Skocz do zawartości
Michaelius

Wyprzedaze na model 40gb ?

Rekomendowane odpowiedzi

wiecej bahorow ktore naciagnely rodzicow na konsole. wiecej spamerow w bijatykach, wiecej dracych sie przez headset idiotow, wiecej noobow, ktorzy nie umieja w nic grac ale mowia, ze to ty jestes debilem. tak, jak to dobrze, ze ceny ida w dol.

Napisał Champion...klękajcie narody!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiecej bahorow ktore naciagnely rodzicow na konsole. wiecej spamerow w bijatykach, wiecej dracych sie przez headset idiotow, wiecej noobow, ktorzy nie umieja w nic grac ale mowia, ze to ty jestes debilem. tak, jak to dobrze, ze ceny ida w dol.

No i juz niedlugo nie bedziesz mial ekskluzywnej konsoli... Jakie to straszne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pfff nie chodzi o to. takie osoby psuja przyjemnosc z grania online. tylko nie mow "graj offline", bo to troche bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można spotkać nooba i nic na to nie poradzisz. Pozatym sporo osób zaczynało swoją przygodę z grami w bardzo młodym wieku, tylko kiedyś były offline'owe PSXy, a teraz są multimedialne PS3. A stłuczenie jakieś małolata w PESa zawsze sprawia sporo frajdy i poprawia humor, nawet jak Cię na koniec zwyzywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh no w sumie... ale i tak ich nie lubie. takie dzieci neostrady + dzieci mm, zabojcza kombinacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem w piatek 29'tego w media rano po gwiezdne wojny (fan, no moze to za "duze" okreslenie ale tylko jesli chodzi o film, gry nie robia na mnie wrazenia) i przy okazji spojrzalem na PS3, caly komplet na polce. Dzis po pracy zagladam ponownie (w celu kupienia paru plyt) do MM patrze na sonki raz jeszcze ................ Zdziwiony, zeszla jedna sztuka. Ja osobiscie po moje PS3 pojade we wtorek. Mam nadzieje ze to ostateczny termin. Mam taki grafik w pracy ze caly wrzesien to sie bede ostro nudzic (tzn z konsola juz nie ) Wiec krotko mowiac konsole tak nie schodza. Ludzie wysylaja dzieci do szkoly a podreczniki i te wszystkie takie sporo kosztuja.... anyway jestem zdania ze kto ma kupic to i tak kupi

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ehh no w sumie... ale i tak ich nie lubie. takie dzieci neostrady + dzieci mm, zabojcza kombinacja

Pewnie ty nie masz neostrady i nie robisz od czasu do czasu zakpow w MM. Dzieci Neostrady, dzieci MM, Dzieci NK, bez obrazy ale nie znasz jeszcze innych tak prostych zwrotow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiecej bahorow ktore naciagnely rodzicow na konsole. wiecej spamerow w bijatykach, wiecej dracych sie przez headset idiotow, wiecej noobow, ktorzy nie umieja w nic grac ale mowia, ze to ty jestes debilem. tak, jak to dobrze, ze ceny ida w dol.

Ktoś tu ma zespół napięcia?

A ja chcę, żeby każdy kto chce miec PS3, to żeby ją miał. Nie pomyślisz o tym, że nie wszystkich stac, żeby wydawac nie wiadomo ile, a wielu ludzi chce się dobrze bawic? Jak nie wchodzi Ci to do łba to nara! To nie jast korea północna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu ma zespół napięcia?

A ja chcę, żeby każdy kto chce miec PS3, to żeby ją miał. Nie pomyślisz o tym, że nie wszystkich stac, żeby wydawac nie wiadomo ile, a wielu ludzi chce się dobrze bawic? Jak nie wchodzi Ci to do łba to nara! To nie jast korea północna!

