Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

zasnąłem już chyba z 10 razy od startu GP Monaco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zawsze tak czekam na to GP a tu taki shit. 

Mam tylko nadzieje, że ALO wskoczy na 3 a HAM na 1. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojego autografu nie chcesz? Ścigalem się 2 sezony w małej lidze F1, a teraz w seriach GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, dzięki   :laugh:  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RK 8 pomimo 10 minutowej kary z soboty za nieukończenie 2 sobotnich odcinków.

 

Gdyby nie to to pewnie było by 3-4 miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zwykle ... "gdyby nie coś". 


Co do F1 - dobrze, ze zazwyczaj dzieje się coś w środkowej części stawki wiec coś będzie można zobaczyć, bo czołówka jak jak zwykle pewnie zanudzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RK 8 pomimo 10 minutowej kary z soboty za nieukończenie 2 sobotnich odcinków.

 

Gdyby nie to to pewnie było by 3-4 miejsce.

 

raczej 5, moooże 4. ale jechał super, dobrze że to koło przed samą metą pierwszego dnia urwał, cały rajd praktycznie przejechany, doświadczenie zebrane i najważniejsze że mówił że w końcu czuje szutry i czerpie z nich przyjemność :)

 

Czyli jak zwykle ... "gdyby nie coś".

 

nie troluj jak Cie proszę :). śledziłeś rajd? wiesz co się stało? w poprzednim coś było nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, 8 miejsce też jest świetnym wynikiem. Dobrze, że już zaczął punktować. 

 

Co do wyścigu F1, liczyłem na PP Hamiltona, no ale ewidentnie zepsuł 1szy sektor gdzie od razu miał stratę 0.2 s. do Rosberga i już praktycznie nic się nie dało zrobić... Mam nadzieję, że Hamilton wygra wyścig, oraz że Rosberg będzie 3... Dlaczego ? Aby HAM miał troszkę większą przewagę punktową :D . Co z resztą będzie trudne, bo Merce jeżdżą jak w innej lidze... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na początku sezonu byłem za Hamiltonem ale jemu strasznie ego rośnie jak zacznie wygrywać i nie podoba mi się to. to samo było jak wygrywał w McLarenie na początku kariery w F1.

 

oczywiście nie ma nic złego w samym rośnięciu ego bo to chyba normalne jak się ma taką passę, tylko że Hamilton przy tym zaczyna być przesadnie wylewny i opowiada farmazony. całe te "przejścia" z Nico to fochy Hamiltona, nic więcej..

 

tak czy siak, podoba mi się że Mercedes pozwala na taką rywalizację. bo mimo tego że odstają od innych jak RB w poprzednich sezonach to nie ma show jednego kierowcy tylko i tak jest ciekawie pomiędzy nimi, a fury mają ewidentnie identyczne bo różnice między nimi są marginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kibicuję Hamiltonowi 3 sezon, więc życzę mu jak najlepiej... Kto wie, może zostanie 2gi raz mistrzem świata :) Chociaż rzeczywiście masz rację, te wszystkie fochy by mógł sobie darować i skupić się na jeździe...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ogólnie też go lubię, miałem lekki hejt jak się ścigał z Robertem na początku ale to na fali ogólnego hejtu na Hamiltona bo była moda wtedy :). ale potem spokorniał, McLareny już nie były takie kozaki, wygrana to było naprawdę osiągnięcie i Hamilton pokazywał jaki jest naprawdę szybki w słabszych wozach. jego wypowiedzi też były bardziej stonowane i dojrzalsze. a teraz proszę, szybka fura, kilka zwycięstw i znowu jest Senną w swoich oczach ;). 

 

za to Vettel jaki pokorniutki? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie troluj jak Cie proszę :). śledziłeś rajd? wiesz co się stało? w poprzednim coś było nie tak?

 

Całokształt kariery KUB od czasu Formula Renault to sa przypadki, które zdarzają się tylko jemu, zaczynając od spadania z podnośników a kończąc na kuriozalnych wypadkach. I to nie raz. Wiem - jeździ na 100%, ale ALO, HAM czy w inni kierowcy w rajdach też jeżdżą na 100% i jakoś nie mają takich wiecznych przygód.

