Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

Od 1:30

 

Dla mnie to lekka paranoja wpuszczać 16 latka do F1...nawet nie chce wiedzieć jak wielkie ma plecy, albo sponsoring, że go tam wpuścili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS mam nadzieje, że nie za bardzo spamuje ? :biggrin:

 

Tak, spamujesz :)

Wrzuć sobie w sygnaturę ten link i nie wklejaj proszę już więcej postów z samym linkiem, bo można to podciągnąć pod reklamę na forum :)

Na linka w sygnaturze masz przyzwolenie jak coś.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riccardo objechal seba jakby to jechala moja ciotka truda : )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogło być lepiej ale 96pkt + typowanie w GPM :) Ciekawe jak czołówka wypadła, ale pewnie lepiej bo ja zapomniałem zmienić bolid Red Bulla na Mercedesa;) Przed Singapurem nie ma to sensu bo Red Bull będzie pewnie w lepszej formie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alonso ma odejść z Ferrari. Vettel wg Bilda go zastąpi. Jeżeli to prawda to Ferrari ma jednego fana mniej :)

 

Może Kubice by wzięli ? :D

Edytowane przez babciakundzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się Alonso, pamiętam jak przechodził do Ferrari to zachwalal tą legendarną stajnie i oglaszal że jego marzeniem jest zakończenie w niej karierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzeniem Alonso, jak i każdego zawodnika są mistrzostwa. Ferrari to nie ta stajnia co kiedyś i tak szybko nie wrócą. W 2010 i 2012 jeszcze coś pociągnął, ale teraz to już jest parodia.

 

W ogóle jakoś tak smutno się robi, jak się przypomną moje ulubione czasy 2007, 2008. Walka do końca o majstra między McLarenem i Ferrari, rożne afery, tankowanie itd. A teraz formuła zeszła na psy. Niestety kasa rządzi światem i kasa zgubiła prawdziwe F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alonso ma odejść z Ferrari. Vettel wg Bilda go zastąpi. Jeżeli to prawda to Ferrari ma jednego fana mniej :)

Może Kubice by wzięli ? :D

Wyglada na to ze to prawda. Teraz potwierdzilo to "The Sun" i sam Christian Horner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.formula1.com/news/headlines/2014/10/16433.html

 

Dokładnie Sweter odchodzi po końcu sezonu a w jego miejsce wchodzi Kvyat. 

Najlepsze jest to że szef mechaników RB też odchodzi po sezonie i najprawdopodobniej zasili Swetra w nowym zespole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to oznacza tylko tyle, ze mistrzowska kariera Seba dobiegła końca. Teraz będzie juz tylko gorzej. Nie powiem - ciekaw jestem kulis tego odejscia bo mogło by sie wydawać, ze po takich sukcesach z zespolem i układem z Mr. H.Marko to on dytuje warunki w tym teamie.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to oznacza tylko tyle, ze mistrzowska kariera Seba dobiegła końca. Teraz będzie juz tylko gorzej. Nie powiem - ciekaw jestem kulis tego odejscia bo mogło by sie wydawać, ze po takich sukcesach z zespolem i układem z Mr. H.Marko to on dytuje warunki w tym teamie.

 

Przestał być pupilkiem w zespole bo się okazało że wcale nie jest taki szybki to teraz z płaczem ucieka.

 

 

Mnie ciekawi co zrobi McLaren jeśli plotki o opóźnieniach w budowie silnika Hondy się potwierdzą. Tak czy siak czeka ich kolejny przejściowy sezon , bo wątpię żeby od razu wszystko było dobrze , nawet jeśli ten sezon rzeczywiście potraktowali ulgowo i od ponad roku pracują nad bolidem na 2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert z Maćkiem cisną w Rajdzie Francji. 5 miejsce w generalce po 11 OS (na 18), do 4 miejsce 6 sek ale różnica między 4 a 7 to tylko kilkanaście sekund więc jeszcze wszystko się może zdarzyć :)

 

10647179_773345039392663_905498627983205

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zajmie minimum 4 miejsce to będzie najlepsze miejsce wśród kierowców F1 występujących w WRC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to był błąd Maćka, mówili o tym. jakby nie to to by podium gonili teraz :)


tu macie transmisje z francuskiej TV

 

http://www.ustream.tv/channel/kubica-onboard


Po SS13 Roberto 0,3 sekundy do 4 miejsca w generalce :biggrin:. jadą czysto i szybko, obecnie tempo ma jak top3 w generalce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert z Maćkiem na dzień dobry wygrali 15 OS Rajdu Francji i są na 4 pozycji w generalce :D :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jules Bianchi wjechał w dźwig podnoszący Bolid sutila i miał bardzo poważny wypadek. Z powodu pogody helikopter go nie mógł zabrać do szpitala więc pojechał karetką ale cały czas był nieprzytomny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolid kompletnie roztrzaskany.

 

BzK3e4oCQAECIFo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×