Skocz do zawartości
Gość Buson

Player room

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie zastanawiam co siedzi w glowie tego typa zeby takie cos pokazywac - no chyba ze masochista i lubi byc jechany.masochizm i tupet.

pokazal to co ma,co w tym zlego? nie kazdy jest dorosly i zarabia, ja mam 30lat, zone, corke i zarabiam znacznie powyzej sredniej krajowej ale wiem jak to bylo kiedys. Ciezko bylo, nie mialem bagatych rodzicow a wszystko co dostalem bardzo cenilem i szanowalem. Poprostu nie ktorzy sa zbyt rozpieszczeni albo za duzo zarabiaja i wydaje sie im ze sa panami. Brawa dla goscia co wstawil te fotki,jak dla mnie klimatowy kacik, prawdziwy game room

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokazal to co ma,co w tym zlego? nie kazdy jest dorosly i zarabia, ja mam 30lat, zone, corke i zarabiam znacznie powyzej sredniej krajowej ale wiem jak to bylo kiedys. Ciezko bylo, nie mialem bagatych rodzicow a wszystko co dostalem bardzo cenilem i szanowalem. Poprostu nie ktorzy sa zbyt rozpieszczeni albo za duzo zarabiaja i wydaje sie im ze sa panami. Brawa dla goscia co wstawil te fotki,jak dla mnie klimatowy kacik, prawdziwy game room

Zaczęliście trochę przesadzać, no i trochę wychwalać... "prawdziwy game room" -> tak na prawdę to granie w takim pokoju nie sprawiało by mi przyjemności, jedynie bólu karku.

Player room czy tam game room kojarzy mi się bardziej z wygodnym kącikiem, gdzie można sie zrelaksowac. Jeżeli jemu sprawia to przyjemność, to nie ma co narzekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalił się tym co ma, a skoro to pokazał na forum to jest z tego w jakimś sensie dumny. Pomimo faktu, że sam wydarł z własnego pokoju łacha i jest poniżej wieku tego forum. :P

Nie wszystkich stać na odjechane meble z dębu i firanki za 2000 zł. Jeśli Tobie się to nie podoba to nie komentuj, tylko wrzuć fotkę swojego 'odpicowanego pokoju' i zobaczymy, czy spodobają Ci się komentarze szyderców pod nim, zarzucając Ci tupet (tupecik?), masochizm i gangrenę dekoracyjną. <_<

nie jestem typem ktory pokazuje jak mieszka w sieci.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem typem ktory pokazuje jak mieszka w sieci.

i cale szczescie i tak za duzo troli a zeby jeszcze pokazywali jak mieszkaja to ja dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że jak na mnie najedziecie to się potnę ? :D , Pokój mam większy dałem tylko "kąt" , pokój mam 4m x 2m , tak cwaniakujecie a cały pokój zrobiłem sobie sam , wycinałem biurko robiłem projekty itd. niedługo chcę trochę pozmieniać .

Edytowane przez Kubos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8m2 spoko wystarczy ;) Ja nie mam nic do twojego pokoju, ale trochę nie za ciekawie masz poukładane meble/kanapę, mi osobiście źle gra się gdy mam oczy na wysokości dolnej ramy TV, a co dopiero metr nad :) Pozmieniaj trochę i wtedy wrzuć zdjęcia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja uwazam ze twoj pokoj jest bardzo fajny.

Nie mowie tu o ustawieniu tv czy malej powierzchni ale o sam fakt. Sprawia wrazenie surowego pokoju typu wejdz graj wyjdz i tak powinno byc. Szydzicie z niego i chwalicie sie jakich to wy stylowych roomow nie macie a u wiekszosci z was wejsc z czipsami pewnie nie mozna/rodzice nie pozwola bo sie syf zrob. Pokoj ma byc do grania nie do wygladania. Smiac sie z kogos kto ma "gorszy pokoj" to jak smiac sie z kogos bo slucha "chujowej muzyki" czyli dziecinada

to tyle. Mozecie mnie jechac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że jak na mnie najedziecie to się potnę ? :D , Pokój mam większy dałem tylko "kąt" , pokój mam 4m x 2m , tak cwaniakujecie a cały pokój zrobiłem sobie sam , wycinałem biurko robiłem projekty itd. niedługo chcę trochę pozmieniać .

No to szacun, ale nie wygląda to za ciekawe ;s

Nikt tu na Ciebie nie najeżdża, tylko pisze własne opinie. Dodałeś zdjęcie do takiego tematu gdzie się krytykuje pokoje.

Myślicie że jak na mnie najedziecie to się potnę ? :D , Pokój mam większy dałem tylko "kąt" , pokój mam 4m x 2m , tak cwaniakujecie a cały pokój zrobiłem sobie sam , wycinałem biurko robiłem projekty itd. niedługo chcę trochę pozmieniać .

