Skocz do zawartości
Gość Buson

Player room

Rekomendowane odpowiedzi

@Longer85

Bardzo fajny player room :) Jedyne co mi tam nie pasuje (ale to tylko moja opinia) to stolik. Jest zły bo jest za wysoki, tak bardziej wygląda jak obiadowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czas na mój player room.

podświetlany TV Sony 40w5740, Logitech z 5500 reszte widać:)

post-4695-1269600234,4992_thumb.jpg

post-4695-1269600253,3587_thumb.jpg

post-4695-1269600299,9363_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Longer85

Bardzo fajny player room :) Jedyne co mi tam nie pasuje (ale to tylko moja opinia) to stolik. Jest zły bo jest za wysoki, tak bardziej wygląda jak obiadowy :)

Wcale nie jest taki wysoki (57cm) w sumie to wziąłem najwyższy jaki był bo często konsumuje przy tym stoliku, a przy takim 40cm to musiałbym siedziec na podłodze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mogłeś mieć ten mniejszy stolik to tak po japońsku by było :)

A kolega wyżej to masochistyczne ma pociągi do tego stylu PC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mogłeś mieć ten mniejszy stolik to tak po japońsku by było :)

A kolega wyżej to masochistyczne ma pociągi do tego stylu PC :D

co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu mogę pochwalić się moim skromnym salonem xD

PS3 + Gry:

sdc11030q.jpg

Telewizor + PS3 z bliższa:

sdc11029.jpg

Pokój ogólnie:

sdc11028y.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek pewnie nie wygodnie Ci się siedzie na takim krześle :P Ale ogólnie bardzo fajne macie wszyscy pokoje. Ja czekam, aż zniżę sobie szafkę pod TV ( drewniana), bo trochę nie komfortowo się gra (po prostu za wysoko). Dodam niedługo kilka zdjęć, moja kolekcja gier została przeniesiona na widoczne miejsce z innymi gadżetami z gier, kable zostały pochowane, mam DVD i jest teraz miodzio. Jeszcze dokupić bym chciał kino domowe i kierownicę (Logitech DRIVING FORCE GT).

POZDRAWIAM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy :

sdc10380n.jpg

Jak dotąd tylko jedna gra ale za niedługo dojdzie Battlefield: Bad Company 2. Assasin's Creed 2 rozczarował mnie bo spodziewałem się później zdobyć platynę...

Edytowane przez Coolidge
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie i schludnie no i KOTa masz zajebistego :)

AC2 nie znam więc sie nie udzielam ... ale BF2 wymiata :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny kocur, a ten kabel od PS3 co idzie do telewizora mógł byś schować żeby tak nie wystawął i by było git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu mogę pochwalić się moim skromnym salonem xD

czy ty jesteś normalny? Nie znasz zasady działania chłodzenia w PS3? a potem piszą tacy jak ty że sony to gówno bo mu ps3 padła z przegrzania. weź coś zrób z tym bo prawa ścianka ps3 nie powinna być w ogóle zakryta no i ta szafeczka nie jest za dobra na cyrkulacje powietrza ;/ zastanów się co ty wyrządzasz konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ty jesteś normalny? Nie znasz zasady działania chłodzenia w PS3? a potem piszą tacy jak ty że sony to gówno bo mu ps3 padła z przegrzania. weź coś zrób z tym bo prawa ścianka ps3 nie powinna być w ogóle zakryta no i ta szafeczka nie jest za dobra na cyrkulacje powietrza ;/ zastanów się co ty wyrządzasz konsoli

Nie pisz głupot. Prawa ścianka od ps3 nie ma wylotu powietrza, dzięki czemu ps3 może także stać w pionie. Jest wystarczająco miejsca by ps3 się nie przegrzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysta_net przeciez prawa scianka ma kratkę (patrząc na konsolę na wprost) na lewej która na foto jest zakryta płytami (grami) nic nie ma... jak słusznie zauważył Storm można nawet na niej stawiać konsolę pionowo ...

Fajnie ze chciałeś błysnąć dobrą radą ale niekoniecznie dobrze wyszło :P

Popieram wypowiedź Turus dot. schowania kabla sygnałowego przez Coolidge ... :)

@Tomo błyśnięcie chyba Tobie nie wyszło. mysta_net nie napisał tego do zdjęcia Coolidge, a do zdjęcia Fliska. I tam jest ps3 w wersji fat, gdzie z prawej strony jest kratka i jest wylot.

Wiem że do Fliska, do tego się odnosiłem, wiem że Fat ma kratkę z prawej bo sam posiadam Fata. Mysta pisał jednak że Flisek ma tą kratkę zasłoniętą bokiem szafki a przecież ta szafka ma w srodku pełno miejsca i przy konsoli nie ma ścianki bocznej tylko wnęka, dokładniej się przyjżyjcie. Ponadto przód FAT'a wystaje przed szafkę i wiatraki mają sporo tlenu z pokoju ... Lewa ścianka (zakryta płytami) nic nie ma to do grzania konsoli o czym pisałem....

Dokładniej popatrz na konstrukcję szafki (tam jest wnęka), prawa ścianka konsoli nie jest zakryta ...

