Skocz do zawartości
Emir

NBA2K9

Rekomendowane odpowiedzi

Napisze, tylko, że testowałem obie gry w pełnych wersjach i naprawdę jest na co czekać ze strony 2K9. Szkoda tylko, że nie ma M.Jordana i nie podobał mi się konkurs Dunków, tj. nie mogłem zrozumieć co ja miałem tam zrobić, ale gra naprawdę warta świeczki. Sam kupuję pierwszą grę w życiu traktującą o koszykówce ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko, że nie ma M.Jordana(...)

No cóż. Może to dlatego, że zakończył karierę kilka sezonów temu?

Poza tym, jego nigdy nie było w NBA. Miał kiedyś swoją grę, dawnooooo temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No cóż. Może to dlatego, że zakończył karierę kilka sezonów temu?

Poza tym, jego nigdy nie było w NBA. Miał kiedyś swoją grę, dawnooooo temu.

Serio? Ja myślałem, że dopiero go w drafcie wybiorą   

Szukałem po każdym zespole All Stars i niestety nic nie znalazłem. Ale jest Chamberlain  I to wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz gierke. Rozegralem kilka krutkich meczow i mimo, ze sporo gralem w 2k8 to w 2k9 gra sie troseczke inaczej. Grafika jest znacznie lepsza no i ta publicznosc! Rzuty wolne chyba jednak lepsze, ale przyzwyczailem sie do starej metody. Nie wiem jak wam, ale mi sie momentami troseczke tnie. Nie w samym gameplayu, ale podczas kamerki z gory kiedy widac cala hale i wszytko niemalze sie rusza. Niby nic, ale jednak... Super loader!!! Nic tylko grac! Majstersztyk!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no konsole dzisiaj naprawilem nowy dysk 250 gb ^^ trzeba demko sciagnac bo 2k8 bardzo mi sie podobalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam juz gierke. Rozegralem kilka krutkich meczow i mimo, ze sporo gralem w 2k8 to w 2k9 gra sie troseczke inaczej. Grafika jest znacznie lepsza no i ta publicznosc! Rzuty wolne chyba jednak lepsze, ale przyzwyczailem sie do starej metody. Nie wiem jak wam, ale mi sie momentami troseczke tnie. Nie w samym gameplayu, ale podczas kamerki z gory kiedy widac cala hale i wszytko niemalze sie rusza. Niby nic, ale jednak... Super loader!!! Nic tylko grac! Majstersztyk!

Nie moge sie doczekać do poniedziałku kiedy ta gra do mnie trafi. Jest to według mnie najlepsza seria gier sportowych w jakie grałem. żadna cześć serii 2K w tym starsze szęsci na PS2 nie zawiodła mnie. Tak krytykowana przez wielu część 2K8 miała co prawda ciut gorszą grafikę od edycji 2k7 ale poprawiono wiele błędów poprzedniczki.

Ta część jest niesamowita, podciągnięto oprawę graficzną, kibice wyglądają fenomenalnie, utrudniono w końcu lead pass którym zbyt łatwo zdobywało sie kosze, facjaty i modele zawodnikow wkońcu wyglądają tak ja powinny (nie to co iverson wyglądający jak kartofel w NBA 2K8), genialna animacja i gameplay, mam tylko nadzieje że demo było ustawione na easy bo kosze padały zbyt często niemal po kazdej akcji, post play powinno zostać utrudnione no i dobrze by było gdyby poprawili bugi które podobno wystepują, na oficjalnym forum 2K ludzie piszą że gra często sie wiesza, szczególnie online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę odp mi na pytanie... Mam NBA2K7 gram okazjonalnie z kumplem jak się spotykamy.. Czy jest sens kupowania 2k9?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę odp mi na pytanie... Mam NBA2K7 gram okazjonalnie z kumplem jak się spotykamy.. Czy jest sens kupowania 2k9?

jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę odp mi na pytanie... Mam NBA2K7 gram okazjonalnie z kumplem jak się spotykamy.. Czy jest sens kupowania 2k9?

jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh takie zdawkowe posty-powtarzam że w kosza jestem niedzielnym graczem gram co dwa trzy tygodnie. dużo jest zmian w porównaniu z7ka? bo w niej mnie draznia tylko nieaktualne składy i czasami kiepska animacja i detekcja kolizji ale to tez bardzo rzadko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh takie zdawkowe posty-powtarzam że w kosza jestem niedzielnym graczem gram co dwa trzy tygodnie. dużo jest zmian w porównaniu z7ka? bo w niej mnie draznia tylko nieaktualne składy i czasami kiepska animacja i detekcja kolizji ale to tez bardzo rzadko...

