Skocz do zawartości
SDRaid

Na jakie gry czekacie?

Rekomendowane odpowiedzi

już jutro Kazuma i ferajna wracają na kilkadziesiąt godzin dobrej zabawy :) czyli zapewne nastąpi chwila odpoczynku od sfxt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max Ppayne 3

GTA 5

Hitmen

AC III

Fifa 13

Uero 2012

TheLast of Us

The Last Guardian

God of War 4 - ciekawe co to będzię

Chyba tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na diablo ma byc 19 maja, ale czy wyjdzie na ps3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro przesyłka z yakuza: dead souls + silent hill hd = :wub: cały weekend! A wtorek-środa przesyłka z dowpourem! będzie horrorowo na koniec miesiąca :)

Edytowane przez zdun1983
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max Payne 3 oczywiście ;)

do tego:

Diablo III

AC III

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Hero czyli Wiedźmin 2... chodź z powodu braku cierpliwości aktualnie przechodze go na PC :D:D

Ogólnie to czekam na dobrego RPG coś typu Fallout 3 oczywiście PL !! !! !! Bo jakby nie było to ceny gier na PS3 to powinny uwzględnić zasrane spolszczenie, przynajmiej napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobry temat jak wielu spodobał mi się bardzoo RDR wiecie może czy będzie sequel tej gry bo czekał bym na niego na pewno z niecierpliwością :biggrin: :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam R* mówiło o sequelu, ale nie trudno się domyślić, że go wyda, skoro gra się tak dobrze sprzedała. Ale teraz na głowie mają Maksia i GTA V, także do zapowiedzi trzeba z rok, dwa poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobry temat jak wielu spodobał mi się bardzoo RDR wiecie może czy będzie sequel tej gry bo czekał bym na niego na pewno z niecierpliwością :biggrin: :biggrin:

Ja na nowe RDR czekam jak na żadną inną grę :)

Podobno szukali grafików do nowego Sandbox`a, więc jest nadzieja że chodzi właśnie o RDR.

A że ta gra to żyła złota więc wyjdzie na bank, pytanie tylko kiedy :(

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takich tytułach jak Max Payne 3, GTA 5 czy Far Cry 3 (rewelacyjne trailery!) nie będę wspominał bo to byłoby zbyt oklepane (choć czekam na nie hehe), dlatego chciałbym wspomnieć o najnowszym Ghost Reconie, który może okazać się dużym powiewiem świeżości na rynku gier akcji. Co prawda niektóre rozwiązania uczynią ten tytuł niezbyt realistycznym (moim zdaniem przynajmniej) ale podoba mi się podążanie twórców w kierunku jakichś nietypowych, pomyslowych taktyk walki, a nie tylko do dążenia do jak największej brutalności jak w przypadku wielu konkurencyjnych produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 13 , COD: BLACK OPS 2 , GTA V. ( Mam nadzieję , że GTA spolszczone będzie :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na coś od Quantic Dream gdzie lyczy się fabuła a nie grafika :)

Edytowane przez TRyku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na Fahrenheit HD - ale chyba się nie doczekam, a szkoda bo to jedna z najlepszych a zarazem najbardziej niedocenianych gier tamtej generacji....

Ci którzy czekają na God of War 4 mogą się przeliczyć, bo jeśli ta gra ujrzy światło dzienne to zapewne na PS4...

Edytowane przez Mac88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V - oczywista oczywistość ;)

Bioshock Infinite

RDR 2

Nowy MGS od Kojimy

Nowy Hitek ;)

Aliens: CM - żeby tylko tego nie popsuli

I na zakończenie :

Diablo 3

Adventures game od Tima Schafera

Wasteland 2 od Briana Fargo

Bo granie nie ogranicza się tylko do PS3. Grajmy w dobre gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Last Guardian, ale cóż w sumie to od niemalże debiutu PS3 czekam na tą grę i nadal nic ;/ ... Oby gra nie została skasowana po odejściu Uedy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max Payne 3 - ze względu na miłość do części poprzednich.

GTA V - również jak Max Payne, miłość do części poprzednich, ale i sama gra zapowiada się epicko, zresztą również jak Max Payne.

Call of Duty Black Ops 2 - liczę na przełom, ale chyba w tym roku się jeszcze nie doczekam.

FIFA 13 - no po świetnej 12, liczę, ze ta też wsiąknie na setki godzin.

PES 13 - tutaj liczę na zaskoczenie ze strony KONAMI, ponieważ PES 12 to dla mnie, no ten... psie odchody :)

Diablo III - chyba bardziej na PC'ta, ale jak wiemy to gra chyba wyjdzie również na konsole :D

The Last of Us - liczę na coś podobnego do Uncharted'a, ale troszkę inny cel gry, będzie również epicko.

No i takie tytuły poboczne: nowy MGS, Resident Evil 6, UEFA EURO 2012, DLC do Battlefield'a, Assassin's Creed III

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×