Skocz do zawartości
Gość Buson

Player room

Rekomendowane odpowiedzi

No te naklejki to niewypał , odnoszę wrażenie,że ludzie co ich nie odklejają chcą się pochwalić jakie to ich TV ma funkcje ,wtyki, itp :D To jest potrzebne w sklepie ,nie w domu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nakjelji chetnie bym odklejil ale ojciec nie zezwala bo mowi ze gwarancje straci a ja mowie ze nie.. ale nie da sie go przekonac, no kolo telewizora jest tak jagby egipt a z drugiej strony czego nie widac sa chiny czyli takie tam porcelana itp bo bylem to z rodzicami przywiozlem, co do konsoli miala ona stac w miejscu ps2 ale jak sie dowiedzialem nie ma tam wentylacji powietrza i by ps3 sie zagrzal wiec poszedlem do meblowego i kupilem stoliczek pod konsole i teraz nawet sie komponuje ;0 i przy oknie gdzie jest duzo swiezego powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój pokój. Brakuje tylko kina domowego, szykuję się również do zakupu XBOXa 360, ale to może przed świętami (nie krzycz SouL:)) Oczywiście to tylko połowa mojego pokoju, jeszcze mam parę szaf, szafek itd. Do tego komp, ale jest on w naprawie od 3 miesięcy :P

Oto link do zdjęć :)

POPRAWIONY LINK! Dzięki stachna.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój player room

pokój stworzony z myślą o graniu

przy okazji w nim śpie :)post-16741-060823800 1281251389_thumb.jp

mały telewizor 40''

teraz żałuje że nie kupiłem 46''

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój player room

pokój stworzony z myślą o graniu

przy okazji w nim śpie :)post-16741-060823800 1281251389_thumb.jp

mały telewizor 40''

teraz żałuje że nie kupiłem 46''

całkiem schludnie :) a co do rozmiarów to wczoraj wymieniłem 32 lcd na plasme 42 i oko mi wypada jak siedze :biggrin: musze wyro rozkładać żeby sie dało normalnie grać i filmy oglądać :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję ,że ps,a wystawiłeś na podłogę tylko do zdjęć ,a normalnie trzymasz go na tych półkach pod TV :D ? Bo jeszcze kiedyś przypadkiem ktoś lub coś nań nadepnie i co wtedy ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie grając stoi na ziemi żeby była lepsza cyrkulacja powietrza:) a jak już ostygnie to stawiam na półkę, więc konsola leżąc na ziemi jest pod moim stałym nadzorem;) Jedyne czego mi tu brakuje to stałe łącze bo korzystam z internetu mobilnego ;/ Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: małe zmiany następują....

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mój tymczasowy HC room prezentuje sie tak

Sharp Aquos 32", 2x Dualshock 3, Logitech g25 (kupiłem 3 dni temu za równoartość ok 100 zł (20f) I o dziwo wszystko działa xD jak nówka)

dsc00386xb.jpg

Czarnulka 250gb slim

dsc00387f.jpg

+ gierki/filmy

dsc00388ux.jpg

W drodzeleci juz LBP GOTY, Batman AA, Uncharted 2, Dirt, Bioschock2, Haze i ratchet qfb. A juz niedługo zasypia nas kolejne świetne tytuły. Trzeba juz odkładać kaske . Po przeprowadzce jak juz wszystko poustawiam to dodam aktualny stan.

3majta sie hardcoreowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caligator, gdzie można zakupić taki fachowy stojak na kierke? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pokażę swojego Player Roomu bo małżonka zaśmieciła go swoim GG (Girl Graty). Ale mogę się pochwalić najnowszym zabytkiem. Słitaśny Oficjalny Sackboy. Premiera tego drania była raptem 3 dni temu ;)

Wymiary to 32 cm wzrostu i wyszyty z solidnego materiału. Coś a'la "babcia wydziargała na drutach bo jej się nudziło". Epic stuff. :P

dsc00428s.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pokażę swojego Player Roomu bo małżonka zaśmieciła go swoim GG (Girl Graty). Ale mogę się pochwalić najnowszym zabytkiem. Słitaśny Oficjalny Sackboy. Premiera tego drania była raptem 3 dni temu ;)

Wymiary to 32 cm wzrostu i wyszyty z solidnego materiału. Coś a'la "babcia wydziargała na drutach bo jej się nudziło". Epic stuff. :P

dsc00428s.th.jpg

Aaa, jaki słodziak!!! Świetnie zrobiony! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto i moj skromny przybytek

PS3 Slim, Samsung P2470HD oraz Thinkpad t61p

imag0008e.th.jpg

imag0011j.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój skromny graczowy room rofl.gif

DSC04239.JPG

dsc04237k.jpg

Reflect, mam do Ciebie prośbę , na początku tematu dodałeś 2 fotki swojego zayebistego pokoju :D, i niedługo w moim pokoju zbliża się remont , i w związku z tym prosiłbym Cię o wysłanie kilku innych fot ;D

UP@ mam 14lat i pokój w 90% ( nie tapetowałem :D) robiłem ja więc , myślę że wyszło dobrze :D

Edytowane przez Kubos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV jest zdecydowanie za wysoko, bo dla idealnego odbioru środek obrazu powinien znajdować się na wysokości oczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 lat... niestety to forum jest od lat 21 ale moderatorzy i tak mają to chyba gdzieś:]

ciekawe jakie kąty widzenia ma ten TV bo patrząc do góry pewnie nie jest zbyt wesoło... ale i tak gratuluje za tv lcd i ps3 w wieku 14 lat...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój skromny graczowy room rofl.gif

DSC04239.JPG

dsc04237k.jpg

Reflect, mam do Ciebie prośbę , na początku tematu dodałeś 2 fotki swojego zayebistego pokoju :D, i niedługo w moim pokoju zbliża się remont , i w związku z tym prosiłbym Cię o wysłanie kilku innych fot ;D

UP@ mam 14lat i pokój w 90% ( nie tapetowałem :D) robiłem ja więc , myślę że wyszło dobrze :D

istna cela

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam co siedzi w glowie tego typa zeby takie cos pokazywac - no chyba ze masochista i lubi byc jechany.masochizm i tupet.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam co siedzi w glowie tego typa zeby takie cos pokazywac - no chyba ze masochista i lubi byc jechany.masochizm i tupet.

Pochwalił się tym co ma, a skoro to pokazał na forum to jest z tego w jakimś sensie dumny. Pomimo faktu, że sam wydarł z własnego pokoju łacha i jest poniżej wieku tego forum. :P

Nie wszystkich stać na odjechane meble z dębu i firanki za 2000 zł. Jeśli Tobie się to nie podoba to nie komentuj, tylko wrzuć fotkę swojego 'odpicowanego pokoju' i zobaczymy, czy spodobają Ci się komentarze szyderców pod nim, zarzucając Ci tupet (tupecik?), masochizm i gangrenę dekoracyjną. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×