Skocz do zawartości
Patricko

WoW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć ile posiadaczy gra we wspaniałego WoW'a?

Oczywiście na globie, ale Ci co na privie pogrywają też niech się wypowiadają.

To, że ja gram to nie będę pisał bo przecież bym tematu nie zakładał

Obecnie mam małą przerwę ( Hah! Czyli obecnie nie gram ), ale myślę coraz poważniej o powrocie do cukierkowego świata

Grałem na realmie Doomhammer, po stronie Alliance, Dranei Hunter, obecnie w spoczynku. LVL? Jak najbardziej 70ty Trochę itemków z BG, bo na raidy niestety nie miałem grupy :/

Teraz chcę wrócić, ale mam zamiar grać od nowa, po stronie hordy, gdzie będę miał pewność, że będzie dobra polska raidująca gildia, która mnie przyjmie z otwartymi rękoma

To kto tutaj z Was gra?

Pochwalcie się gdzie, jak długo, itd.

PS.

Tylko nie przechwalajcie się proszę czego to robiliście i jacy to nie jesteście imba...

Pokażcie klasę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na globie, kupel udostępnił mi konto z opłaconym abonamentem. Gra fajna, ale może znudzić. Wolę Guild Warsa. WoW ogranicza się do nabijania jak największego Crita. GW jest o wiele bardziej złożone, daje ogromne możliwości rozwoju postaci. WoW gdyby nie był w świecie Azeroth, bez otoczki Warcrafta byłby kolejnym H'n'Sem Nie mówię, że gra jest słaba! Co to to nie! Po prostu jest 2 w mojej kategorii RPG sieciowych Co do globa, to już nie gram... czasami pogram na privach Blizzlike. Aktualnie gram na Andeerii, Tauren Druid. Moje ulubione klasy to Mag (uber alles! ) i Druid. Jak chcesz to zapraszam na Priva, bo za casual nie chce płacić

Co do klas to Mag Fire na PvE, Frost na PVP, Drut Feral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem triala, by sprawdzić, czy opłaca się w to grać i... ta gra niczym mnie nie przekonała. Oczywiście klimat miażdzący, questy najlepsze, może moment nieodpowiedni do gry wybrałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem na KulTiras EU po stronie Aliantow. Gralem Holy Priest-a.... po wydaniu dodatku gra mnie zmeczyla (dotarlem do 64 lev) Ale zabawa trwala bite 8 miesiecy i musze przyznac - ze to byla najlepsza gra w jaka gralem - abslutny nr 1. (A jak komus sie nie podoba... to chyba tylko dlatego ze angielski kuleje i nie jest socjalna osoba - taka prawda)

pozdrawiam

5:13 am:> LFG anything ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na Chrommagus'ie EU. Grałem gnomem magiem - FIRE Strasznie wolno mi się levelowało kiedy (w końcu) zdobyłem 60lvl, po 2 - 3 tygodniach wyszło Burning Cursade... Doszedłem do 67LvL i zaprzestałem grać. Grałem także na realmach RPPVP (szczerze polecam dla tych co znają angielski i lubią się wczuwać) jako Orc Hunter. RP jak to RP - więcej się wczuwałem i gadałem niż zdobywałem lvl'e Tęsknie za WoW'em... Kiedy słucham System of a Down to odrazu mi się przypomina WoW.

BTW... w Guitar Hero 3 jest piosenka ETC70L - I am Murloc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A jak komus sie nie podoba... to chyba tylko dlatego ze angielski kuleje i nie jest socjalna osoba - taka prawda"

Tutaj trochę pojechałeś WOWa można nie lubić za kilka rzeczy które można bez problemu wymienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wymieniaj - co nie dziala w tej grze tak jak bys chcial ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam: graficzne przedstawienie świata, które jest moim zdaniem wielką zrzynką z figurkowego warhammera fantasy battle.. sory ale wole grać online w oryginał (18 września premiera ). Poza tym wow jest w miarę przyzwoitą grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem w WFB (az do wyjscia wampirow i demonow, przesiadka na 40k ) od bardzo dawna i wow jest calkiem inny klimatem od warhammera i jedyne co je laczy to chyba podobni orkowie i fortece krasnoludzkie .

Co do WH: Online to osoby ktore graly w bete mowia ze gameplay ssie no ale miejmy nadzieje ze gra bedzie dobra

Co do WoWa to... na ta gre czekalem od ujrzenia pierwszego trailera (2001 rok to byl chyba)

Na poczatku gralem na privach (masa bugow) pozniej wskoczylem na globca i palldynem zrobilem 53lvl... i nuda nie chce mi sie ciagnac do 60 mimo iz wiem ze ta gra sie zaczyna po 60 lvlu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70 lev, T4, Blood Efl, Rogue. Gram na Anq'riaju. Podobnie jak pół grupy na studiach. Na razie robie sobie wakacyjną przerwie.

WoW oczywiście ma swoje wady, ale niestety lepszego MMO na razie nie ma. Drugi jest Guild Wars. Ale to tylko alternatywa dla tych co nie chcą płacić abonamentu. Do WoWa GW startu nie ma (i mówię to mają przegranych blisko 1500 godzin na GW, spory rang i chorą ilość titlów, nim rzucicie we mnie błotem sprawdźcie swoje liczniki - WoWa i GW)

Czekam na Warhammera i polską edycje Age of Conan. Może odciągną mnie od WoWa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wy macie na to czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy wy macie na to czas?

