Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

nareszcie koniec najnudniejszego sezonu ostatnich lat :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to do GP Australii zostało

15 Tygodni, 6 dni, 8 godzin

Czekamy :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, w tym roku nie będzie wielką hańbą i przesadą, gdy stwierdzę, iż ten sezon skończył się po GP Węgier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe czy będzie transmisja kolejnego sezonu w jakiejkolwiek polskiej TV, bo Polsat otwarty już odpada. Niby są steramy ze sky czy BBC ale jakość i przycinanie transmisji są masakrycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo Polsat otwarty już odpada

To info potwierdzone, że Polsat już nie będzie transmitować?

 

Co do sezonu, to najnudniejszy jaki chyba kiedykolwiek oglądałem.

Nudne zwieńczenie nudnego sezonu, nawet deszczowi się nie chciało rozpadać.

Jeszcze żenujące zagrywki z karą dla Massy...tylko utwierdza w przekonaniu, że w zarządzie F1 są potrzebne kolosalne zmiany, a beton w postaci Ecclestone'a i spółki trzeba wykruszyć.

Whitmarsh to samo, kolejny do wyjepki bo dziadek już nie myśli trzeźwo.

 

F1 idzie w złą stronę już od dłuższego czasu, ale to możemy pogadać kiedyś indziej o tym.

 

Bardzo liczę, że sezon 2014 w końcu przyniesie jakieś zmiany, ale z drugiej strony mam obawę, że poza dźwiękiem silnika nie zmieni się nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zawiedziony decyzją sędziów odnośnie kary dla Felipe, no bez jaj...

Gdyby nie to mógł by być na podium, bo Ferdek powiedział, że gdyby była okazja to by mu miejsce oddał.

Oby Williams zbudował konkurencyjny bolid.

Lipa że Polsat nie wykupił praw, bo już wole męczyć się z Borówą i spółką w HD, niż ze streamami ze Sky w bardzo słabej jakości : /

Mam nadzieje że jakaś telewizja jednak wykupi te prawa, chociażby nc+.

Sezon ogólnie bardzo słaby, wszyscy wiemy czemu. Będzie mi brakowało V8, ale jeśli V6 przyniosą kres dominacji Vettela to jestem na tak.

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli na otwartym Polsacie nie będzie to zawsze zostaje Polsat Sport News.

Godzinne studio przed i po wyścigu oraz sam wyścig :)

Jedynie co to szkoda tego HD, ale lepsze SD niż streamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tą karą dla Felipe to pretensje do sędziów możecie mieć tylko o to że mu nie odpuścili na ostatni wyścig w Ferrari bo kara była zasłużona.

 

 

EDIT: tu macie wyjaśnione i kierowcy o tym doskonale wiedzieli:

 

BZ2dILNCMAAFFtx.jpg

 

EDIT2: a tak przejechał Massa:

 

BZ2cyuDCIAASrM4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli na otwartym Polsacie nie będzie to zawsze zostaje Polsat Sport News.

Godzinne studio przed i po wyścigu oraz sam wyścig :)

Jedynie co to szkoda tego HD, ale lepsze SD niż streamy ;)

Ale tu nie chodzi o to że Polsat nie chce puszczać F1 na głównym kanale, tylko o to że nie chcą wykupywać praw do transmisji, ponieważ im się to nie opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wciąż naiwnie liczę że któraś platforma się ogarnie i jednak nabędzie prawa do transmisji. to przygnębiające że w 40 milionowym kraju nie opłaca się praw do F1 kupować... domyślam się że nie są tanie ale nie mogą coś ponegocjować? powiedzieć Berniemu jasno że za tyle się im nie opłaca i nikt inny nie kupi w Polsce więc lepiej chyba sprzedać za mniej niż w ogóle, zwłaszcza że jest to licencja a nie rzeczywisty produkt... no ale nie wiem jak to wygląda więc mogę sobie gdybać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również liczę, że jakaś stacja się ogarnie i kupi prawa do F1. Byłoby idealnie, gdyby zrobiło to nSport, ale raczej nie mają tyle hajsu.

Bo zakupienie licencji jest równoznaczne z przygotowaniem odpowiednich relacji, a pewnie nie chcieliby robić amatorszczyzny ze studia, tylko wyjeżdżać na te wyścigi, jak na normalną stację przystało.

Ale tak jak Ćwir mówi, nie wiem jak to wygląda, liczę że będzie gdzie F1 oglądać, bo nie dopuszczam do siebie innej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tą karą dla Felipe to pretensje do sędziów możecie mieć tylko o to że mu nie odpuścili na ostatni wyścig w Ferrari bo kara była zasłużona.

 

Dodam jeszcze od siebie, że każdy z kierowców może popełnić ten błąd do 3 razy, a Felipe zrobił to raz więcej :( Kwestia, czy zespół (jak np McLaren) informował go i powiadamiał o ostrzeżeniach jakie dają sędziowie?

Tak, czy inaczej było to niesmaczne. Zwłaszcza, że walczył o dobrą pozycję, a jego zespół o drugie miejsce w konstruktorach.

Sezon (imo) nie był nudny, tylko hegemonia Vettela była. Mi jak zwykle jest smutno gdy się sezon kończy i jak co roku będę tęsknił za weekendami z GP F1... Tym bardziej, że nie wiem, czy będę miał gdzie go oglądać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

furka Roberta na niedzielny rajd :)

1468554_686214291397570_575490978_n.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie podpisał kontraktu z Cytryną, podobno nie dogadali się sponsorzy (Total z Lotosem), czyli zostaje M-Sport (Ford) albo VW - Plota ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Robert Kubica w sezonie 2014 wystartuje we wszystkich 13 rajdach WRC za kierownicą Forda Fiesta WRC. Partnerem polskiego kierowcy będzie Grupa Lotos. Przygotowaniem samochodu zajmie się M- Sport."

 

 

BOOOM :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, na chwilkę zająłem się innym tematem i taki news mi przeszedł koło nosa :P Jeszcze tylko jedna niewiadoma - Pilot - może Gerber? :)

 

Ps. a co to za przeprowadzka do OT? 

 

 

 

 

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. a co to za przeprowadzka do OT?

Bo czasy i generacje się zmieniają i nie każdy co się F1 interesuje zagląda do kącika wyścigowego na PS3. Tematy o piłce nożnej i innych sportach nie są w działach sportowych tylko tutaj więc bądźmy konsekwentni. End of story.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14.1.14 Zaczynamy od Monte Carlo - na dziś mamy Kubia-Gerber, chociaż kto wie, może jutro będzie inny kwiatek ;)

Monte.JPG

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zanim sezon zacznie się na dobre, mały quiz ;)

 

 
oraz wywiad odnośnie startów w WRC

 

Edytowane przez Laptok
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schumacher walczy o życie  :shok:  Wypadek na nartach. Początkowo nic poważnego, a tu jednak okazuje się że stan krytyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do shumiego, czarno to widzę,każdy kolejny dzień w śpiączce oddala go od wyjścia z tego cało, ale Kubica też już jedną nogą był na tamtym świecie, a dziś jako pierwszy Polak wygrywa rajd ERC :)

http://youtu.be/KeTNAFtSdjM

wygrana.jpg

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×