@mysta_net pomijając to że niesłusznie ochrzaniłeś Fliska ;) to tak wogóle w 100% się z Tobą zgadzam ... dobre umiejscowienie Ps3 jest mega istotne

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomo błyśnięcie chyba Tobie nie wyszło. mysta_net nie napisał tego do zdjęcia Coolidge, a do zdjęcia Fliska. I tam jest ps3 w wersji fat, gdzie z prawej strony jest kratka i jest wylot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ty jesteś normalny? Nie znasz zasady działania chłodzenia w PS3? a potem piszą tacy jak ty że sony to gówno bo mu ps3 padła z przegrzania. weź coś zrób z tym bo prawa ścianka ps3 nie powinna być w ogóle zakryta no i ta szafeczka nie jest za dobra na cyrkulacje powietrza ;/ zastanów się co ty wyrządzasz konsoli

Koleś jak się nie znasz i jesteś ślepy to nie pie72ol głupot, bo wiem trochę co robię. Przecież nie zakrywałbym wylotów ciepłego powietrza płytkami, dlatego gry stoją z lewej strony, gdzie żadnej kratki nie ma. PS3 ma dobrą wentylację powietrza, z każdej strony (oprócz tej z pudełkami) jest wystarczająco powietrza, do tego co jakiś czas robię fantesta, aby wywalić niepotrzebny, zalegający kurz ;)

EDIT://

cegipl, zastanów się 3 razy zanim coś napiszesz... (czytanie ze zrozumieniem się kłania)

Edytowane przez Flisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje stanowisko jak zauważycie jest poprawne politycznie.

p1100116.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ot mój pokój + kolekcja tytułów. jeszcze została sypialnia...

i sypialnia- x-box, ps2, psp, pegasus(z bezprzewodowymi padami!!), gameboy:) jest jeszcze szafa-chaos, narzeczona do niej nie zagląda z powodu syfu.. są tam wszystkie extereme od 3 numeru, buzzery, singstary, maty do tańczenia, pełno okablowania, zepsutych padów i zepsuta ps2:)(z tąd kupiłem raz jeszcze slimke:))

i oczywiście obiecana szafa:P

post-23683-1270716352,8306_thumb.jpg

post-23683-1270716420,9582_thumb.jpg

post-23683-1270716721,5459_thumb.jpg

post-23683-1270716733,7494_thumb.jpg

post-23683-1270717265,8011_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ot mój pokój + kolekcja tytułów. jeszcze została sypialnia (...)

LOL, szacun za kolekcję - zwłaszcza oryginały na PS2 i PSP mi imponują - dobrze że nie piraciłeś Ps2 ....

Widzę że masz LBP w pudełku po DVD - mam sporo pudełek BluRay na zbyciu - jak chcesz mogę cię poratować (FREE) - są niebieskie ale rozmiar ten co Ps3 więc będzie lepiej wyglądało.

Jak jesteś zainteresowany to pisz na PW mi się kurzą i pewnie je wywalę za chwilę a może komuś sprawią radość - stan idealny ... Pozdr

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piraciłem, na ps2 było 100 tytułów około ale na allegro opchnąłem i zostawiłem tylko perełki:)

Nie dodałem telewizor 42 cale, głośniki dokupuje w tym roku, a do kolekcji dochodzi jeszcze gow3, borderlands, bioshock 1 i 2 (pożyczyłem sąsiadowi:)) pozdro i zapraszam do komentowania "pokoiku" A RACZEJ MIESZKANIA GRACZA:):)

Uważam że dość ważne jest podkreślenie że od czasów ps2(2001r.) wszystko kupuje za własne ciężko zarobione pieniądze, nie jest to "bo rodzice telewizor i konsole kupili:P"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje stanowisko jak zauważycie jest poprawne politycznie.

Ale trochę za ciemne zdjęcie :) tak to bardzo ładnie

i oczywiście obiecana szafa:P

jest rzeczywiście czym się pochwalić - ale te kółka w stoliku mnie zabijają (jednak wolę coś stabilniejszego) no i te cake z CD lub DVD psują całą atmosferę "oryginalności: ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na usprawiedliwienie caka mogę napisać tylko że lubię bbbbbbbbbbbbbardzo niszową muzykę ze stanów, jap. dlatego też zgrywam ją na płytki ponieważ nie ma możliwości kupowania oryginalnych w naszym kraju... co bardziej znane jednak mam oryginalne nad grami widoczne na jednym ze zdjęć:) a jeżeli chodzi o kółka wole tą alternatywę ponieważ jak coś by się stało z kablami albo doszło coś nowego bez problemu mogę odsunąć stolik i podłączyć a uwierzcie jest on stabilny (ma zabezpieczenia na kółkach:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś zainteresowany to pisz na PW mi się kurzą i pewnie je wywalę za chwilę a może komuś sprawią radość - stan idealny ... Pozdr

Kiedyś mi miałeś wysłać... ehkmm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi miałeś wysłać... ehkmm ;)

Do dziś czekam na adres ;) Zaadresowałbym na:

The Storm Crusher

Warszawa

Ale jak listonosz ma X'boxa to Cie nie odszuka ;) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×