Skocz do zawartości
Emir

NBA2K9

Rekomendowane odpowiedzi

siema, teraz zaczelem studiowac demo i raczej sobie kupie pelno wersje, wiece jak zrobic wsad? to robil sam rzut i nie zabardzo wychodzi

Wsad robisz przytrzymujac R2 (sprint) + wychylenie prawego grzybka w odpowiednia strone (ma to wplyw na rodzaj wsadu np. odchylenie do tylu-przeciwna strona do ksoza zapakuje od tylu lub zrobic cos ekstra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema . Mam NBA2K9 i chciał bym pograć z kimś przez internet . Jest ktoś chętny na starcie ? Mój login na PS3 to Alan9714 więc jak coś to piszcie zaproszenia do znajomych to przyjmę i jakoś się ugadamy na meczyk :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema . Mam NBA2K9 i chciał bym pograć z kimś przez internet . Jest ktoś chętny na starcie ? Mój login na PS3 to Alan9714 więc jak coś to piszcie zaproszenia do znajomych to przyjmę i jakoś się ugadamy na meczyk :P

odpaliłem ostatnio... ale nie przesiąde się z 2k10... masz może dyszke??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpaliłem ostatnio... ale nie przesiąde się z 2k10... masz może dyszke??

Nie mam :P Ale w najbliższym czasie właśnie myślę o kupnie :P Ale wogóle już nie grasz w 2K9 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam takie pytanie, dostałem grę 2k9 i czy jest może w sieci patch z aktualnymi składami z 2k10, który pasowałby do 2k9???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam takie pytanie, dostałem grę 2k9 i czy jest może w sieci patch z aktualnymi składami z 2k10, który pasowałby do 2k9???

Chyba nie ma . Gortat już dawno gra w Orlando , a skład mi się nie uaktualnił ale jak grałem przez internet z kimś to on grał Orlando i miał Gortata ale nie wiem jak to zrobił może trzeba samemu poszukać i zainstalować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zmienić w karierze ilość meczy w sezonie? Czy muszę grać 82 spotkania w każdym sezonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem i straciłem nadzieje. zaczałem ostatnio grac w nba 2k9, i chciałem zaktualizować składy. przez sieć juz sie nei da bo zablokowali, ale są ludzie którzy sami je robiąi własnie wpadł mi w rece takowy plik,a raczej pliki.zeby konsola je widziała tzreba zrobić folder PS3/SAVEDATA/BLES(ciąg cyferek)-ROS-1-(ciąg cyferek) dostałem rostery , gdzie osattni folder zaczyna sie od nazwy BLUS, konsola go widzi,ale kopiując plik ze składami na dysk,konsola nie kopiuje go do folderu nalezącego do gry , tylko tworzy nowy folder, tak samo nazwany NBA 2K9, w którym znajdują sie nowe składy - wchodząc do gry, wybierając LOAD , gra nie widzi drugiego folderu z nowymi składami. dobra pomyslałem. nie mam pojecia jak zrobić i co zeby gra widziała przekopiowane nowe składy, i zeby konsola nie tworzyła nowego folderu (duplikatu), tylko kopiowała pliki odrazu do folderu nalezącego do gry... licze na podpowiedz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×