Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

Takie są wyścigi :)

Dla mnie tam nie było winy nikogo, po prostu mały kontakt, a duże konsekwencje niestety.

Coś czuje, że Ham może nie dojechać do końca, ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co bedzie miał do powiedzenia lewis po...sadze, ze będzie miał inne zdanie nt tego malego kontaktu ; )

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie powie bo mu nie pozwolą :) Będzie dobra mina do złej gry.

Ale wyścig dopiero się zaczął, jak się rozpada to wyścig od nowa prawie że :) Chociaż nie zapowiada się na deszcz :(

Ferrari jedzie jak furmanka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam o niko najlepszego zdania. Ja patrze na niego z perspektywy, ze ciagle sa z nim jakies problemy w stosunku do lewisa jak chocby ostatni placz przez radio, ze go lewis nie przepuszcza.

Tutaj tez nie musial robic tego co zrobil. Wyscigu nie wygrywasz na pierwszym okrązeniu..

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha Ham atakuje Rosberga na wszelkie sposoby XD Kewlar z opony, śmiesznie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie teraz pluje w brodę że wymieniłem bolid Red Bulla na Mercedesa w GPM... po ostatnim 6 miejscu w generalce była szansa znowu odrobić trochę punktów do najlepszych , teraz niestety trochę pkt stracę... oby Ricciardo wygrał ten wyścig..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha Ham atakuje Rosberga na wszelkie sposoby XD Kewlar z opony, śmiesznie to wygląda.

Mialem na mysli sytuacje na torze, a nie medialny bełkot : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam o niko najlepszego zdania. Ja patrze na niego z perspektywy, ze ciagle sa z nim jakies problemy w stosunku do lewisa jak chocby ostatni placz przez radio, ze go lewis nie przepuszcza.

Tutaj tez nie musial robic tego co zrobil. Wyscigu nie wygrywasz na pierwszym okrązeniu..

pozostaje satysfakcja z publicznego "wybuczenia" :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po wyścigu... 

 

 

Pech Lewisa ciąg dalszy... Nie uważam, aby Nico to zrobił specjalnie, takie są wyścigi... Tylko zastanawia mnie jedno - Dlaczego zawsze pada na Lewisa ?

 

 

Cieszy chociaż podium dla Bottasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie są wyścigi :)

Dla mnie tam nie było winy nikogo, po prostu mały kontakt, a duże konsekwencje niestety.

Coś czuje, że Ham może nie dojechać do końca, ale zobaczymy.

Po wyścigu Toto Wolff i Niki Lauda powiedzieli, że zachowanie Nico było nie do zaakceptowania i to on jest winny.

 

zrodlo takie bez szalu ale nie chce mi sie szukac calych wypowiedzi,  osobiscie jestem tego samego zdania - to nie musialo sie wydarzyc ; ]

 

http://www.f1fanklub.pl/2014/08/kolizja-rosberga-z-hamiltonem.html

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wyścigu Toto Wolff i Niki Lauda powiedzieli, że zachowanie Nico było nie do zaakceptowania i to on jest winny.

 

zrodlo takie bez szalu ale nie chce mi sie szukac calych wypowiedzi,  osobiscie jestem tego samego zdania - to nie musialo sie wydarzyc ; ]

 

oglądałem na bbc oba wywiady na żywo, tak właśnie powiedzieli i Toto był ostro wkur.... na Rosberga.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli zrobił to specjalnie to nie ma o czym mówić. Jeśli dojdzie tam wewnątrz do spięć to będzie ostro.

W każdym razie Merc w takim zespole raczej będzie ostatni sezon, pytanie tylko kto odejdzie, Hamilton z nerwów czy Rosberg bo go nie będą chcieli.

Ciekawe co mu do łba strzeliło, żeby specjalnie to robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za sky sports

Lewis Hamilton claims Nico Rosberg confessed to deliberately crashing into him at Spa.

Robi sie coraz ciekawiej.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale czego się też Merc spodziewał. Każdy młody, ogromne pieniądze wchodzą w grę i walczą o majstra i wiedzą, że mają go w zasięgu bo im bolid na to pozwala.

To samo było w McLarenie, gdy Alonso i Hamilton walczyli. Wtedy też był masakryczny burdel, z akcją w pit-stopie na czele.

Jak zespół walczy o lidera i ma dwie gorące głowy w zespole, to tak się będzie działo, dopóki nie pójdzie ostra zjeba i zagrożenie jakimiś konsekwencjami.

Jestem ciekaw jak to rozwiążą, czy znowu po cichu i gadanie jakiś bzdur do mikrofonu, czy ktoś dostanie po dupie.

Wg mnie będzie jak zawsze i za 2/3 wyścigi wszyscy zapomną o całej sytuacji.

 

Swoją drogą to miałem Rosberga za trochę bardziej ogarniętego typa, tym bardziej że jest w lepszej sytuacji punktowej i zespół cały czas stał za nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, miałem wrażenie, że to za Rosbergiem właśnie stał zespół ale chyba do teraz.

 

I z tym, że Rosberg zrobił to celowo - jest to potwierdzone nawet przez szefostwo...

 

 

 

 

Końcówka sezonu zapowiada się baardzo ciekawie :) Lewis ma już sporą stratę, ale jest jeszcze kilka wyścigów aby to nadrobić... No i nie można zapomnieć o ostatnim wyścigu podwójnie punktowanym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś z forum w GPM? :) Bo można by forumową ligę założyć ;)  

Ja w tym roku idę po swój najlepszy wynik od momentu kiedy zacząłem się w to bawić w 2009 i po wyścigu na Spa udało się awansować aż o 81 pozycji i wskoczyć na pozycję 70 .) Chociaż mogło być lepiej bo jak bym nie wymienił bolidu Red Bulla na Mercedesa przed wyścigiem to był bym 2 w wynikach tylko tego wyścigu , a tak tylko 23, ale walczymy o pierwszą 50tkę ;)

Edytowane przez polo508

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym sezonie grałem 1szy raz... lecz 2 wyścigi nie obstawiałem bo po prostu o nich zapomniałem :D . Przez to w składzie nic nie zmieniłem i punktów mało zdobyłem i kariere swoją na ten sezon zakończyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym sezonie grałem 1szy raz... lecz 2 wyścigi nie obstawiałem bo po prostu o nich zapomniałem :biggrin: . Przez to w składzie nic nie zmieniłem i punktów mało zdobyłem i kariere swoją na ten sezon zakończyłem

Ja w pierwszym sezonie nawet 400pkt nie zdobyłem ;p  W tym sezonie w wynikach z dwóch wyścigów kończyłem nawet na 6 miejscu co jest dla mnie najlepszym wynikiem w pojedynczym GP :)

Jak dobrze pójdzie to pobiję nawet swój rekord punktowy z sezonu 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×