Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no jak mocno williamsowi kibicuje, tak niestety musimy postawic sprawe jasno. Zespol tenie ma srodkow finansowych na bycie w czolowce, musialby jakis silny koncern motoryzacyjny sie pojawic i nawiazac z nimi wspolprace.

To nie te lata gdzie zbudowany szopie samochod wygrywal wyscigi. Serce boli jak sie patrzy na pozycje jaka zajmuje williams ale niestety trzeba sie do takiego stanu rzeczy przyzwyczic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie stricte o F1, ale tutaj zbierają się wszyscy maniacy.
Ostrzegam, w spojlerze znajduje się wyjątkowe okrucieństwo! Nie dla ludzi o słabych nerwach!

 


92a3b0321c2f.jpg

f65b22c5e6ba.jpg

a3740eec2a22.jpg

89b3cf424e56.jpg

9ef7f082f62c.jpg

b167f19780ea.jpg

f0aad37c4a5b.jpg

84713393fa76.jpg

a06a14fcc646.jpg

54a0f9f644f2.jpg

4a7df74b524a.jpg

9afc78d991c5.jpg

7d6edbe7877d.jpg

be31edf9d239.jpg

cde1a703d870.jpg

3d3cc3a0dd1c.jpg

ceb3c09cec10.jpg

db2fbaf3782c.jpg

0aa7d1cb1ef3.jpg

70c07d019816.jpgcaf607edb7db.jpg

94f51fbd523e.jpg

568ee8a6f457.jpg

eb7b2f046871.jpg

e405eb33d184.jpg

27756dbd4668.jpg

5b9b124d63fb.jpg

647bfa664f60.jpg

eabf20f11b31.jpg

1d8aa71284be.jpg

76418c56838a.jpg

5d50ec2c1b1d.jpg

1133ecdf5c6a.jpg

1f14b7c42247.jpg

78838280ef4c.jpg

f49e3be9dbcc.jpg

bf8dfd185a22.jpg

53d4b185c5b4.jpg

116127b99f0d.jpg

208186f5a7d8.jpg

54c2f1b7a20b.jpg

49532be5e0da.jpg

078ef87c1b8e.jpg

3b1e2876cfaa.jpg

8f301a9e6374.jpg

5654a17ba59d.jpg

0da68aac7ce2.jpg

090d4ef35301.jpg

f2755fad87c4.jpg

abb6e2730a09.jpg

7c46362924a8.jpg

b91f6d046cfa.jpg

1fda04c4e759.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś by jeszcze wyklepał z tego. Ale faktycznie aż boli że takie niespotykane modele tak skończyły...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analizując wyniki dzisiejszych "Q" można śmiało stwierdzić, że w tym sezonie nic fascynującego się już chyba nie zdarzy ;/

Ten sezon zdechł, i to w konwulsjach ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To były moje ostatnie Q jakie oglądałem. Wyścigi będę raczej oglądał, ale Q to nie ma żadnego sensu już.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pirelli zmienilo gumy i fajnie bylo. Sezon to juz zdechl jakis czas temu. Ogladanie Q nie ma najmniejszego sensu... pewnie jedynie na interlagos jeszcze jakis fajny wyscig bedzie a tak to lipa straszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuje że Borówa mnie dzisiaj rozniesie psychicznie...

 

a Robert jeszcze 3 oesy i Mistrzostwo WRC-2 w debiutanckim sezonie :D :D :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki tu spokoj, siala la la! Wszyscy sie bawia, siala la la!!

4. tytul z rzedu! Dziekuje, Przepraszam, Do widzenia!

Na na na na na na na! Szampany w gore koledzy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się zastanawiał o co chodziło z wymianą pomiędzy Lotusem, a Kimim :)

 

Lotus: "Get out of the fucking way!"

Kimi: "Don't fucking shout.."

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S Vettel bez konkurencyjny - gratulację ! W tym wyścigu również wielkie brawa dla Roman'a Grosjean'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie sytuacje :

 

Kimi:

 

Vettel:

 

A wyścig mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze 5 minut!!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROBERT KUBICA MISTRZEM ŚWIATA WRC-2 W DEBIUTANCKIM SEZONIE !!! :D :D :D

Czapki z głów!!!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle że jeśli tylko będzie chciał to ma fabrycznego wurca na cały sezon. już go wymieniał szef citroena wśród potencjalnych kierowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyt.jpg

 

"Nie chcę być złośliwy, ale ta 3 liga włoska, wcale nie jest taka słaba" :P

 

A co do WRC, to jeszcze M-sport włącza się do walki, kto wie, może Robert zamieni Cytrynę na Forda.

