Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

A co wyczytałeś to z ich oczu ? może rozwiń swoje info !

To nic pewnego ale tak czytałem Na serdecznym palcu prawej ręki dziewczyny pojawił się piękny pierścionek! Zaręczynowy!? To wie tylko Kubica i Edyta (tak ma na imie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę stare te zdjęcie.

Kubica teraz tylko BMW się porusza, a te coś czerwone mi na BMW nie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba trochę stare te zdjęcie.

Kubica teraz tylko BMW się porusza, a te coś czerwone mi na BMW nie wygląda.

Może to auto Edytki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie wie :]

A może to auto Kubicy mamy ? : >

Mi tam wisi czy żonaty, czy nie. Czy to jego auto czy teściowej :].

Aby dobrze jeździł, był szczęśliwy z tego co robi i ze swojej rodziny oraz nieraz utarł nosa dla Lewisa i spółki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytaliscie to!?

Wiemy, że Robert Kubica i Brazylijczyk Rubens Barichello bardzo się lubią. Zastanawiamy się tylko, dlaczego Rubens ma na powyższym zdjęciu tak dziwną minę, kiedy patrzy na Roberta? Przecież Polak stoi w normalnej pozie, nie wygłupia się, nie robi groźnej miny, tylko przyjaźnie się uśmiecha...

Czy Barichello jest przestraszony, zdziwiony, a może coś niezwykle go rozbawiło? Może boi się o Roberta, bo na plecach usiadła mu pokaźnych rozmiarów krwiożercza chińska ważka? (zdjęcie wykonano w Szanghaju). A może ostrzega Polaka, żeby przestał się wygłupiać, bo właśnie nadchodzi Lewis Hamilton? "Hej, Robert, przestań się z niego nabijać, idzie tu!" - próbuje przekazać naszemu kierowcy Brazylijczyk.

Jak myślicie, dlaczego Rubens Barichello ma taką dziwną minę patrząc na uśmiechniętego Kubicę? Czekamy na wasze pomysły.

Ci durnie z wp już nie maja co pisac to wymyslaja smieszne historie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kubica ma całkiem pokaźne zakola na głowie

Zeby kask latwiej wchodzil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po pierwszej sesji treningowej Robert bardzo ładnie wg mnie.

Pogoda się zepsuła i jeśli tak będzie do wyścigu, to będą dodatkowe emocje.

Cieszę się również, że Massa czasowo wyszedł lepiej od Hamiltona mimo gorszych warunków.

Fakt, to tylko sesja treningowa, ale mniej więcej już pokazuje w jakiej kondycji są zespoły i sami kierowcy.

I jak na razie zapowiada się bardzo gorąco! Następna sesja już o 16 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o 17 Patricko

u mnie o 16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę...ten szmelc-wagon zawsze musi nawalić w najważniejszym momencie?

Ostatnio to zaczynam się modlić o to, aby Robert w ogóle do mety dojechał.

Ci partacze z zespołu jak widzą, że Robertowi idzie lepiej to od razu coś zmieniają, żeby już nie szło.

Nie dość, że na ulicy sprawuje się to jak szmelc, to i na torze...ehhh.

Oby jeszcze tylko ten następny sezon, a potem Robert uciekaj stamtąd, bo tam nie ma przyszłości.

Zapewne znowu parę pierwszych wyścigów się postarają, a potem będą jechali na tym do samego końca.

Zupełnie tak jak teraz...chociaż mam nadzieję, że wyciągną jakieś wnioski z tego sezonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dość, że na ulicy sprawuje się to jak szmelc,

Mówisz o BMW jako aucie cywilnym, czy o bolidzie na torach ulicznych , bo jeśli o BMW jako aucie cywilnym...a lepiej zostawię to bez komentarza

Szkoda troszkę kubicy, ale i tak jest bardzo dobrze (wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia ), i bardzo mi szkoda Massy. Hamilton....no cóż nie lubię chłopa i tyle więc co sądzę o jego zwycięstwie chyba jest wiadome .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... cholera jasna z Glock-em a mial taka szanse przytrzymac tego H.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porazka;/ hamilton mistrz;/ a Kubica spadl na 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glock to lajza i od dzis jego nie lubie najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha dobre;D

ale chyba prawdziwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie nie do wiary wydaje mi sie ze Glock zrobil to specjlanie. Oni nie przepadaja za soba po tym co sie stalo gdzies na ktoryms z torow w tym roku jak to H. wypchnal prawie Glocka poza tor podczas wyprzedzania... Generalnie ot pech bo liczylem na Masse ale no Massa jest sobie sam winien bo trzeba bylo zrobic choc pkt na GP Wielkiej Brytanii. Hamilton mistrzem i trzeba to uszanowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się GP(nie pamiętam gdzie), kiedy dla Massy popsuł się bolid kilka okrążeń przed metą.

Myślę, że gdyby nie te wadliwe tankowania bolidów i ten spalony silnik Massy to Hamilton by miał kolejny rok w dupe :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glock dał dupy! ale [span style=color:#000000;background:#000000]chuj[/span] z nim najbardziej mnie [span style=color:#000000;background:#000000]wkurwiło[/span] to że Kubica przez tego [span style=color:#000000;background:#000000]jebanego[/span] szwaba który połasił się wcześniej na 1 punkcik, nie zajoł 3 miejsca!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zmienię temat, ale o F1 oczywiście

Poszukuje filmów dokumentalnych o F1, historia, jak się zaczęło do czasów dzisiejszych, technologie, itd.

Chętnie bym sobie zrobił taką małą kolekcję takich filmów. A na pewno troszkę ich było.

Zna ktoś nazwy, takich filmów? Bo szukałem w bazach filmowych to niewiele znalazłem, a dokładnie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×