Skocz do zawartości
Emir

Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy bedzie jakies DEMO Pesa;)? Bo mam ochote se pograc:) a po 2 cos mi Fifka zaczeła do gustu podchodzic;) Wiec mocno sie zastanowie co kupic;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem oprócz nowych licencji, które się pojawią w PES 2009 to te z 2008 pozostaną w większym stopniu lub całowicie chyba, prawda (jedynie spekulacje ws. coniektórych klubów ligi hiszpańskiej) ? Orientuje się ktoś? Bo ja się nigdzie nie doczytałem więc chyba oczywiste jest to, że te co były w 2008 kluby to zostają nadal... Takie jak. np. Newcastle United, Tottenham, Bayern, Wisła Kraków itp...? Mam nadzieję. Ale no kurcze szkoda mi Chelsea, że nie będzie licencjonowana..... Mam nadzieję, że się dogadają z tą ligą hiszpańską i ostatecznie wszystko pozostanie jak w 2008...

Aha... jeszcze takie pytanko... bo jak wiemy, w 2008 było tak, że większość twarzy piłkarzy była taka sama... Strasznie mnie to irytowało. Np. w reprezentacji Polski, czy w klubie Wisła Kraków czy innych zagranicznych... To chyba też kwestia licencji... A czy wiadomo coś odnośnie tego irytującego elementu, czy w PES 2009 już będą twarze wszystkich piłkarzy..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha... jeszcze takie pytanko... bo jak wiemy, w 2008 było tak, że większość twarzy piłkarzy była taka sama... Strasznie mnie to irytowało. Np. w reprezentacji Polski, czy w klubie Wisła Kraków czy innych zagranicznych... To chyba też kwestia licencji... A czy wiadomo coś odnośnie tego irytującego elementu, czy w PES 2009 już będą twarze wszystkich piłkarzy..?

Nie, będzie tak jak w 2008. Oczywistym jest że panowie z Konami w dupie mają jakichś Żurawskich czy innych Brożków.

Zatem oprócz nowych licencji, które się pojawią w PES 2009 to te z 2008 pozostaną w większym stopniu lub całowicie chyba, prawda (jedynie spekulacje ws. coniektórych klubów ligi hiszpańskiej) ? Orientuje się ktoś? Bo ja się nigdzie nie doczytałem więc chyba oczywiste jest to, że te co były w 2008 kluby to zostają nadal... Takie jak. np. Newcastle United, Tottenham, Bayern, Wisła Kraków itp...? Mam nadzieję. Ale no kurcze szkoda mi Chelsea, że nie będzie licencjonowana..... Mam nadzieję, że się dogadają z tą ligą hiszpańską i ostatecznie wszystko pozostanie jak w 2008...

1. Nie będzie Tottenhamu ani Newcastle ! Z Ligi angielskiej na licencji będą TYLKO Man Utd i Liverpool.

2. Liga hiszpańska nie będzie na licencji ! Nie będzie loga ani nazwy i jedynie najlepsze kluby z tej ligi będą licencjonowane. Stawiam na Real, Barce, Villarreal, Valencie może Seville. Na nic więcej bym nie liczył.

3. Wisły Kraków na jakieś 95% nie będzie w nowym pesie. W każdym bądz razie nie było do dnia dzisiejszego o niej mowy i nie była wymianiana z klubach licencjonowanych więc raczej pewniak że się w nowym pesie nie znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. dla mnie osobiscie istotne jest granie a nie to czy gram brozkiem czy narozkiem... pozatym wiadomo kiedy wyjdzie demo na pss.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, będzie tak jak w 2008. Oczywistym jest że panowie z Konami w dupie mają jakichś Żurawskich czy innych Brożków.

1. Nie będzie Tottenhamu ani Newcastle ! Z Ligi angielskiej na licencji będą TYLKO Man Utd i Liverpool.

...