No to szacun, ale nie wygląda to za ciekawe ;s

Nikt tu na Ciebie nie najeżdża, tylko pisze własne opinie. Dodałeś zdjęcie do takiego tematu gdzie się krytykuje pokoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

dsc04237k.jpg

(...)

:blink: ekhmmm Masz niepochowane kable :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodaje zdjecia:

Telewizor: 50'' 1920 x 1080 (Full HD), 600Hz, 1000000:1

picture001vh.jpg

Ladowanie: Dok 4gamers na 2 Pad`y

picture002usf.jpg

Gry:

  1. InFAMOUS
  2. God Of War III
  3. DEADRISING 2
  4. Need For Speed Carbon
  5. Need For Speed Undercover
  6. Little Big Planet / Moge share
  7. Burnout Paradise ULTIMATE / Moge share
  8. JUST CAUSE 2
  9. Tomb Raider Underworld
  10. Blur
  11. Fuel
  12. Tekken 6
  13. Resistance 2

picture003ju.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat kupilem w GameZone [ UK ]. Nie wiem gdize mozna to w PL dostac [ Pewnie w jakims sklepie z Akcesoriami ] + do tego przychodzi 1,5m kabel podwojny ladujacy.

Za nie cale 50zl moge podeslac z UK taki dok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwale moim centrum rozrywki, które będzie ukończone (niestety) dopiero w przyszłym roku bo jakiś miesiąc temu kupiłem nowego kompa do pracy.

Ale teraz i tak nie jest źle. Pokój przejdzie remont, nowe meble, sprzęt audio pod konsole i będę w niebie:)

p1070801.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

PS3 250 gb (kupiona w marcu po sprzedaniu gier na X'a)

-Uncharted 2

-BC2

-Little Big Planet

-Heavy Rain

-Fifa 11

p1070803.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Xbox360 Premium 60gb (została praktycznie tylko do grania z kumplami w fife)

p1070802w.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

TV : LG Full HD 32'

Monitor: LG Full HD 23'

p1070804.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1070808l.th.jpg

p1070805b.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez ID okonio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10/10 za szalik Lecha ;] a wracajac do tematu to spoko pokoik ;]

zgadzam sie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój skromny graczowy room rofl.gif

DSC04239.JPG

dsc04237k.jpg

Reflect, mam do Ciebie prośbę , na początku tematu dodałeś 2 fotki swojego zayebistego pokoju :D, i niedługo w moim pokoju zbliża się remont , i w związku z tym prosiłbym Cię o wysłanie kilku innych fot ;D

UP@ mam 14lat i pokój w 90% ( nie tapetowałem :D) robiłem ja więc , myślę że wyszło dobrze :D

Wszystko spoko, ale w wieku dorastania nie powinieneś długotrwale obciążać kręgosłupa patrząc w górę. Za kilka lat czekają Cię bóle w okolicach karku, już nie wspominając o deformacji pleców. Każdy specjalista od ergonomii miejsca pracy powie Tobie, że górna krawędź ekranu musi być na wysokości oczu by uniknąć kontuzji. Patrzenie na monitor/TV nie może męczyć, więc specjaliści określili dokładnie kąt pod jakim powinniśmy oglądać obraz, a także odległość od obrazu i optymalną pozycję siedzenia. Proponuję byś zawiesił ten telewizor o wiele niżej, dla własnego zdrowia i komfortu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Emir

Jaka estetyka i porządek, ile cali TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Emir

Jaka estetyka i porządek, ile cali TV?

Staram się ;) , 46"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emir mam pytanie jak u ciebie dziala ta N-ka dekoder bo mam zamiar zamówic czarny bo narazie mam biały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emir zadowolony jesteś z TV?

Wcześniej miałem LG 42" cale i nie polecam - obraz tragedia, zaraz po zakończeniu gwarancji zaczął śnieżyć.

Sony już mam 2 lata i nie żałuje żadnej złotówki na niego wydanej.

Emir mam pytanie jak u ciebie dziala ta N-ka dekoder bo mam zamiar zamówic czarny bo narazie mam biały.

Powiedzmy, że działa nie najgorzej, większych problemów z nim nie ma, ale czasem potrafi się zawiesić i trzeba go z prądu wyłączyć na parę minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cotygodniowe wycieranie z kurzu wszystkich akcesoriów ;) :whistling:

53536427.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem LG 42" cale i nie polecam - obraz tragedia, zaraz po zakończeniu gwarancji zaczął śnieżyć.

Sony już mam 2 lata i nie żałuje żadnej złotówki na niego wydanej.

Powiedzmy, że działa nie najgorzej, większych problemów z nim nie ma, ale czasem potrafi się zawiesić i trzeba go z prądu wyłączyć na parę minut.

aha ok dzieki, własnie mam LG 42cale scarlet z takim kółkiem i nie jest zle, obraz zajebisty. laugh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×