Skocz do zawartości
SDRaid

Na jakie gry czekacie?

Rekomendowane odpowiedzi

18 marca 2013... a czy przypominasz sobie, by ktokolwiek oficjalnie zapowiadał KZ4 ? nie. nie ma informacji oficjalnej, że gra powstaje i tym samym nie ma daty premiery ani choćby przybliżonego okresu, w którym gra miałaby się pojawić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje marzenia growe już powychodziły na ta gen. a pozostało tylko jedno: last guardian... ciekawe czy się doczekam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider - uwielbiam te serię, a najnowsza odsłona zapowiada się bardzo zacnie ;)

Metal Gear Rising: Revengeance - może nie będzie to najlepsza gra z serii metal gear, jestem jednak przekonany, że będzie to świetny slasher.

Resident Evil 6 - dlatego że to jedna z moich ulubionych serii gier i jaka by nie była, to biore na premiere :)

Kontynuacja Castlevania:Lords of Shadow - ''jedynka'' była wspaniała, więc grzechem byłoby nie czekać na kontynuację.

Oprócz tego z chęcią sprawdzę The Last of Us, The Last Guardian (taa...), trzeci Assassin, Red Dead Redemption 2 i... więcej grzechów nie pamiętam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli , bedzie ... to Wiedzmin 2 albo Wiedzmin 3 jak 2 nie bedzie na ps :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megaman X Collection HD chciałbym kurde:D

Resident Evil 6

Konami proszę o Castlevanie w 2D

więcej życzeń niemam;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alan Wake na PC

AC III

Ghost Recon Future Soldier!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej czekam na Max Payne'a 3 (jestem fanem serii) oraz na Assasins Creed 3 i GTA V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalker 2... Jednak gra nie umarła, twórcy na szczęście nad nia pracują. A szkoda, bo gra mi się bardziej podoba od Fallout'a.

No i jeszcze Prey 2 ale... podobnież umarł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max Payne 3, Assassin's Creed 3, Medal of Honor i zastanawiam sie nad Prototype 2, ale wpierw poczekam na recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby ktoś zrobił grę coś na styl COD 1 i 2 dotyczącą 2 wojny światowej. Pamiętam z PC jak dobrze się bawiłem :), Stalingrad, Francja, lądowanie w Normandii, plaża Omaha - rewelka :)

Fajnie by było pograć w taki projekt na PS3 :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowego Snajpera Elajta sobie zobacz, takich Stalingradów raczej nie będzie, ale gra zapowiada się jako mocny tytuł o IIWŚ. Demko jest na PSS. :)

Edytowane przez Homer S
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowego Snajpera Elajta sobie zobacz, takich Stalingradów raczej nie będzie, ale gra zapowiada się jako mocny tytuł o IIWŚ. Demko jest na PSS. :)

O widzisz :) dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra jako że najgorętsze premiery od tego 2007 roku mamy za sobą i zostały na tą generację tylko jakieś niedobitki (porównując do lat poprzednich) moje marzenia skupiają się raczej na dobrych hd collection które bym chciał jeszcze zobaczyć...

niech np capcom spojrzy obiektywnie i zrobi okami hd z portem okamidena :) (ja byłbym w niebie) - rip. clover studia :(

yakuza hd colection (1 i 2)

no i marzenia każdego fana serii

square-enix to "cioty"! że nie chcą tego zrobić, pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem to tech demo myślałem że popuszczę ze szczęścia....

z tych możliwych to nadal last guardian, mgs (troszkę się obawiam), ff versus oraz ff14 (a co mi tam, nawet zagram :P )

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prototype 2 Assassins Creed 3, Monster Hunter na ps vitę o ile wyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ACIII AC:B Killzone 4(warty kazdych pieniędzy ) Medal of Honor Warfihghter i możę kupię Call of Duty Modern Warfare 3 :) może jesZcze skusze się na spróbowanie fallout'a oraz cała trylogia Uncharted I Killzone 1 na ps2 i to chyba wszystko xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na nową grę Remedy ze scenariuszem Sama Lake. No i byle wyszła na PS3. Jeśli Lake zajmie się scenariuszem, mogę kupować w ciemno :) Obie częście Payne'a i opinie o Alanie Wake wystarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Risen 2:) Jezeli bedzie co najmniej tak dobry jak Risen + lokalizacja, to bedzie hit na miare starych Gothicow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w najbliższym czasie chyba tylko Risen 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC III, Hitman Absolution, Max Payne 3 :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Lollipop Chainsaw, Ni no Kuni, Risen 2, GTA V :P i nowego GoW'a, zapomniałbym, jeszcze na nową grę od Quantic Dream

Edytowane przez M-Kun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×