Skocz do zawartości
PonurakPS3

Obudowa PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z obudową PLAYSTATION 3, otóż w niektórych miejscach plastik dziwnie bleknie, oraz pojawiają się okręgi rys, jest to dość nieprzyjemne zjawisko. Poniżej zamieszczam zdjęcia tego problemu, bardzo bym prosił o opinie i uwagi na temat stanu mojej PS3. Podzielcie się również opinią o stanie swojej obudowy. Prosiłbym również o zdjęcia takich miejsc. Bardzo proszę o niezamykanie tego dość nietypowego tematu, ponieważ ja uważam go za bardzo nieciekawy problem .

Zdjęcie Numer 1

Zdjęcie Numer 2

Zdjęcie Numer 3

Zdjęcie Numer 4

PS3 jest w stanie idealnym, lecz nad przyciskiem pojawiły się rychy, co o tym sądzicie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale szczerze powiem, że nie wiem co w tym dla Ciebie jest dziwnego?! Konsola ma obudowę lakierowaną, przez wycieranie jej i inne zabiegi kosmetyczne robi się zarys (okrągłe ryski), dodatkowo jak często używasz (czytaj: wciskasz, dotykasz) jednego miejsca, to to miejsce będzie miało widoczne zużycie, które już masz!

Ja czyszczę PS3 szmatką z microfibry, taką samą obudowę jak PS3 ma mój SAMSUNG 40" i to samo dzieje się na nim, zatem to normalne! Tego nie przeskoczysz i nie pominiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie wyglada to jakbys czyscil te miejsca doscy czesto szmatka, a moze uzywales jakies chemii do czyszczenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, PS3 wrocila z serwisu i w jednym miejscu ma takie ryski widoczne w jasnym pomieszczeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 2-gim zdjęciu konsola wygląda idealnie. A rysowanie się plastiku z czasem użytkowania to zjawisko całkiem normalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie uroki piano black :/ Ale z plastikiem u mnie nic się nie dzieje - lekkie ryski są, oprócz tego jest ładna obudowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja nie mam problemów z blaknięciem obudowy, ale za to moja tak ''strzela'' co jakiś czas tak jakby plastik sie odgniótł też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak myslicie, "to nic? " Po pewnym czasie chyba na kazdej by sie tak zrobilo. Dajcie jakies zdjecia waszych zarysanych miejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja się martwiałem, że to moja jest strasznie porysowana... Chociaż mam podobny problem - przez kilka dni trzymałem pudełka od gier oparte o przednią ściankę, a teraz mam napis PLAYSTATION 3 podkreślony cholernymi rysami. Podobnie z moją Bravią - jest zrobiona z bardzo podatnego na zarysowania plastiku, ale na czyszczenie sprzętu mam świetny sposób - Pronto Duster, czyli jakaś super-hiper zmiotka do kurzu. Codziennie przecieram konsolę i TV tym czymś i muszę przyznać, że działa - ściąga cały kurz i w ogóle nie rysuje plastiku. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PonurakPS3 a ty zdjąłes te folie od nowosci??

Bo ja dostalem z serwisu nowa ps3 i mialem juz od razxu folie na ty.A ta folia bardzo fajnie sie trzyma na os3 wiec se pociolem i dalem na power i na cala obudowe.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam problemów z blaknięciem obudowy, ale za to moja tak ''strzela'' co jakiś czas tak jakby plastik sie odgniótł też tak macie?

To jest normalne, plastik podczas grania się rozgrzewa a jak wyłączasz konsole to się ochładza i strzela, normalka.

Ponurak to ty miałeś ten problem z migotaniem? (wygładzaniem : o) ekranu? Jakiś przewrażliwiony jesteś na punkcie tej swojej konsoli

