Skocz do zawartości
SDRaid

Na jakie gry czekacie?

Rekomendowane odpowiedzi

A wracając do tematu, czekam na RISEN2 i obym sie nie zawiodl:)

Gierka jest zacna, właśnie na lapku przechodze. Aż mi się przypomniały świetne czasy starych Gothic'ów. Plus bardzo fajna fabuła, klimat (piraci ftw) i świetny system rozwoju postaci, jak dla mnie jest on genialny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grand Theft Auto 5, Max Payne 3, Assassin's Creed 3, Need For Speed (Listopadowy), God Of War Ascension, BioShock Infinite, The Last Of Us oraz kilka innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo co wyszła trzecia część a ten już o czwartej myśli :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOW: A, GTA V i The Last of US.

No i najbardziej na Gran Turismo 6, ale to na razie w strefie marzeń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Assasin's Creed 3. Myślałem jeszcze nad Far Cry 3, ale raczej kupię Assasina może nawet Pre-Ordera (zależy jeszcze co będzie on zawierać) a jeśli nie to na pewno kupie w dniu premiery. Jeszcze myślałem nad grą o której czytałem w CD-ACTION, tylko nie pamiętam tytułu. W każdym razie EX od Naughty Dog (twórcy Uncharted'a) ma być tam coś o apokalipsie czy jakoś tak. W każdym razie może dowiemy się na E3, a na razie czekamy do 31 Pażdziernika i premiery Assasins Creeda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz na myśli The Last of Us. Bodajże gra ma przypominać film i am a legend, no ale co z tego wyjdzie zobaczymy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, wizja zarośniętego roślinnością miasta jest żywcem wyjęta z filmu Jestem legendą. Szykuje się klimatyczny hit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to chyba było The Last of Us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę (The Last of Us) robi Santa Monica Studio więc szansa na crap jest prawie zerowa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Crysis'a bije na głowe 2 spokojnie moim zdaniem.

Dokładnie - w dwójce fajne jest bardziej "pionowe" zorientowanie plansz, ale brakuje praktycznie wszystkiego co dawało tyle frajdy w jedynce - czyli pełnej swobody taktycznej.

A ja ostatnio się zorientowałem że kroi się zdecydowanie więcej fajnych gier niż miałem do niedawna "na radarze" - rewelacyjnie zapowiada się "Dishonored", całkiem fajnie "Far Cry 3", no i "Dragon's Dogma" wyskoczyła mi niespodziewanie na 1 plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny chyba jak powiem że czekam na GTAV ? :D Ta seria to mistrzostwo świata, ale najlepiej jest jak się pierwszy raz przechodzi, to zwiedzanie wirtualnego LA ! Nowe misje z jajem i pewnie kolejny ogrom nowych możliwości ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tydzień do Maxa, jezuu, ale to będzie wolno leciało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny chyba jak powiem że czekam na GTAV ? :biggrin: Ta seria to mistrzostwo świata, ale najlepiej jest jak się pierwszy raz przechodzi, to zwiedzanie wirtualnego LA ! Nowe misje z jajem i pewnie kolejny ogrom nowych możliwości ;)

NOO, niema to jak przejść gta pierwszy raz. Chciałbym teraz zapomnieć o gta sa i przejść pierwszy raz. Aż się łezka w oku kręci... to były czasy SAN ANDREAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorcery

Assassin's Creed III

God of War: Wstąpienie

GTA V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem od kumpla że ma wyjść coś ala Mortal Kombat/Tekken tyle że tam walczyć będziemy między innymi Nathanem Drake'm, Kratosem czy też Helghastem i innymi postaciami z exow. Nie wiem czy to na serio czy kumplowi cos sie przeslyszało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie lista i tak się zmieni...

  • Grand Theft Auto V
  • Bioshock: Infinite
  • The Last of Us
  • Sleeping Dogs
  • Risen 2 Mroczne Wody
  • Assassin’s Creed III
  • Ni No Kuni: Wrath of the White Witch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grand Theft Auto V

God of War: Wstąpienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim gejmpejem i teaserem live-action "Metro: Last Light" szturmem wbiło się na szczyt mojej listy "Shut up and take my money!"

shut-up-and-take-my-money.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kontynuacja Metro 2033?? Bo ta właśnie część miała styczność wyłacznie z PCtowcami i XBOXowcami. A o nas zapomniano :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×