Skocz do zawartości
Gość Buson

Player room

Rekomendowane odpowiedzi

Obraz na podłodze , bo mieszkanko niestety wynajmuje a właściciel nie życzył sobe dziur w ścianach ehh , do tego lekki bałagan ale jest 01.01.2010 rano więc wybaczcie (:

post-18610-1262347753,1175_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiają mnie użytkownicy którzy prezentują swoje pokoje i nie kwapią się o stworzenie choćby pozornego porządku wokół fotografowanego stolika/półki/biurka etc. Są tu naprawde ciekawe player roomy, jednak panujacy w niektórych "chlew" odstrasza zamiast wzbudzać zachwyt oglądających ...

Edytowane przez Tomo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda już raz wrzucałem fotkę i nie wiele od tamtej pory się zmieniło. Do kolekcji doszło kilka gier i psp go :) Zdjęcie robione przy słabym świetle i tel. kom.

ebf61909454e2410med.jpg

Edytowane przez Bejnar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Bejnar ogromne klapsy* widoczna MOC minimalizmu :) wszędobylski ład i porządek - kabelki fajnie pochowane :) Na pewno miło się gra w takim pokoju :) Pozdrawiam ....

* klapsy = BRAWA :) :laugh: :tongue: :biggrin: :teehee: :rolleyes: :thumbsup:

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniać pod względem pedantyczności

No dobra - wiem że kable trzeba schować - na dole ponadto widać kabel który idzie do laptopa - no i brak 2 pada (leży przy laptopie)

room1i.th.jpg

No i miejsce 2 wypoczynku :) za ścianą - właśnie mam posprzątać   :whistling:

room2b.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stachna01 wszytko fajnie :) polecam wyprawę do LeroyMarlin albo Castoramy - na dziale z kablami elektrycznymi dostaniesz fajne takie "sprężynkowo-ślimakowe" maskownice do kabli :) Przynajmniej będzie jedna fajna wiążka a nie kilkanaście luźnych przewodów :)

Są w różnych kolorach dostępne :) Co do sprzęcicha to fajnie wszystko - zwłaszcza ten ONKYO mnie zainteresował bo też świeżo nabyłem ampli tej firmy. Jaki to model u Ciebie ??

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się utrzymywać permanentny ład i porządek ... Zastanawiają mnie więc użytkownicy którzy prezentują swoje pokoje i nie kwapią się o stworzenie choćby pozornego porządku wokół fotografowanego stolika/półki/biurka etc. Są tu naprawde ciekawe player roomy, jednak panujacy w niektórych "chlew" odstrasza zamiast wzbudzać zachwyt oglądających ...

Niektórym to nie przeszkadza. Jeszczy inni uważają się za hardkorowców. Z kolei inni w największym bałaganie mogą odnaleźc to czego chcą, w 2 sekundy.

Mi sie po prostu nie chce :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzęcicha to fajnie wszystko - zwłaszcza ten ONKYO mnie zainteresował bo też świeżo nabyłem ampli tej firmy. Jaki to model u Ciebie ??

HTR-518 + DV-SP405 już jakiś czas mam - bardzo dobrze się sprawuje - dzwięk dość ładny - mi się podoba - wybierałem spośród Sony Yamahy Pioneera - i to najbardziej mi podeszło - chociaż słuchu nie mam idealnego - a na nich ubuntubox - to samo co DM500 - szkoda że nie HDMI - ale powoli szukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w styczniu zakupiłem ONKYO TX-SR 577 - fajnie bo ma 4 input HDMI i wszystko mi obsłuży - teraz zamówiłem sobie jeszcze DVD onkyo 406 model - też z HDMI - szkoda mi męczyć PS3 do oglądania DVD'ików i słuchania AUDIO płytek ... a zamówione DVD onkyo ma Div'X z txt więc wszystko mi się rozwiąże :)