to jak chcesz. jak taka kwota nie jest jakos problemem to bierz. wkrecisz sie na pewno na czestsze granie. ja tez mam 2K7 (jedna z moich pierwszych gier) i zagrywalem sie niemilosiernie. 2K8 jakos sie nie skusilem ale teraz po tym demku biore musowo. nie wiem kiedy ja bede gral w to wszystko ale co tam. jestem graczem i hooy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jak chcesz. jak taka kwota nie jest jakos problemem to bierz. wkrecisz sie na pewno na czestsze granie. ja tez mam 2K7 (jedna z moich pierwszych gier) i zagrywalem sie niemilosiernie. 2K8 jakos sie nie skusilem ale teraz po tym demku biore musowo. nie wiem kiedy ja bede gral w to wszystko ale co tam. jestem graczem i hooy

thx za radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem swój egzemplarz ^^ Ściągam Update i Jazda ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam bo w sobotę będę miał nba 2k9 mam pytanie da się grać online? i czy można tam aktualizować składy bo słyszałem że na x360 się da tam są takie opcje jak aktualizacja roster itp a tutaj na ps3 się też da ???? proszę o szybkie odp pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest online a roster update'uje się przy każdym włączeniu gry (o ile jakieś transfery były )

Pozdro. !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tą grę przez neta się nie da grać masakra co chcę z kimś zagrać to się zamraża obraz i restart masakra muszę to badziewie sprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze swojej konsoli, ale jak wpadlem do kolegi to efekt "wgniecenia w fotel" zaliczylem od razu. Z racji, ze kumpel nie jest fanem NBA, dal mi nacieszyc sie tym cudem. Narazie ma tylko demo, wiec ta jedna kwarte po 4minuty gralem chyba ze 30razy. Mam jeszcze male pytanie, jak robic piwot(stoi, i rusza jedną nogą)??? Pamiętam, że na PS2 robi się to trzymając R1 i L1 i wtedy ruszamy lewym analogiem i on rusza tą nogą, a jak tak samo zrobi się na PS3 to on zaczyna kozłować. I dugie pytanko: jakim klawiszamy narzucamy na alley-oopy w meczu???

Dziekuje z gory

PS.JEŚLI ZŁY TEMAT TO PRZEPRASZAM I PROSZĘ O PRZENIESIENIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alley-oopa robiło się chyba L2 + podanie. Ale nie zawsze wychodzi. Najlepiej robić z kontry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jaka jest najlepsza (najbardziej realna) kombinacja game sliders ??? Najlepiej tak żeby odpowiadała poziomowi Hall of Fame.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a jaka jest najlepsza (najbardziej realna) kombinacja game sliders ??? Najlepiej tak żeby odpowiadała poziomowi Hall of Fame.

Pozdrawiam

siema nie wiem czy moge podac adres strony, ale przeciez nie jest to dla was konkurencja wiec podam musisz sie zalogowac http://www.operationsports.com/forums/nba-2k-sliders/

uwierz mi jest tego pelno :biggrin:

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie...

Dlaczego od jakiegoś czasu jestem nieklasyfikowanym graczem ( not ranked ) wcześniej bylo wszytsko ok. Teraz gram z kims przez net i nie wazne czy wygrywam czy przegrywam zawsze mam not ranked i nie sa mi dodawane zadne punkty. Jakiś czas temu było wszytsko normalnie :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie...

Dlaczego od jakiegoś czasu jestem nieklasyfikowanym graczem ( not ranked ) wcześniej bylo wszytsko ok. Teraz gram z kims przez net i nie wazne czy wygrywam czy przegrywam zawsze mam not ranked i nie sa mi dodawane zadne punkty. Jakiś czas temu było wszytsko normalnie :( 

Ja to samo mialem w NBA 2K8 bylem w pierwszej 20 na swiecie lecz nie gralem potem jakies 3 miesiace w ta gre w online no i kiedys postanowilem zagrac sobie meczyk online a tu zdziwiony moje statystyki zostaly zresetowane 0 zwyciestw 0 porazek itd to jest jakis absurd kompletna strata czasu 2K sports definitywnie musi cos z tym zdrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, teraz zaczelem studiowac demo i raczej sobie kupie pelno wersje, wiece jak zrobic wsad? to robil sam rzut i nie zabardzo wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×