 

Wypowiedź z konferencji FIA:

"Przed wypadkiem patrzyłem tylko na rezultaty, choć oczywiście pracowałem bardzo ciężko. Kiedy jednak masz ograniczenia, czy nie jesteś w stu procentach zdrowy, to oczywiste, że priorytetem staje się odzyskanie zdrowia. Bez niego nic nie osiągniesz.. Jestem bardo zadowolony, że wciąż jestem w stanie prowadzić na bardzo wysokim poziomie w motorsporcie. To bardzo dobre dla mnie. Widziałem to już w zeszłym roku, gdy zacząłem startować w małych rajdach, ale uzyskałem potwierdzenie, że nawet na szutrowej nawierzchni, której nie znałem przed Rajdem Portugalii, potrzebujesz znacznie więcej kręcić kierownicą. Musisz mieć większy zakres ruchów. Moja ręka wciąż nie jest w idealnym stanie, ale wystarcza, aby jechać szybko i bezpiecznie, a to był mój tegoroczny priorytet.
Jestem wymagającą osobą, szczególnie wobec siebie, więc wiem, że przede mną jeszcze długa droga. Mam nadzieję, że poprawa stanu mojej ręki jeszcze się nie kończy. Najważniejsze jest to, aby w to wierzyć i pracować nad tym.Tak długo, jak będę widział poprawę, nie poddam się. Moja motywacja będzie bardzo duża, bo wiem, że potrafię jeszcze jeździć bardzo dobrze i bardzo bym chciał wrócić tam, gdzie byłem. Nie to, żeby rajdy były podrzędną kategorią sportu motorowego, ale jeśli przez tak wiele lat pracowałem na wejście do Formuły 1, a potem w F1 pracowałem nad tym, aby stać się stabilnym kierowcą i nagle się to skończyło...
Ale ok. To było dawno temu. Jesteśmy tu, w Hiszpanii. Zdobyliśmy mistrzostwo, więc powinniśmy rozmawiać o rajdach, a nie Formule 1."

 

Filmik z podium :)

http://www.youtube.com/watch?v=hbcLE-5KvkA#t=12

 

Odnośnie przyszłego sezonu:

P: Jaka jest sytuacja przed przyszłym rokiem? Kiedy podejmiesz decyzję?
RK:
Szczerze mówiąc, teraz to przypomina "silly season" w F1. Wszyscy wypowiadają swoje pomysły, tak jakby to była loteria i coś było do wygrania. Nie jest sekretem, że mam propozycje jazdy autem WRC w przyszłym roku, ale czy i z kim będę jeździł - szczerze mówiąc na ten moment nie wiem. Rajd Wielkiej Brytanii wiele nie zmieni w moim myśleniu. Muszę być pewien, że będę w stanie odegrać ważną rolę w zespole. W przyszłym roku 50% rajdów będzie dla mnie nowe i wszystko zależy od tego, czego ludzie oczekują wsadzając mnie do samochodu. Mam już pewien pomysł na przyszły rok. Jeśli zostanę, to będę kontynuował naukę, bowiem dopiero po 3 latach da się ocenić kierowcę w WRC. Jeżeli po tym czasie nie będę w stanie walczyć z czołówką, to będzie znaczyło, że podjąłem złą decyzję. Ale za wcześnie by o tym mówić.

Edytowane przez Laptok
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam się o browara, że jeśli Sweter nie będzie mógł dogonić Marka, ten drugi pojedzie o jeden Pit-Stop więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj nic takiego nie mogło mieć miejsca, Vettelowi wyłączyli ograniczenie rzeczywistych osiągów bolidu i teraz go muszą hamować bo znowu wygląda to jak przegięcie pały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie tego g...wna ogladac. Jakby rozne klasy wyscigowe zestawic ze soba i zastanawiac sie ktora wygra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsza była wypowiedź Marko sprzed kilku dni odnośnie pozostania Vettela w RBR (nie cytuje dokładnie, coś w ten deseń): jak tylko znowu będziemy w stanie zapewnić mu najszybszy samochód to zostanie...

no ba!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ze to F1, ale kuwa, no mogliby sie nasi komentatorzy nieco wykazac. Na niebie doszlo do niezwykle rzadkiego i ujmujacego zjawiska jakim jest zacmienie slonca (18-19 okr) , a oni w ogole tego nie zalapali, co za typy. Boro tylko "o jaki ladny zachod slonca", a ten drugi palnal jeszcze glupi tekst "prawie jak w Japonii" (nie wiadomo do czego nawiazujac z tym porownaniem). Realizator nie bez kozery pokazal zachod slonca, ktory byl w 1/4 przysloniety ksiezycem. No chyba ze w studio cos o tym bylo, nie ogladalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tym idiocie borowczyku mozna ksiazki pisać, dlatego przesiadłem się na streama skyf1, jakosc obrazu zalozna, ale komentarz pierwsza klasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×