Kupa oszczędzania kasy i wreszcie zadowalający efekt :) choć myślę że pewnie i tak coś mi nie spasuje i będe zmieniał za chwilę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby się nie okazało że masz HDMI sru czy tam PASS THRU tak jak ja u siebie w Soniaku. Mam dwa wejścia HDMI i amplituner robi tylko za switcha. Po podłączeniu HDMI okazało się że ampli nie dekoduje dźwięku i przesyła tylko głos na głośniki w tv :D musiałem dokupić kabel optyczny do pleja i coaxialny do DVD. Z tego co piszą po forach to większość ampli z niższej półki cenowej tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie zrobiłem ten sam błąd ale dopytałem w sklepie - model 577 dekoduje dźwięk z sygnału HDMI - nie muszę nic dokupywać - wszystko leci w jednym kablu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie pochwalę :) - fotke wrzuce wieczorkiem

do dyspozycji : Lg 37" + kombajn Harman Kardon z zestawem Cinema od JBL'a + fotel z Ikei :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update pokoju zmiana mebli schowanie kabli od tv pod tynkiem oraz ukrycie kabli od tylnych głośników w listwach.

W końcu jest czysto :huh:

Ps. Nie zwracajcie uwagi na gazetę spróbować przecież można :lol:

dscn1454ar.th.jpg

dscn1459s.th.jpg

dscn1451v.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - kable puszczałeś bezpośrednio pod tynkiem, tak, że teraz nie można ich ruszyć, czy jakiś tunel robiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod tynkiem jest korytko wiec w razie czego można wyjąć lub dołożyć jakieś przewody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update pokoju [;

imag0010b.th.jpgimag0007w.th.jpgimag0009ty.th.jpg

W spojlerze, jest mój pokój przed modernizacją :laugh:

Dla tych co narzekają na TV, inni mają gorzej :D

imag0002t.jpg

PS. Dzięki kremulek za pomoc w doborze monitora(Benq G2420HDB) :blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to i ja pocisnę swoją fotkę. Nie jest to Player Room jako taki, a raczej Player Room Accessory, ale z czasem stanie się ozdobą mojego wymodelowanego pokoju gracza.

Póki ten jest w fazie 'developingu' to chcę pochwalić się tylko tą oto płytką z ponętnym logo PS - 'kafelka' z czystego marmuru, ważącą niecałe 3kg i na e-bayu do znalezienia w dziale 'Art'. Co nie dziwi, bo jest to piękne dzieło sztuki. Potrzebuję tylko kolejnych 120 i WC mam załatwione ;)

dsc01895ic.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42 cale SONY BRAVIA komputer podlaczony jak narazie :D

dsc02554.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pochwale się i ja, jak wygląda u mnie po remonciku, jeszcze tylko mebelki przydałoby się wymienić, ale wszystko w swoim czasie :)

post-5374-12695072252442_thumb.jpg

http://img143.imageshack.us/i/20100322181.jpg/

post-5374-12695072388543_thumb.jpg

http://img149.imageshack.us/i/20100322175.jpg/

post-5374-12695072683209_thumb.jpg

http://img707.imageshack.us/i/20100322174.jpg/

P.S. Sorki ale nie wiedziałem jak ukryć linki pod miniaturkami :P

Edytowane przez Longer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP ładnie, ładnie :) masz nawet jasno w pokoju :D

Moje bardzo nieaktualne :

IMG_7503.jpg

Mniej nieaktualne ;) :

Zdjcie013.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Longer85 szacun za ład i porządek, bardzo mi się podoba stanowisko bo lubię jak jest ładnie i schludnie co zresztą potwierdza mój player room kilka wypowiedzi wcześniej ...

NarutoPL wszystko Ok ale troche kijowe foty wrzuciłeś, poza tym jak robisz foty biurka to byś sprzątnął chociaż :) miska po zupie rulezzzz :yucky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Tomo, na codzień mam delikatny bajzel ale przynajmniej raz w tygodniu robie generalny porządek :D Twój pokoik elegancki wszystko ładnie poukładane tak jak powinno być :)

Kalimdor u Ciebie też fajnie i jasno na 2 fotce :D no i porządeczek oczywiście :D

Edytowane przez Longer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×