Skąd o tym wszystkim wiesz? Może Tottenham i Newcastle zostaną tak jak były w 2008, a po prostu dojdą te dwa nowe czyli Man Utd i Liverpool... Śmiem tak twierdzić, ponieważ nigdzie się nie spotkałem z informacjami na temat braku autentycznych twarzy (przynajmniej w takim samym stopniu jak to było w 2008, już nie twierdzę, że wszyscy piłkarze ) oraz wycofaniu Tottenhamu i Newcastle... a mianowicie spotkałem się z dopowiedzeniami, że pojawią się ponadto Man Utd i Liverpool... Może po prostu te nowe licencjonowane kluby dołączą do reszty..? A np. Wisła zostanie... wszystko możliwe... nie było żadnych zaprzeczających newsów również, więc... Nie twierdzę, że mówisz nie prawdę ponieważ to tylko moje subiektywne odczucia... i nie będę spokojny dopóki tej gierki nie odpalę Wtedy się wszystko okaże w 100%...

A co do klubów hiszpańskich... nie wiem czy to już tak przesądzone, że tylko niektóre kluby będą w pełni licencjonowane...

...jednak z dzisiejszych newsów możemy wywnioskować, że przynajmniej kilka czołowych zespołów (a może nawet wszystkie?) będzie posiadać oryginalne stroje oraz nazwiska zawodników.

Źródło: http://www.issonline.pl/news.php?cmd=pokaz&id=1221147792

Owszem, są to przypuszczenia autorów newsa ale z kapelusza podstaw do takich przypuszczeń by nie wzięli, prawda... Więc jest cień nadziei, że będzie cała liga hiszpańska licencjonowana jedynie bez oryginalnej nazwy...

Ponadto ciekawe, czy dołącza np. jakaś liga lub kluby oprócz tych co już wiemy oficjalnie oraz tych co były w 2008... Oczywiście licencjonowane..

Jestem ciekawy jak to będzie... Już nie mogę się doczekać października

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post, więc witam wszytskich.

Po obejrzeniu tych filmików z posta wyżej, złapałem lekką załamkę. Dlaczego ta piłka im się tak klei do nogi, a jak ją prowadzą i sobie delikatnie wypuszczają w biegu to zawsze na dokładnie taką sama odległość jak od linijki? No ale poczekam na dema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz 3 razy zadam to samo pytanie;) KIEDY WYJDZIE DEMO>?>?>!>? A co do filmików to kijowo, że za każdym razem piłka wypuszczana jest na tę samą odległość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh to ładna lipa;( Co Konami sie juz tak mocno boi EA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie boi,nie boi Przypomne tym wszystkim ktorzy narzekaja na serie iss/pes że chyba zapomnieli ile fajnych chwil spedzili z pilka od konami.Wierze żę najnowsza odsłona powroci do rozgrywki przynajmiej przypominajacej pes5 lub Winning Eleven 6 Final Evolution.Jesli tak nie bedzie to pozostanie mi stary dobry pes5.No ale przekonamy sie niedlugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie pes5 a nowa fifa spróbuj wiem wiem ze fifa to gowno, ale sprobuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://ps3.ign.com/dor/objects/14261714/pr...0-4-030493.html

http://ps3.ign.com/dor/objects/14261714/pr...0-3-030493.html

http://ps3.ign.com/dor/objects/14261714/pr...0-1-030493.html

http://ps3.ign.com/dor/objects/14261714/pr...0-2-030493.html

najnowsze filmiki prezentujace gameplay PESa 2009 jest to wersja gry bardzej zawansowana od tej z GC z komentarzem blisko fulla

co moge powiedziec wyglada obiecujaco choc nie moge przebolec tych animacji biegu podan strzalow itd naprawde zal.pl o grze obroncow tez zbut wiele sie nie dowiemy bo osoba grajaca to totalny noob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmiki te byly juz na poprzedniej stronie podane. Dla mnie nie ma w nich kompletnie nic obiecującego. W tym roku wybieram fife. Wyrok zapadl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co moge powiedziec wyglada obiecujaco choc nie moge przebolec tych animacji biegu podan strzalow itd naprawde zal.

to co Ci sie podobalo?