Tylko o to mi chodzi :)

Można go kochać, wielbić i kibicować - to jest naturalne i nie ma w tym nic dziwnego (jeśli o mnie chodzi) bo to PL kierowca, ale nie można pomijać tego, że jest mega mr. pechozol. A z pechowcami w życiu wiadomo jak jest. 

I nie sieje hejtem - tylko trochę tego za dużo było by nie zacząć się zastanawiać. 

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie sęk w tym że nie tylko jemu się to zdarza. a już na pewno w WRC. ma sporo pecha ale ma więcej talentu i ambicji, na tyle żeby zlewać takie teksty od rodaków i jechać dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zlewać takie txt od rodaków (mądry zrozumie, głupi się obrazi - stara zasada, wiec jego wolna wola choć z  drugiej strony wiadomo, że moich postów nie przeczyta). Ale tez tacy rodacy to oglądają i czegoś innego wymagają.  

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego wymagają ???

 

W debiutanckim sezonie został mistrzem WRC2...

 

Pierwszy rajd tego sezonu Monte Carlo - Na dzień dobry wygrany odcinek.

 

To, że ma teraz sporo wypadków - czasem nawet nie z jego winy... Urok debiutanta w WRC...  Z rajdu na rajd widać poprawę... Myślę, że do końca sezonu już nie będzie tak częstycyh kraks i w przyszłym sezonie pociśnie  ;)

 

Jak ja bym chciał powrotu do wyścigów... Już nawet nie F1, bo na to już są małe szanse... ale w DTM'ach Roberta bym bardzo mile oglądał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale czego Ty od niego wymagasz? :). że w każdym rajdzie będzie na podium albo będzie wygrywał? gość jedzie pierwszy swój sezon w WRC, drugi w rajdach ogólnie. powiedział milion razy już że się uczy i zdobywa doświadczenie. że zależy mu na kilometrach bardziej niż na punktach. i ucząc się pokazuje przy okazji że jest bardzo szbyki, pod tym względem mu bardzo mało brakuje do czołówki, ale doświadczenia mu brak i tego się nie da przeskoczyć. więc je zdobywa, z rajdu na rajd coraz więcej. ludzie ze świata WRC chwalą go za postępy. jego przypadki i wypadki to jest norma w rajdach. każdy topowy kierowca przez to przeszedł. więc jak można czegokolwiek od niego wymagać? i jak można psioczyć i pisać że tylko jak zwykle wypadki mu się zdarzają? jakby reszta nie miała znaczenia. jak przejedzie cały rajd, zajmie dobrą lokatę i ogólnie wszystko spoko to eee tam. 

 

jeśli ktokolwiek może od niego czegokolwiek "wymagać" to są to jego kibice. a jego kibice po takich przypadkach tylko go wspierają mocniej i dodają otuchy. nie artykuły w gazeta.pl i komentujący pod nimi, nie relacje w tvnie i nie komentarze "jak zwykle miał wypadek".. tam jest na jedną modłę.

 

dobra kończę temat, GP się zaraz zaczyna a mi się nie chce po raz enty wykłócać o to :). wali mnie co kto myśli ale tu nie pozwolę na bezzasadne psioczenie na Roberta i hooy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Robert wie co robi... Ciekawe co będą mówić wszyscy co na niebo bluzgają jak wygra cały sezon WRC :)

 

 

Zaraz start wyścigu, czuje że Crashdonado coś odwali na 1szym zakręcie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.............jeśli ktokolwiek może od niego czegokolwiek "wymagać" to są to jego kibice. a jego kibice po takich przypadkach tylko go wspierają mocniej i dodają otuchy. nie artykuły w gazeta.pl i komentujący pod nimi, nie relacje w tvnie i nie komentarze "jak zwykle miał wypadek".. tam jest na jedną modłę.

 

dobra kończę temat, GP się zaraz zaczyna a mi się nie chce po raz enty wykłócać o to :). wali mnie co kto myśli ale tu nie pozwolę na bezzasadne psioczenie na Roberta i hooy ;)

 

OK, niech tak bedzie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×