Dobrze powiedziane. Ja też bym chciał żeby każdy mógł sobie kupić PS3 i książki do szkoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak zakupiles dzis konsolke, to czego jej nie zabrales razem z soba do domu?
- dobre pytanie

Bo zakupiłem rękoma kolegi i nie jestem ze śląska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest już może ta nowa 80GB w MM i Saturnach?

Widziałem 80GB w Satrunie na Złotych Tarasach w piątek, co oznacza, że już w sklepach są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Widziałem 80GB w Satrunie na Złotych Tarasach w piątek, co oznacza, że już w sklepach są.

Podaj nam jeszcze kolego POLSKA cene tego zestawu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wczoraj PS3 80B +Ratchet i Uncharted w Media Markt w Białymstoku za 1499 zł (PS3 40GB było za 1199 zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widze , ze w stolicy najdrozej bo tu chyba nikt nie zszedl ponizej 1290 z elektro world. Przynajmniej nie musze sie martwic , ze przeplacilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek byłem w MM w Opolu i nie było szału na PS3 40GB:D stało kilkanaście sztuk i nie widziałem by ludzie brali się za nie:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media Markt w Krakowie (centrum M1) konsol na promocji jest pod dostatkiem. Sam zakupiłem wersje 40GB, w cenie 1199 zł. Przy zakupie nie dajcie się oszukać bo pani kasjerka próbowała mi ją wcisnąć jeszcze po starej cenie tj. 1450. Można już także kupić „osiemdziesiątkę” za coś ok. 1490 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza promocja, jaką widziałem ostatnio (dziś) w gazetce Saturn Poznań!

PS3 80Gb za 1499pln'ów. Niby nie tak mało ale w skład zestawu wchodzą jeszcze, uwaga:

-Uncharted,

-Ratchet,

-Medal of Honor,

-Fight Night Round 3,

Moim zdaniem bardzo dobry zestaw startowy jak na tą cenę.

PS. Dodatkowa promocja polega na tym, ze płacimy połowę kwoty teraz, a połowę za pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza promocja, jaką widziałem ostatnio (dziś) w gazetce Saturn Poznań!

PS3 80Gb za 1499pln'ów. Niby nie tak mało ale w skład zestawu wchodzą jeszcze, uwaga:

-Uncharted,

-Ratchet,

-Medal of Honor,

-Fight Night Round 3,

Moim zdaniem bardzo dobry zestaw startowy jak na tą cenę.

PS. Dodatkowa promocja polega na tym, ze płacimy połowę kwoty teraz, a połowę za pół roku.

A ja w tym samym C.H. (Poznań Pestka) w Saturnie 30.08. kupiłem 80GB za 1599 zł tylko z Uncharted'em i Ratchet'em - GRRRWWRRYYY!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza promocja, jaką widziałem ostatnio (dziś) w gazetce Saturn Poznań!

PS3 80Gb za 1499pln'ów. Niby nie tak mało ale w skład zestawu wchodzą jeszcze, uwaga:

-Uncharted,

-Ratchet,

-Medal of Honor,

-Fight Night Round 3,

Moim zdaniem bardzo dobry zestaw startowy jak na tą cenę.

PS. Dodatkowa promocja polega na tym, ze płacimy połowę kwoty teraz, a połowę za pół roku.

W gdańsku w Saturnie taka sama promocja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kto kupił w promocyjnej cenie ma szczescie. Byłem dzisiaj w MM w Rzeszowie i odziwo wszystkie PS`y rozeszły sie im w ciagu 3 dni ;/. Co za szok, bylem zalamany jak wychodzilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu w lubelskim MM wersję 40GB można było kupić za 1199zł, teraz cena wynosi 1499zł, zaś wersję 80GB można nabyć za 1599zł, lecz niestety nie wiem, co jest w zestawie prócz DS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą w telewizji saturn pokazał mnie swoją ofertę

PS3 80 GB + 4 gry + DS3 = 1499 zł

ale sam w saturnie byłem i ten zestaw nadal na chama kosztuje 1699 zł ... no już sam nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×