Wydaje mi sie ze nadal biega sie troche jakby po kwadracie, w pewnym momencie wydawalo sie ze wciaz jednym zawodnikiem przejsc polowe boiska, ale mimo to wydaje sie miec to cos, nieco szybszy od fifki, ale bardziej arkejdowy, w fifie ciezko sie zaraz po podaniu odwrocic z pilka, jezeli mamy za plecami przeciwnika, co bardzo spowalnia budowanie akcji, ogolnie jest wiecej mykow na rozbicie ataku, to drugie moze wydawac sie atrakcyjniejsze. Poki co to tylko wrazenie po wersji gry bardziej zaawansowanej od tej z GC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no...gameplaye bardzo mi się spodobały. Widać spowolnienie rozgrywki (piłkarze nie przebierają tak komicznie nogami), lepszą fizykę piłki i logiczną grę kompa. Gdyby jeszcze zawodnicy biegali w dowolnym kierunku, a nie w czterech głównych i jeden kierunek "pomiędzy"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może nie pes5 a nowa fifa spróbuj wiem wiem ze fifa to gowno, ale sprobuj

Hi,hi..ja nie powiedzialem ze gówno.Fifa zrobila bardzo duze postepy.Niby sciagneli od iss-ska sterowanie( to pisze bo wiekszosc zapomniala jek kiedys bylo) to mimo to jest calkiem ciekawa.Jest tylko jedna kwestia..pes ma to cos..cos co trudno wytlumaczyc Oczywiscie pisze tu o dobrych czesciach,ktorych nie bede juz wymienial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mi sie podoba a no to ze tempo gry jest wolniejsze cos ala pes 5 i nie bedzie juz tej kopaniny jak w ver 08 fakt pes wyglada arcadowo w stosunku do bardziej realistycznych animacji w fifie. Wystarzy mi ze pes 2009 bedzie chodzil plynnie to kupie w tym roku oprocz fify tez i pesa hehe bedzie w co grac ze znajomymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pes 2009 patrzac po gameplayu nie zachwyca mi niczym oprocz strzalow z pesa 5.Grafika slaba,animacje zalosne,podania zalosne :[ Ogolnie nie postarali sie wyglada jak by pes 2008 z gorsza grafika i animacjami.Jesli demo bedzie takie kiepskie Kupuje FIFE 09 , fifa mnie powala na lopatki jest cudna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest wlasnie wydawanie wedryktow z zerowa stycznoscia z tytułem.A ja wierze że sie mylisz.Fifa-okej ale nie ma tego czegoś co pes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ostatnio juz nie ma watpliwosci i zawodu, za to sa nadzieje. PES ma to pierwsze. Ale jak to mowisz - wyjdzie w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obie gierki sa dobre no ale konami samo sie pograzylo teraz EA wklada prace na rozgrywke bo juz lig i tak maja duzo. Jedyna nadzieja w tym ze pes bedzie mial cos nowego bo juz niechce mi sie grac man red. Teraz to fifa ma to cos co pes'owi troche zabraklo...czyli swietny gameplay niewspom,ne juz o grafice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie bardziej wolę PES od FIFY. PES ma w sobie to coś, ten feel, dzięki, któremu mogę ciągle grać i grać... Tutaj, nie wiem czemu, ale ze strzelonego gola cieszę się bardziej niż w FIFIE. Nie wiem czemu...tak jest i już.

Co mnie jednkak skłania nad myślą zakupu FIFY?

-licencje

-on-line

-grafika

-polska liga

btw. Może by tak założyć temat FIFA vs. PES ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jak bedzie wygladac ewentualnie jak wygladalo w zeszlym roku tryb grania onlilne?? Ciekawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem gameplaye i jestem niestety zawiedziony gra będzie pewnie taką samą qpą jak pes 2008 :/ Pes zamiast sie poprawiać z każdą edycją jak fifa to sie coraz bardziej stacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×