Sam się nad tym często zastanawiam o 4 nad ranem gdy o 6 trzeba wstać, a zbudzona dziewczyna wykrzykuje do mnie rzeczy, przy których Webb po euro 2008 uznałby słowa wszystkich polaków za delikatną krytykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekam na Warhammera i polską edycje Age of Conan. Może odciągną mnie od WoWa.

A powiedz mi - ten warhammer bedzie oko? Kurcze... ja po Wow-ie... to w byle gowno nie chce sie wciagac ;-) wiesz.. jak sie bawic to na calego - heheh.... A w Wow-a to mialem przyjemnosc grac z rajdowa gildia... i szczerze to musze napisac ze zdjecie Ragnarosa po chyba 20 probach - dalo mi najwiekszego kopa adrenaliny w wirtualnym swiecie ;-)

Co do kolegi Astarot - to nabijanie Critical Hit - to jakas pomylka... ty chyba nie grales w te gre... tam sie liczy klimat zabawy plus tysiace ludzie z ktorymi mozna pogadac - to najwieksza sila Wow-a

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoW-kocham tą grę .

Gram od 1,5 roku, niestety na serverach pirackich.

Jednak niedługo zacznę odrabiać straty i zaczynam grać na "orgu", i tutaj mam do was pytanie-na jakim serverze najlepiej zacząć swoją przygodę z "prawdziwym" wowem?

No i na jakich serverach Wy gracie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reflect - Gameplay oparty na skillach zbliżony do WoWa, więc przesiadka powinna być miękka. Świat dużo ciekawszy fabularnie (w końcu Warhammer to jeden z najstarszych systemów RPG), ładniejsza grafa, większy nacisk na na PVP (oblężenia miast, ruchoma granica itp)... Ogólnie Warhammer wydaje się brać wszystko co najlepsze z wszystkich topowych rpgów (oblężenia to L2, podział na 2 strony konfliktu to WoW, nacisk na PVP to GW) dodając wiele własnych pomysłów. Trzymam za niego kciuki bo mam wielką ochotę na jakiegoś nowego MMO, który nie będzie cieniem WoWa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w WoWie boli mnie ubogi system rozwoju postaci. Każda z klas ma garstkę grywalnych buildów. Gra opiera się tylko na gearowaniu. Mało tam myślenia Gdyby nie miejscówki z Warcrafta, postacie itp. to gra by była po prostu dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do niedawna w becie warhammer'a była możliwość wyboru 2 zawodów z pośród 250 możliwych.. Wygląda na to, że będzie to bardzo obszerna gra. Daję jej wielki kredyt zaufania. Przekonuje mnie do niej w zasadzie wszystko to o czym już wspomniał legileg Może pewnego razu spotkamy sie bohatersko walcząc ramie w ramię ( ..lub po przeciwnych stronach barykady hehe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli gra okaze sie dobra to szukajcie mnie w starym swiecie - Krasnoludzkiego Ironbreakera lub Slayera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem jak i grałem w tysiąc innych gier tego typu, obszerne ale nie wciągnęło na lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to WO wychodzi 18 września, prawda? Przynajmniej tak pisze na Gry-Online.

Ciekawe na ile ta data jest prawdziwa, w końcu ta gra była non stop odwlekana, a pewnym momencie sam producent powiedział, że gra jest tak rozbudowana, że przez najbliższe parę lat gry nie ujrzymy.

Czyżby EA wpadło na pomysł wykorzystania pierwszych graczy jako króliki doświadczalne?

W każdym razie zanim tytuł będzie dopracowany to troszkę potrwa.

Póki co wolę jeszcze w WoW'a pograć i poczekać aż tytuł będzie dopracowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem trochę w WoW'a ale jakoś mnie nie wciągnął. Przez jakiś czas męczyłem Guild Warsa, ale też taki sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzę to WO wychodzi 18 września, prawda? Przynajmniej tak pisze na Gry-Online.

Ciekawe na ile ta data jest prawdziwa, w końcu ta gra była non stop odwlekana, a pewnym momencie sam producent powiedział, że gra jest tak rozbudowana, że przez najbliższe parę lat gry nie ujrzymy.

Dostałem newslettera od mythic i tam tez jest napisane, że premiera 18 września.

Data może być prawdziwa żeby producenci zdążyli z premierą w tym roku EA zadecydowało, że część gry (królestwa, skille, klasy, zawody) która jest najmniej zbalansowana i najwięcej czasu zajmie żeby to dopracować po prostu wyciąć z finalnej wersji gry. Po dopracowaniu będą one udostępniane w formie patch'y (ku tej opcji skłania się mythic) lub platnych dodatków (za tym rozwiązaniem stoi EA).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem w wowa rok temu a teraz znowu zaczynam jak zwykle bede siepal krwawym elfem zapewne moze tez gnomem ale zobacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem na global... gram gnomem/magiem na broznebread

Aaa... mój nick to Mexis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×