Skocz do zawartości
Michaelius

Wyprzedaze na model 40gb ?

Rekomendowane odpowiedzi

przed chwilą w telewizji saturn pokazał mnie swoją ofertę

PS3 80 GB + 4 gry + DS3 = 1499 zł

ale sam w saturnie byłem i ten zestaw nadal na chama kosztuje 1699 zł ... no już sam nie wiem

Promocje i gzetki najczęście obowiązują od piątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kupi Bravie 46 lub 50 cali w Warszawskim centrum Sony przy KEN to konsole dostaje gratis

Ale nie sprawdzalem jak ich cena na TV ma sie do rynkowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś było coś podobnego i rewelacji nie było. Ale to jakoś rok temu, a wiadomo jak przez rok mogły się ceny sprzętu zachować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś kupi Bravie 46 lub 50 cali w Warszawskim centrum Sony przy KEN to konsole dostaje gratis

Ale nie sprawdzalem jak ich cena na TV ma sie do rynkowej.

to jest taka fikcyjna promocja. Niby dostajesz PS3 za darmo, ale za TV płacisz 2000zł więcej niż na allegro, albo jakimś niezależnym sklepie internetowym. Szkoda, że mają taką politykę cenową bo zawsze ludzie przychodzą do nich zobaczyć sprzęt, a później kupują gdzieś indziej taniej, a obsługę mają rzeczywiście profesjonalną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn za 1499zł: PS3 80Gb + DS3 + 4 gry, info na stronie w zakładce oferta specjalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W meidasyfie juz sie nie oplaca! Za 1499 chca mi wcisnac 40stke i jakis dwie gry tanie, o dziwo dolanczaja jakis smieszny pilot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest taka fikcyjna promocja. Niby dostajesz PS3 za darmo, ale za TV płacisz 2000zł więcej niż na allegro, albo jakimś niezależnym sklepie internetowym. Szkoda, że mają taką politykę cenową bo zawsze ludzie przychodzą do nich zobaczyć sprzęt, a później kupują gdzieś indziej taniej, a obsługę mają rzeczywiście profesjonalną...

Bo to takie promocje tutaj mają... wchodzisz do sklepu, widzisz pralkę i obniżkę z 1300zł na 999zł, ludzie się rzucają bo ~30% taniej, ale jeden na 100 klientów zwróci uwagę, że tydzień temu ta pralka kosztowała już właśnie 999zł i w nocy podmienili naklejki robiąc oszałamiającą promocję... ulubiona polityka sklepu dla idiotów, kuzyn pracuje na AGD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie z innej beczki, wie ktos moze czy w saturnie lub w empiku kupie DS3 ?? bo jutro jade po PS3 80GB i zalezy mi na 2 padzie a na ich stronie nie ma tych urzadzen w ofercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanie z innej beczki, wie ktos moze czy w saturnie lub w empiku kupie DS3 ?? bo jutro jade po PS3 80GB i zalezy mi na 2 padzie a na ich stronie nie ma tych urzadzen w ofercie.

Akurat mam przed sobą kartkę po inwentaryzacji wszystkich elektromarketów w Polsce i tutaj mam wypisane gdzie i ile DS3 jeszcze jest.

Peace!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat mam przed sobą kartkę po inwentaryzacji wszystkich elektromarketów w Polsce i tutaj mam wypisane gdzie i ile DS3 jeszcze jest.

Peace!

Zajebiście że masz tylko mógłbys sie podzielić info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przejeżdżałem dzisiaj widziałem billboard z Saturna - 80GB + 4 gry (MoH, U:DF, Ratchet i jakaś jeszcze, nie pamiętam) za 1499zł. I nawet ma napęd Blue-ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak przejeżdżałem dzisiaj widziałem billboard z Saturna - 80GB + 4 gry (MoH, U:DF, Ratchet i jakaś jeszcze, nie pamiętam) za 1499zł. I nawet ma napęd Blue-ray

Jeszcze Fight Night Round 3!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W MM maja do zaoferowania 40skte z pilotem i dwoma grami NFS i Fight Round 3 za 1499, do saturna mam daleko, 180 km i tez niebardzo mi sie chce, powiedzcie, czy to jest dobra cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W MM maja do zaoferowania 40skte z pilotem i dwoma grami NFS i Fight Round 3 za 1499, do saturna mam daleko, 180 km i tez niebardzo mi sie chce, powiedzcie, czy to jest dobra cena?

