fakt. Sam mam parę rys (życie:P) i nie popadam w depresje z tego powodu. Chlebaczek czyszczę wodą i mikrofibrą i nie mam jakoś odbarwień. Ponurak, jeśli wiek Ci pozwala to walnij browca, przypal, i wyluzuj. Rysy są nie do uniknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Ponurak - ale co Ci dadzą foty czyichś rys na PS3 ?

Dla Porównania, Nienawidzę być sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowa PS3 jest naprawdę tandetna. Xboxa też bo podobno żółknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją PS3 kupiłem dzień przed premierą europejską i do tej pory wygląda jak dopiero co wyciągnięta z pudełka Wystarczy tylko co 2-3 dni przecierać PS3 z kurzu (tak jak wszystko w domu). Zadnych odcisków palców, czy rys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czyszczę co tydzień jakaś bardzo gładziutką i delikatniutką ściereczką (to może ta wasza mikrotratata) + do tego taki płyn co jest do TV LCD i konsola nie ma żadnej ryski od Borzego Narodzenia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obudowa PS3 jest naprawdę tandetna. Xboxa też bo podobno żółknie.

Nie jest tandetna, po prostu jest pokryta bezbarwnym "czymś" i łatwo się palcuje, widać na niej kurz. A Xbox żółknie, jak każda rzecz pokryta białym plastikiem - tylko wtedy, gdy użytkuje go palacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam laptopa z HP, który jest pokryty o ile nie tym samym, to bardzo podobnym materiałem, a że dodali do niego ściereczkę wycieram nią i PS3. Żadnych rysek, żadnych palców, żadnych płynów, a wycieram raz na miesiąc, może dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjechalem na weekend, wrocilem, a ten temat dalej sie ciagnie. Ja wycieram konsole bardzo rzadko i mam pare rysek, ktore nie robia mi wiekszej roznicy. Andrzej ten bezbarwny cos to zapewne lakier.

A tak poza tematem pisze sie Boże Narodzenie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×