Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pamiętam jak w Australii 2009 jechał tempem po drugie zwycięstwo w karierze, ale " Paluszek" wszystko spartolił.

 

No i również o takie właśnie sytuacje mi chodzi :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert był dzisiaj gościem w radiu Gdańsk :)

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu fajnie widać w jakim stanie jest jego ręka  -->

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrą tą rękę masz Robert! Dawaj do Ferrari bo zespół upada, a tam potrzeba konkretnej głowy jak Twoja :D

Dobrze go zobaczyć co jakiś czas w dobrym stanie i humorze :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie jakby ta reka byla sztuczna, implant. W ogole jej nie zgina, nie rusza, palce sztywne.. nie wyglada to najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubika 5 po pierwszym dniu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak wypadnie ;)

zaraz Ty wypadniesz ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"Szczerze mówiąc nie dbam o naszą pozycję. Za wcześnie, aby patrzeć na wyniki. Tu chodzi o przetrwanie. Łatwo nadrobić czas, albo stracić koło. Naszym celem jest meta - powiedział Robert. Odniósł się też do wypadnięć innych kierowców:Wygląda na to, że nie tylko Kubica wypada z drogi - dodał Robert." :P

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee za stary na takie teksty jestem...

a na głupie gadki nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra końcówka w Hiszpani. Mesie inna liga, jak Red Bull w poprzednich sezonach. Tylko czekać na hejt na Hamiltona :)

 

A przy okazji odkryłem (w końcówce wyścigu), że mogę oglądać transmisję z BBC w HD na PS4  :yes:. Mam wykupione unblock-us (płatne DNSy, kosztują $5 za miesiąc) dzięki którym mogę oglądać amerykański Netflix. Okazuje się że działają też w UK i wszystkie transmisje na BBC działają mimo tego że jest pod nimi napisane że tylko dla użytkowników z UK. Wystarczy ściągnąć apkę BBC Sport z PS Store UK i tam są transmisje F1 live. Można wybrać normalną kamerę wyścigu, same onboardy, driver tracker (widok mapy toru z góry z pokazaną obecną lokalizacją każdego kierowcy) oraz live timing. Działa na PS4 i na ipadzie. Jeśli na PS3 jest apka BBC Sport to pewnie też. Wszystko w HD i z komentarzami profesjonalistów (m.in. David Coulthard)..

 

A ja głupi opłaciłem wczoraj kolejny miesiąc ipla żeby mieć Polsat Sport z komentarzem naszych speców, udawanym HD (tylko na kompie, na ipadzie tylko nędzne SD) i musiałem długi kabel HDMI puszczać żeby do TV kompa podpiąć... Never again!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja odwrotnie. Dziś oglądałem na polsacie u teściów, a zwykle na sky f1. Komentarz załamka, nikt nic nie wie, wszystko na spontanie. Borowczyk się widzę dalej nie wyleczył i urządza teorie spiskowe na antenie.

 

A wyścig całkiem niezły. Maldonado dalej w formie :biggrin:, pozytywnie Vettel, który dziś ostro dawał (zwłaszcza te manewry po zewnętrznej, ładnie ładnie) i oczywiście meśki. Rosberg musi mieć coraz większego gula, w końcu PR'owa bajerka pęknie i prawdę mówiąc tylko na to czekam, bo to może być jedyna atrakcja sezonu. W Hiszpanii coś się miało przetasować, a tak na prawdę nic się nie zmieniło. Dalej najwięcej emocji zapewnia ściganie się teammates, bo poziom wyżej ciężko skoczyć.

 

Na koniec Borowczyk powiedział, że w Monako będzie bardzo niespodziewanie. Myślę, że wręcz odwrotnie, niespodzianek nie będzie.

Edytowane przez lalek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(zwłaszcza te manewry po zewnętrznej, ładnie ładnie)

któryś expert na Polsacie uznał że to było nieprofesjonalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tia, mhm...może frytki do tego?

Bez Kubicy to Formułą 1 w Polsce interesuje się garstka pasjonatów.

Cała reszta sezonowców stwierdziła, że Kubica nie potrafi jeździć, a w WRC się tylko rozwala...

Więc o czym tu mowa w ogóle...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie o to chodzi :)

 

W Polsce tor za mniej niż 100 baniek?

 

Buhahahahahhahahahaha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodziło o "wpisowe" dla Berniego, żeby w ogóle dał zgodę na F1 w PL ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berni to pikuś, armia łapczywych urzędasów które muszą zeżrec swoje z koryta to jest minimum 300-400 baniek, nie wspominając o fuszerce i odszkodowaniach :) (dziury w asfalcie? :D). Za ile stadiony na Ojro pobudowaliśmy? :) Najdroższe na świecie. I nikt się nie garnie jakoś żeby to wyjaśnić...

F1 w Polsce.... dobre dobre.. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chłopaki spokojnie, ten artykuł pochodzi z tvn24 iii... i nie muszę nic więcej pisać.

 

Temat nie jest nowy, już od 5 lat słyszy się o tym, pierwsze szkice nakreślono w 2011 roku, a w zeszłym roku stworzono pierwszą "poważną" wizualizację, która wyglądała tak:

43696315760743763549.jpg

 

Teraz powstały nowe plany i tor ma wyglądać tak:

 

88104384892231441452.jpg

 

47418497083532258963.jpg

 

Tor nie będzie przystosowany do standardów F1. Zresztą co ja się będę rozpisywał, tutaj jest artykuł:

http://motormania.com.pl/newsy/kraj/tak-bedzie-wygladal-tor-w-gdansku-powstanie-juz-w-2017-roku/

 

Wracając do F1, Mercedes testuje w Barcelonie trzy rozwiązania na poprawę dźwięku, ciekawe co z tego wyjdzie. Patrząc po rysunkach i zdjęciach chcą zrobić to w najprostszy i najtańszy sposób :P

 

wydech1.jpg

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merc testuje trąbkę zamiast wydechu :P

 

Jc71HVC.jpg

 

Na szczęście testy nie powiodły się, bo jednak coś takiego wygląda komicznie wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj jak? Rosberg czy Hamilton?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Monaco :) Może być różnie. Liczę bardzo mocno na ALO - może nie wygra ale chociaż żeby pudło było. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×