Skocz do zawartości
Emir

Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Konami Digital Entertainment GmbH podała oficjalną informację na temat wersji demonstracyjnej PES2009. Demo ukaże się już za kilka dni, mianowicie 2 października i będzie dostępne na takie platformy jak:

* PLAYSTATION ® 3

* Xbox360

* PC

W wersji DEMO gracze będą mogli rozegrać pięciominutowe spotkanie w trybie meczu towarzyskiego, a do dyspozycji oddano takie oto zespoły:

* Manchester United

* Real Madryt

* FC Barcelona

* Liverpool

* Włochy

* Francja

Wersja demo to przedsmak tego, co czeka nas w połowie października. W oczekiwaniu na premierę pełnej wersji gry, będziemy mogli zobaczyć m.in jak wyglądają animacje, oprawa graficzna, fizyka czy AI komputerowego przeciwnika. Zobaczymy także krótkie filmy prezentujące nowe tryby gry jak Become a Legend oraz Legends.

Nie pozostaje nam nic, jak tylko cierpliwe czekać!

Przed sama premierą fify ciekawe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dali manu w sumie dobrze, ze tak sie dzieje, jakby co to zawsze mozna sprzedac fifke po dobrej cenie i kupic za to pesa, jezeli bedzie tego warty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lepiej późno niż wcale...

rofl,to samo chcialem teraz napisac;p

hm demko dzien przed planowana premiera fify XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak twierdzilem... zobaczymy co tam pesik pokaze i na pewno tym samym fify jeszcze nie kupuje... ciekawie PES robi moze im sie oplaci..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie Pes2009 zawita na półce. 2008 rzeczywiście zrobił kiepskie wrażenie ale mimo pierwotnej chęci wystawienia na allegro zostawiłem i nie żałuję. Zresztą zawsze byłem za PES, i nadal jestem, FIFIE mówię "NIE" (na szczęście moje towarzystwo tez).

Dla mnie wypas, ze dodali opcje "become the legend", tego mi brakowało dotychczas bo teraz męczę się wciąż tym samym LFC a rok juz 2030 (champions leauge).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy bedzie w demie mozliwosc rozegrania meczu na dwoch(player VS player)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę żadnych przeszkód, potrzebne będą tylko dwa pady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w czwartek. Ehh Czemu czwartek nie jest dzisiaj:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladnych pare lat gram juz w pesa, ale po tym co dzisiaj zobaczylem w fifie, lekko zwatpilem. ostatnia wersja z jaka mialem stycznosc to chyba 98 i roznica jest nieporownywalna, poprzeczka poszla niesamowicie do gory i jesli konami nie zaprezentuje niczego wiecej niz 2008 z poprawionymi bugami to moga pakowac zabawki i zwijac sie. pomijajac licencje (cala europe+meksyk), cotygodniowe uaktualnienia wszystkich skladow, pomijajac smaczki typu wyniki meczow ligi mistrzow na zywo na pasku informacyjnym, to sam gameplay poprostu powala na kolana, w koncu trzbea kreowac gre, grac pilka, stawarzac okazje, a nie wbiegac napastnikiem miedzy kolkowych obroncow i siac gola za golem. jeszcze 4h temu powatpiewalem w opinie o nowej fifie krazace po necie, ale teraz musze sie zgodzic. czwartkowe demo pesa musi pokazac przelom w grze, owszem to nie wersja finalna, ale roznice sa juz na tyle potezne, ze jesli demo bedzie na tym samym poziomie co opublikowane gamepleje, to ja nie widze opcji by wersja finalna zblizyla sie choc w polowie do poprzeczki ustanowionej przez fife. 

po co to pisze? bo dochodze powoli do zdania, ze pes stanal w miejscu z dobre 2-3 lata temu. a jak mowi przyslowie kto stoi w miejscu ten sie cofa.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak kupię PES'a. Nawet porównując fifę i ostatniego pes'a to grywalność nadal po stronie konami (moje zdanie). A swoją drogą jeśli chodzi o ów grywalność to dla mnie gdyby stanął na WE10 nie obraził bym sie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pokryty sniegiem

Napewno bedzie mozliwosc,w demo 2008 nie mozna bylo???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@pokryty sniegiem

Napewno bedzie mozliwosc,w demo 2008 nie mozna bylo???

tia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka Panowie...takie pytanko do adminow szloby zrobic jakas lige ps3site.pl w nowa odslone kopanej Konami?wszystki uzytkownikow,ktorzy by sie pisali na taka lige zapraszam do wpisywania sie,bo byc moze jak sie nas parunastu zbierze to cos uciulamy online:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze jedno czy wiecie cos na tm transferow?bo przegladajac wenb.com tam sa nieaktualne transfery!!!wiec co nie pooprawia tego do dnia premiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze nie przesadziles, bo sie napalilem nieziemsko Jeszcze te kilkanascie godzin i demo na PSN... ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nowy pes jest rzeczywiście taki dobry to może sie skusze i obok fify na półeczce będzie stała gra KONAMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde;/ Mialem dzis jechac po Fife ale... Jak poczytalem teraz te wasze newsy to mnie lekko mowiac przytkalo;) Poczekam do dema;) Jak mi sie spodoba to se kupie PES 2009 a jak nie to zakupie Fifke;) ;D Zobaczymy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat jego opinia bym sie nie sugerował, bo on nawet jakby Pes w tym roku był golfem, to i tak napisałby, że to najlepsza piłka nożna tez mam demo na kompa i jest to samo co rok temu tylko wolniej. animacje zawodników..lol, a po tym jak sie jarasz kiksami, odgwizdywaniem fauli bez piłki, zwodami, paradami bramkarzy to widac od razu, że nie grałeś w nową Fifie, tam jest wszystko to samo a nawet i wiecej i to w lepszym wydaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gameplaye obejrzałem i jakoś mnie jednak nie zachwyciły ;/ chyba jednak zostane przy fifie. Choć może jutrzejsze demo zmieni moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×