Jeśli oferta w Saturnie, którą widział TheMichal jest aktualna, to oferta Twoja jest drastycznie droga. 80GB a 40GB to jest różnica, do tego masz 4 gry, Uncharted czy MoH bija na głowę gniota NFS. Pilot to zbędny bajer, bo kolekcji filmów na BD nie posiadasz, więc kupisz w przyszłości. Jeśli cena jest taka sama, to po co przepłacać w sklepie dla idiotów, bierz online z saturna. Zapłacisz pare zł za przesyłkę, a wciąż jesteś do przodu na samej konosli i na 4 tytułach, zamiast dwóch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli oferta w Saturnie, którą widział TheMichal jest aktualna, to oferta Twoja jest drastycznie droga. 80GB a 40GB to jest różnica, do tego masz 4 gry, Uncharted czy MoH bija na głowę gniota NFS. Pilot to zbędny bajer, bo kolekcji filmów na BD nie posiadasz, więc kupisz w przyszłości. Jeśli cena jest taka sama, to po co przepłacać w sklepie dla idiotów, bierz online z saturna. Zapłacisz pare zł za przesyłkę, a wciąż jesteś do przodu na samej konosli i na 4 tytułach, zamiast dwóch

Oczywiście że jest, strone wcześniej ją podałem http://www.saturnpolska.pl/ zakładka, oferta specjalna

sphh1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zajebiście że masz tylko mógłbys sie podzielić info

no wlasnie jak masz dostep do takich danych to sie z nami podziel, albo chociaz powiedz czy w galerii krakowskiej DS3 dostane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jak masz dostep do takich danych to sie z nami podziel, albo chociaz powiedz czy w galerii krakowskiej DS3 dostane

Nie rozpoznalbys ironii nawet gdyby kopnela Cie w zadek, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam pytanko. mianowicie czy wie ktoś o terazniejszej promocji ps3 ? Coś typu tej ktora byla w saturnie tydzien temu? Udało mi sie nazbierac troszke kaski ale jak to zwykle bywa za pozno ... Bylbym wdzieczny za wszelkie oferty i linki. Zalezy mi tylko na nowej konsoli mile widziane dodatki w postaci gier Dysk najlepiej 80gb Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pamietaj, dysk zawsze mozesz sobie wymienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez poluje na jakas promocje PS3. Niestety obecna cena jest troszke za wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodzenie jesli uda cie sie ja kupic za 1100zl jest to wersja ktora zostala wycofana i ktorej praktycznie juz nie ma na rynku. uzywane 60GB na allegro schodzily po ponad 2k a tutaj masz nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powodzenie jesli uda cie sie ja kupic za 1100zl jest to wersja ktora zostala wycofana i ktorej praktycznie juz nie ma na rynku. uzywane 60GB na allegro schodzily po ponad 2k a tutaj masz nowa.

Bo sprzedający zawsze wystawiał po 1800 wzwyż na ponad tydzień...

Teraz wystawił za 1zł na jakieś 4, 5 dni. Wczoraj była za 850, dzisiaj za 910, a aukcja się kończy za 2 dni!

Ja osobiście sprzedaje swoją 80-kę za 1500 zł (z Unchartedem i Ratchetem) koledze i kupuję tą: będę 400 zł do przodu, a jak mu sprzedam jeszcze tą FIFĘ 08 + CoD3 + SIXAXIS za 400 zł, to mam 800 w przód.

Lepsza konsola, 2 DS3, GTA IV i MGS4 - lepszego interesu się nie da w obecnej chwili zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo sprzedający zawsze wystawiał po 1800 wzwyż na ponad tydzień...

Teraz wystawił za 1zł na jakieś 4, 5 dni. Wczoraj była za 850, dzisiaj za 910, a aukcja się kończy za 2 dni!

Ja osobiście sprzedaje swoją 80-kę za 1500 zł (z Unchartedem i Ratchetem) koledze i kupuję tą: będę 400 zł do przodu, a jak mu sprzedam jeszcze tą FIFĘ 08 + CoD3 + SIXAXIS za 400 zł, to mam 800 w przód.

Lepsza konsola, 2 DS3, GTA IV i MGS4 - lepszego interesu się nie da w obecnej chwili zrobić.

Yhy, stawiam, że w ostatnich minutach licytacji konsolka podskoczy o ładne kilka setek. Ale próbowac warto, tylko, żebyś nie został potem z ręką w nocniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i dobra oferta, ale osobiscie wole kupic w normalnym sklepie niz na aukcji. Ludziom po prostu nie ufam. Zreszta jesli pudlo zostalo otwarte i konsola wyciagnieta to nie jest to nowka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×