Ja się nie bawię w żadne szmatki mikrofibry, wziąłem mamie zakosiłem szmatę z kuchni do wycierania rąk, i nią kurze przecieram a na noc jak nie gram to nakrywam by się nie kurzyła i już, wiem że rysy mam bo jakiś czas temu widziałem ale teraz jak się przyjrzałem to nie dostrzegłem ich ani na włączniku konsoli (nie włączam włącznikiem tylko zawsze padem, wolę włączyć padem niż włącznikiem a potem pada jeszcze) ani na wyjmowaniu płyt. Rysy jak już to mam na obudowie z tego co pamiętam ale jak się gra to nie myśli sie o rysach, ważne że konsola gra co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem takie cos uniemożliwia granie, jak ty to wytrzymujesz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mi się zrobiły taaakie RYSY to bym zrezygnował z takiego bubla. Mało tego, wyrzuciłbym konsole przez okno, a z rozpaczy, że mi sie to przytrafiło wyskoczyłbym za nią! Człowieku żal mi Cię, moje kondolencje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to glupie ale ja do swojej przykleilem folie spozywcza co tydzien ja zmieniam, przy okazji wycierajac kosolke, przez co nie ma ani jednej ryski

folia przylega idealnie i nawet nie widac ze jest. Polecam wszystkim maniakom

wrzuce zdjecia jak porobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;-)

Na swojej konsoli jak na razie mam jedną rysę obok USB (można się domyślić dlaczego[a po drugie mało widoczna jest])

Całą konsole czyscze dopiero jak bardzo widać kurz, ale taką szmatką od okularów.

To tyle pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola się kurzy i jest podatna na ryski. Grunt żeby w środku nic się nie stało Polecam pronto psiknąć na szmatę i jechać po plastiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z obudową PLAYSTATION 3, otóż w niektórych miejscach plastik dziwnie bleknie, oraz pojawiają się okręgi rys, jest to dość nieprzyjemne zjawisko. Poniżej zamieszczam zdjęcia tego problemu, bardzo bym prosił o opinie i uwagi na temat stanu mojej PS3. Podzielcie się również opinią o stanie swojej obudowy. Prosiłbym również o zdjęcia takich miejsc. Bardzo proszę o niezamykanie tego dość nietypowego tematu, ponieważ ja uważam go za bardzo nieciekawy problem .

Zdjęcie Numer 1

Zdjęcie Numer 2

Zdjęcie Numer 3

Zdjęcie Numer 4

PS3 jest w stanie idealnym, lecz nad przyciskiem pojawiły się rychy, co o tym sądzicie...

"Bardzo proszę o niezamykanie tego dość nietypowego tematu, ponieważ ja uważam go za bardzo NIECIEKAWY problem . "

Skoro jest taki nieciekawy to po co o nim pisac i czemu go nie zamykac?

Lepszym miejscem do zamieszczenia takiego WAŻNEGO problemu byłaby gazetka "Bravo Girl" w dziale mam 11 lat i nie mam jeszcze miesiaczki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko obudowa, z lakierowanego plastiku - ma prawo sie rysowac, brudzic , odbarwiac po czasie itd. nie przesadzajmy - to przeciez nie jest eksponat w muzemum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się rysuje, wkurza mnie to, tak samo jak odciski zbiera. Ale cóż. bardziej mnie szlag trafia jak PSP co chwilkę muszę czyścić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
PSP co chwilkę muszę czyścić...

Znam ten ból... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam problemów z blaknięciem obudowy, ale za to moja tak ''strzela'' co jakiś czas tak jakby plastik sie odgniótł też tak macie?

też tak czasami mam, pewnie od ciepła odgina się plastik czy cuś czasami, a to, że się rysuje to chyba oczywiste chyba, że założysz kwarcową obudowę to będzie po problemie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Bardzo proszę o niezamykanie tego dość nietypowego tematu, ponieważ ja uważam go za bardzo NIECIEKAWY problem . "

Skoro jest taki nieciekawy to po co o nim pisac i czemu go nie zamykac?

Lepszym miejscem do zamieszczenia takiego WAŻNEGO problemu byłaby gazetka "Bravo Girl" w dziale mam 11 lat i nie mam jeszcze miesiaczki...

Jak już założyłeś tu konto i chciałbyś uraczyć Nas swoją wiedzą, mądrością i elokwencją, to naucz się kilku podstawowych zasad. Pisz na temat, edytuj posty, myśl... istne przedszkole, zgroza o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak już założyłeś tu konto i chciałbyś uraczyć Nas swoją wiedzą, mądrością i elokwencją, to naucz się kilku podstawowych zasad. Pisz na temat, edytuj posty, myśl... istne przedszkole, zgroza o_O

Bardzo przepraszam za moje zachowanie dziewczynko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj chłopie. To nie onet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×